Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Nazilli Belediyesi Araç Filosunu Güçlendiriyor - Son Dakika

Nazilli Belediyesi Araç Filosunu Güçlendiriyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatı ile Nazilli'ye gönderilecek araçlardan ikisi daha ilçeye ulaştı. Belediye Meydanı'nda tanıtımı yapılan araçlar arasında 2 adet çöp kamyonu da bulunuyor. Başkan Kürşat Engin Özcan, araçların Pazartesi günü sahada çalışmaya başlayacağını söyledi.

Nazilli Belediyesi Araç Filosunu Güçlendiriyor
28.04.2023 - 11:39,

Nazilli belediyesi araç filosunu güçlendiriyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatı ile Nazilli'ye gönderilecek araçlardan ikisi daha ilçeye ulaştı.

Sabah erken saatlerde Belediye Meydanı'nda Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hibe edilen araçların tanıtımını gerçekleştiren Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan; "Güne güzel bir müjde ile başladık. Cumhurbaşkanımıza ve Bakanımıza çok teşekkür ediyoruz. Cumhurbaşkanımızın talimatları çerçevesinde bakanlarımızın da tensipleriyle gönderilen araçların bir kısmı daha Nazilli halkımızın hizmetine sunmaktan büyük mutluluk duyuyorum. İnşallah Pazartesi günü araçlarımız sahada çalışmaya başlayacak. Nazillimize hayırlı uğurlu olsun. Nazilli için en güzelini yapmaktan büyük mutluluk duyuyorum" dedi.

Gönderilen 2 adet çöp kamyonu yanı sıra geçtiğimiz aylarda Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nca yol süpürme aracı, Türkiye Belediyeler Birliği tarafından ise 6 silindirli hidromek motor greyder hibe edilmişti. - AYDIN

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Nazilli Belediyesi Araç Filosunu Güçlendiriyor - Son Dakika


Advertisement