Cumhurbaşkanı Erdoğan, 200 TL harçlık verdiği çocuğa takıldı: Anladı bu, parayı tanıyor - Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 200 TL harçlık verdiği çocuğa takıldı: Anladı bu, parayı tanıyor

18.03.2023 20:28

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çanakkale'de Şehitler Abidesine karanfil bırakırken kendisine seslenen bir çocuğa 200 TL harçlık verdi. Parayı cebine koyan Poyraz'a takılan Erdoğan, "Anladı bu, parayı tanıyor" dedi. Erdoğan'ın bu sözü çevredekilerin gülüşmelerine neden oldu.

Çanakkale Zaferi'nin 108. Yıldönümü törenleri için Çanakkale Savaşları'nın yaşandığı Tarihi Gelibolu Yarımadası'ndaki Şehitler Abidesine karanfil bırakan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, vatandaşlarla da yakından ilgilendi.

Minik poyraz Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 200 lira harçlığı kaptı

"ANLADI, PARAYI TANIYOR"

Minik Poyraz'ın 'Cumhurbaşkanı' seslenişine 'efendim' diye cevap alınca mutlu oldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın elini öpen Poyraz, 200 lira haçlığı da kaptı. Parayı cebine koyan Poyraz'a takılan Erdoğan, 'anladı bu da, parayı tanıyor' dedi.

Minik poyraz Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 200 lira harçlığı kaptı

"BANA 200 LİRA VE OYUNCAK VERDİ"

Daha sonra Erdoğan ile fotoğraf çekinen Poyraz aldığı uzaktan kumandalı arabayla mutluluğu ikiye katlandı. Cumhurbaşkanını ilk defa bu kadar yakından gördüğünü ifade eden Poyraz Köşker, "Nasıl olduğunu sordum. Elini öptüm. Bana 200 lira ve oyuncak araba verdi. Hep onu televizyonlarda görüyordum. Çok iyi gördüm" diye konuştu.

Kaynak: İHA
YORUMLAR (1)
  • abcde abcdef: Varsa yoksa reis yaaa. Duruşun yeter bize reis. Tüm dünya senin duruşundan korkuyor.Rabbim seni başımızdan eksik etmesin. Hayırlı saglikli ömürler versin. Rabbim hainlere fırsat vermesin Cevap Yaz 136 222 Yayından Kaldır
500

Son Dakika Yerel Cumhurbaşkanı Erdoğan, 200 TL harçlık verdiği çocuğa takıldı: Anladı bu, parayı tanıyor - Son Dakika


Advertisement