Türk Polis Teşkilatı'nın 167. Kuruluş Yıl Dönümü - Son Dakika

Türk Polis Teşkilatı'nın 167. Kuruluş Yıl Dönümü

09.04.2012 15:40
Türk Polis Teşkilatı'nın 167. Kuruluş Yıl Dönümü

Elazığ Valisi Muammer Erol, Türk Polis Teşkilatı'nın 167.kuruluş yıl dönümü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Elazığ Valisi Muammer Erol, Türk Polis Teşkilatı'nın 167. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Vali Erol, yayımladığı mesajında, Türk Polis Teşkilatı'nın tarihinin cumhuriyetten önceye uzandığını, en eski ve köklü kuruluşlardan olduğunu kaydetti. Polis teşkilatının kamu güvenliği ve asayişin sağlanmasında ve insanların huzur içerisinde yaşamlarını sürdürmesinde çok önemli bir görev ifa ettiklerini aktaran Erol, şunları ifade etti:

"Türk Polis Teşkilatı kurulduğu günden itibaren huzur ve barış ortamının korunması amacıyla çalışmış, günümüzde de aynı kararlılık ve azim ile bu görevini sürdürmeye çalışmaktadır. Emniyet teşkilatının yaptığı hizmetler halkımızın her zaman büyük takdirini toplamıştır. Çağın getirdiği yeni suç ve suçluluk kavramları ile en iyi şekilde mücadele edebilmek için başta teknolojik alt yapısı olmak üzere, polislerimizin eğitimlerinin artırılması gibi her alanda kendini geliştiren, yenileyen ve değişime ayak uyduran Türk Polis Teşkilatı, dün olduğu gibi bugün de halkımızın en kolay ulaşacağı ve güven duyacağı bir kuruluş olmaya devam edecektir."

Elazığ'ın bir huzur şehri olmasında mesai mefhumu gözetmeksizin görevlerini yerine getiren tüm güvenlik güçlerini kutlayan ve başarılar dileyen Vali Erol, şehit polisleri ise rahmetle andığını belirtti.

- ELAZIĞ

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Elazığ ve Şırnak'ta 127 yerleşim yerine kardan ulaşım sağlanamıyor Elazığ ve Şırnak'ta 127 yerleşim yerine kardan ulaşım sağlanamıyor Elazığ ve Şırnak'ta 127 yerleşim yerine kardan ulaşım sağlanamıyor Elazığ ve Şırnak'ta 127 yerleşim yerine kardan ulaşım sağlanamıyor Kardan yolu kapanan köydeki kalp hastası, ekiplerin yarım saatlik çalışmasıyla hastaneye kaldırıldı Kardan yolu kapanan köydeki kalp hastası, ekiplerin yarım saatlik çalışmasıyla hastaneye kaldırıldı

Son Dakika Yerel Türk Polis Teşkilatı'nın 167. Kuruluş Yıl Dönümü - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement