Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Zeki Müren haberleri, Zeki Müren son dakika, son dakika Zeki Müren

Son Dakika Zeki Müren Haberleri

Son dakika Zeki Müren haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son zeki müren haberleri anında burada.


 • Dün Dün 02:50 Zeki Müren'i Anma Konseri düzenlendi

  Zeki Müren'i Anma Konseri düzenlendi Bursa Büyükşehir Belediyesi Orkestra Şube Müdürlüğü Türk Sanat Müziği Bölümü ve Zeki Müren Güzel Sanatlar Lisesi organizasyonuyla Teyyare Kültür Merkezi'nde 'Zeki Müren'i Anma Konseri' düzenlendi. Şef Noyan Bükülen'in yönettiği konsere Bursalı sanatseverler yoğun ilgi gösterdi. Gecede Zeki Müren'in sevilen eserlerinden oluşan geniş bir repertuvar seslendirildi ve solistler alkışlandı.

 • 02.12.2023 02 Ara 20:24 Eskişehir'de 'Sanat Güneşi' olarak tanınan sokak sanatçısı 14 yıldır şarkı söylüyor

  Eskişehir'de 'Sanat Güneşi' olarak tanınan sokak sanatçısı 14 yıldır şarkı söylüyor Eskişehir'de yaşayan Ali Rıza Işık, 14 yıldır sokak müzisyenliği yaparak geçimini sağlıyor. 'Sanat Güneşi' olarak tanınan Işık, Zeki Müren'in şarkılarını söyleyerek vatandaşların ilgisini çekiyor. Yağmurda, sıcakta ve soğukta şarkı söylemeyi bırakmayan Işık, sevenlerinin uyarılarına rağmen yağmur altında müzik ziyafeti yaşatıyor.

 • 05.11.2023 05 Kas 09:17 77 Yaşındaki İsmail Tuna, Sokak Konserleriyle Beğeni Kazanıyor

  77 Yaşındaki İsmail Tuna, Sokak Konserleriyle Beğeni Kazanıyor Amasya'da yaşayan 77 yaşındaki İsmail Tuna, her akşam verdiği sokak konserleriyle dinleyicilerinin beğenisini kazanırken, performansıyla da yaşıtlarına taş çıkartıyor. Zeki Müren hayranı olan İsmail dede, sesini ve hareketlerini müthiş bulduğu Sibel Can ile düet sorusuna 'Herhalde yapamayız, zannetmiyorum. Acemiyim' cevabını verdi.

 • 25.09.2023 25 Eyl 11:36 'sanat Güneşi' Zeki Müren, Vefatının 27'nci Yılında Bodrum'da Anıldı

  'sanat Güneşi' Zeki Müren, Vefatının 27'nci Yılında Bodrum'da Anıldı 'Sanat Güneşi' Zeki Müren, vefatının 27’nci yıl dönümü olan 24 Eylül Pazar günü, çeşitli etkinliklerle anıldı.

 • 24.09.2023 24 Eyl 23:41 Zeki Müren, ölümünün 27. yılında Bodrum'da anıldı

  Zeki Müren, ölümünün 27. yılında Bodrum'da anıldı Türk Sanat Müziği'nin unutulmaz isimlerinden Zeki Müren, ölümünün 27. yılında Bodrum'da düzenlenen konserle anıldı. Konserde, Zeki Müren'in hayranları ve sanatseverler bir araya gelerek onun eserlerine eşlik etti. Konser, Türk Silahlı Kuvvetleri Mehmetçik Vakfı ve Türk Eğitim Vakfı tarafından düzenlendi ve Bodrum Kaymakamlığı ve İlçe Belediyesi'nin katkılarıyla gerçekleşti.

 • 24.09.2023 24 Eyl 18:15 Zeki Müren'in ölüm yıl dönümünde anma etkinliği düzenlendi

  Zeki Müren'in ölüm yıl dönümünde anma etkinliği düzenlendi Türk Sanat Müziği'nin unutulmaz isimlerinden Zeki Müren, ölümünün 27'nci yılında Bodrum'da düzenlenen anma etkinliğiyle anıldı. Etkinlikte, Zeki Müren'in evi ziyaret edildi, mevlit programı düzenlendi ve katılımcılara lokum ve lokma ikram edildi. Türk Silahlı Kuvvetleri Mehmetçik Vakfı ve Türk Eğitim Vakfı'na bağışlayan sanatçı, büyük bir bağışçı olarak da anıldı. Anma etkinliği kapsamında akşam Bodrum Antik Tiyatro'da konser düzenlenecek.

 • 24.09.2023 24 Eyl 12:17 Zeki Müren'in vefatının 27. yılında anma töreni düzenlendi

  Zeki Müren'in vefatının 27. yılında anma töreni düzenlendi Türk Sanat Müziği'nin unutulmaz isimlerinden Zeki Müren'in vefatının 27. yılı dolayısıyla Bursa'daki kabri başında anma töreni düzenlendi. Törene sanatçının yakınları, dostları, TEV ve TSK Mehmetçik Vakfı yöneticileri, Bursa Zeki Müren Güzel Sanatlar Lisesi öğretmenleri ve öğrencileri katıldı. Tören sırasında yapılan konuşmalarda, Müren'in tüm mal varlığını TEV ve TSK vakıflarına bıraktığı ve ailesinin bu durumdan mutlu olduğu ifade edildi. Ayrıca, Bursa ve İzmir'de farklı anma törenleri düzenleneceği ve Zeki Müren'in hayatını anlatan bir film hazırlığı yapıldığı belirtildi.

 • 21.09.2023 21 Eyl 10:40 Zeki Müren, Vefatının 27'nci Yılında Bodrum'da ve Bursa'da Anılacak

  Zeki Müren, Vefatının 27'nci Yılında Bodrum'da ve Bursa'da Anılacak Tüm mal varlığını Türk Silahlı Kuvvetleri Mehmetçik Vakfı ve Türk Eğitim Vakfına bağışlayan 'Sanat Güneşi' Zeki Müren, vefatının 27’nci yılında  Bodrum’da ve Bursa'da anılacak.

 • 20.09.2023 20 Eyl 16:10 Sinemanın Kral ve Kraliçesi Yarışması Kazananları Oyunculuk Eğitimi Alacak

  Sinemanın Kral ve Kraliçesi Yarışması Kazananları Oyunculuk Eğitimi Alacak Sinemanın Kral ve Kraliçesi yarışmasının kazananları, Tümay Özokur Akademi'de on üç ayrı dalda oyunculuk eğitimi alma hakkı kazandı. Derece alan gençler aynı gün ünlü yapımcı Mustafa Uslu ile bir araya gelerek yeni film projesinde rol alma fırsatı elde etti. Yarışmanın organizasyon komitesi başkanı ve üyeleri de gençlere eğitim sürecinde eşlik edecek.

 • 08.09.2023 08 Eyl 01:18 Bodrum Kale'sinde Zeki Müren Şarkılarıyla İzdiham Yaşandı

  Bodrum Kale'sinde Zeki Müren Şarkılarıyla İzdiham Yaşandı Bodrum Kale'sinde düzenlenen Zeki Müren şarkılarının söylendiği konserde binlerce Türk sanat müziği sever izdiham oluşturdu. Bekir Ünlüataer'in sahne aldığı konserde Zeki Müren'in en sevilen şarkıları unutulmaz bir gece yaşattı.

 • 07.09.2023 07 Eyl 22:58 Opus Müzik Festivali, sanatçı Bekir Ünlüataer konseriyle devam etti

  Opus Müzik Festivali, sanatçı Bekir Ünlüataer konseriyle devam etti Muğla'nın Bodrum ilçesindeki Opus Müzik Festivali'nde sahne alan sanatçı Bekir Ünlüataer, Zeki Müren'in sevilen şarkılarını seslendirdi.

 • 02.09.2023 02 Eyl 00:14 Opus Müzik Festivali başladı

  Opus Müzik Festivali başladı Muğla'nın Bodrum ilçesinde düzenlenen Opus Müzik Festivali, Aşık Veysel'in türküleri ve Zeki Müren'in şarkılarıyla başladı. İlk etkinlikte klarnetçi İsmail Lumanovski sahne aldı ve sanatseverler doyasıya eğlendi. Festival, doğayı koruma konusunda farkındalık oluşturmayı hedefliyor.

 • 31.08.2023 31 Ağu 18:07 Opus Müzik Festivali'nde Aşık Veysel ve Zeki Müren Anılacak

  Opus Müzik Festivali'nde Aşık Veysel ve Zeki Müren Anılacak Muğla'nın Bodrum ilçesinde düzenlenecek olan Opus Müzik Festivali'nde halk ozanı Aşık Veysel türküleri ve Zeki Müren'in şarkılarıyla anılacak. Festivalde doğayı koruma ve deprem mağdurlarına yardım konseri de düzenlenecek.

 • 15.06.2023 15 Haz 14:04 Zeki Müren ve Selami Şahin'in Eski Albümleri Yeniden Plak Olarak Basıldı

  Zeki Müren ve Selami Şahin'in Eski Albümleri Yeniden Plak Olarak Basıldı Lider Müzik, Zeki Müren'in 'Masal' (1986), Selami Şahin'in 'Hastayım Sana' (1985) ve 'Seninle Başım Dertte' (1983) albümlerini yeniden plak formatında yayınlıyor. Albümler, orijinal şarkı dizimi ve kapak tasarımlarına sadık kalınarak yeniden düzenlendi ve yarından itibaren satışa sunulacak.

 • 25.03.2023 25 Mar 11:31 Yeşilçam'ın zarif oyuncusu: Belgin Doruk

  Yeşilçam'ın zarif oyuncusu: Belgin Doruk Ayhan Işık ile oynadığı "Küçük Hanımefendi" serisinin yanı sıra Zeki Müren ile başrolü paylaştığı yapımlarla sinemaseverlerin büyük ilgisini gören Belgin Doruk, vefatının 28. yılında anılıyor.

 • 16.01.2023 16 Oca 15:36 Bursa'da "Bartın maden şehitlerini anma sergisi" açıldı

  Bursa'da 'Bartın maden şehitlerini anma sergisi' açıldı Bursa Zeki Müren Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri tarafından "Kömür Karası Değil Ömür Yarası Projesi" kapsamında hazırlanan Bartın maden şehitlerini anma sergisi, sanatseverlerin beğenisine sunuldu.

 • 07.01.2023 07 Oca 09:50 Ankara'da Zeki Müren'in sahne aldığı ilk yer tiyatro alanı olarak kullanılmaya başlandı

  Ankara'da Zeki Müren'in sahne aldığı ilk yer tiyatro alanı olarak kullanılmaya başlandı Ankara'da Zeki Müren'in sahne aldığı ilk yer tiyatro alanı olarak kullanılmaya başlandı Ankara'da Zeki Müren'in ilk sahne aldığı aile eğlence yeri, tiyatro alanına dönüştürülerek Başkentlilere sunuldu.

 • 05.01.2023 05 Oca 13:23 Cumhurbaşkanı Erdoğan muhalefeti ünlü replikle eleştirdi: Zeki Müren de bizi görecek mi?

  Cumhurbaşkanı Erdoğan muhalefeti ünlü replikle eleştirdi: Zeki Müren de bizi görecek mi? Muhalefeti teknolojik gelişmeler üzerinden eleştiren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bunların teknoloji bilgisi meşhur bir filmimizdeki, 'Zeki Müren de bizi görecek mi?' sahnesiyle anlatılan o seviyeyi henüz geçememiştir" dedi. Erdoğan'ın Cem Yılmaz'ın hayat verdiği akrakterin repliğini tekrar etmesi basın toplantısına adeta damga vurdu.

 • 05.01.2023 05 Oca 13:10 Erdoğan: Bizim İcraatlarımızın Yetiştiği Yere, Vizontele Muhalefetin Hayalleri Bile Yetişemez

  Erdoğan: Bizim İcraatlarımızın Yetiştiği Yere, Vizontele Muhalefetin Hayalleri Bile Yetişemez Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, ‘AK Parti Mobil Uygulama Tanıtım Toplantısı’nda, “Her geçen gün, AK Parti ve Cumhur İttifakı ile Altılı Masa denilen derme çatma yapı arasındaki derin vizyon farkı ortaya çıkıyor… Bunların teknoloji bilgisi, meşhur bir filmimizdeki ‘Zeki Müren de bizi görecek mi’ sahnesiyle anlatılan o seviyeyi henüz geçememiş. Siyaset gibi teknolojiyi de çeyrek asır geriden takip eden bu arkaik ekibe, gençlerimize daha fazla mahcup olmadan kendilerine şöyle kapsamlı format atmalarını tavsiye ediyorum… Her zaman söylediğimiz gibi; AK Parti olarak bizim icraatlarımızın yetiştiği yere, vizontele muhalefetin hayalleri bile yetişemez” dedi.

 • 17.12.2022 17 Ara 03:21 "Birlikte Söylüyoruz" konseri düzenlendi

  'Birlikte Söylüyoruz' konseri düzenlendi Bursa Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen "Birlikte Söylüyoruz" konserinde, TRT ses sanatçıları ve Bursa Zeki Müren Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri birlikte sahneye çıktı.

 • 07.12.2022 07 Ara 17:50 Zeki Müren Bursa'da şarkılarla anıldı

  Zeki Müren Bursa'da şarkılarla anıldı Zeki Müren Bursa'da şarkılarla anıldıBURSA Türkiye'nin Sanat Güneşi Zeki Müren, 'doğum gününde' memleketi olan Bursa'da yeğeni Özlem Güner'in şiirleriyle anıldı.

 • 07.12.2022 07 Ara 12:08 SANAT GÜNEŞİ DOĞUM GÜNÜNDE BODRUM'DA ANILDI

  SANAT GÜNEŞİ DOĞUM GÜNÜNDE BODRUM'DA ANILDI "SANAT Güneşi' Zeki Müren, 91'inci doğum gününde Muğla'nın Bodrum ilçesinde düzenlenen konserle anıldı.

 • 07.12.2022 07 Ara 11:36 Zeki Müren eserleriyle anıldı

  Zeki Müren eserleriyle anıldı Türk müziğinin 'Sanat Güneşi' doğum gününde Bursa Zeki Müren Güzel Sanatlar Lisesi öğretmenleri ve öğrencileri tarafından anıldı.

 • 07.12.2022 07 Ara 11:22 "Sanat Güneşi" doğum gününde şarkılarıyla anıldı

  'Sanat Güneşi' doğum gününde şarkılarıyla anıldı - "Sanat Güneşi" doğum gününde şarkılarıyla anıldı Nilüfer Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu, "Sanat Güneşi" Zeki Müren'i, doğum gününde verdiği konserde, beste ve seslendirdiği eserlerle andı.

 • 07.12.2022 07 Ara 01:25 "Zeki Müren Şarkılarıyla Masal Tadında Bir Senfoni" konseri düzenlendi

  'Zeki Müren Şarkılarıyla Masal Tadında Bir Senfoni' konseri düzenlendi Bursa'da "Zeki Müren Şarkılarıyla Masal Tadında Bir Senfoni" konseri düzenlendi.

 • 06.12.2022 06 Ara 21:31 Sanatçı Zeki Müren 91. doğum gününde konserle anıldı

  Sanatçı Zeki Müren 91. doğum gününde konserle anıldı Türk müziğinde, unutulmaz sesi ve yorumuyla iz bırakan "Sanat Güneşi" Zeki Müren, 91. doğum gününde, Muğla'nın Bodrum ilçesinde konserle anıldı.

 • 05.12.2022 05 Ara 13:42 Bursa'da ustalara saygı konseri

  Bursa'da ustalara saygı konseri Musikinin Sultanları Türk Müziği Korosu, 'ustalara saygı' adı altında ücretsiz konser verdi.

 • 27.10.2022 27 Eki 11:27 Türk Halk Müziği sanatçısı 80 yaşındaki Recep Kaymak, sanatla geçen yıllarını anlattı

  Türk Halk Müziği sanatçısı 80 yaşındaki Recep Kaymak, sanatla geçen yıllarını anlattı Türk Halk Müziği sanatçısı 80 yaşındaki Recep Kaymak, Zeki Müren, Emel Sayın, Müzeyyen Senar, Bülent Ersoy gibi isimlerle aynı sahneyi paylaştığı yılları halen özlemle hatırlıyor.

 • 23.10.2022 23 Eki 10:13 Emekli polis, sokak kedilerini önce besliyor sonra Zeki Müren dinletiyor

  Emekli polis, sokak kedilerini önce besliyor sonra Zeki Müren dinletiyor Emekli polis, sokak kedilerini önce besliyor sonra Zeki Müren dinletiyor Amasya'da yaşayan emekli polis Sadık Demirtaş, sanat atölyesini mesken edinen sokak kedilerini ciğerle besleyip sonrasında taş plakla Türk sanat müziğinin unutulmaz ismi Zeki Müren'in şarkıları dinletiyor.

 • 05.10.2022 05 Eki 11:50 Kuzeni, Zeki Müren ile yaptığı "vasiyet gibi" son konuşmasını anlattı Açıklaması

  Kuzeni, Zeki Müren ile yaptığı 'vasiyet gibi' son konuşmasını anlattı Açıklaması Türk Sanat Müziği'nin unutulmaz isimlerinden Zeki Müren'in kuzeni Özlem Güner, ünlü sanatçı vefat etmeden 1 gün önce yaptıkları telefon görüşmesini hala unutamadığını, bu görüşmede sanatçının, "Benden sonra" diye başlayan cümlelerle kendisinden yapmasını istediği şeyleri aktardığını söyledi.

 • 24.09.2022 24 Eyl 23:54 Zeki Müren, ölümünün 26. yılında Bodrum'da şarkılarla anıldı

  Zeki Müren, ölümünün 26. yılında Bodrum'da şarkılarla anıldı Şarkıcı, besteci, söz yazarı ve oyuncu Zeki Müren, ölümünün 26. yılında Muğla'nın Bodrum ilçesinde düzenlenen konserle anıldı.

 • 24.09.2022 24 Eyl 18:16 "Sanat Güneşi", vefatının 26. yılında su altında anıldı

  'Sanat Güneşi', vefatının 26. yılında su altında anıldı Bodrumlu dalgıçlar, sanat güneşi Zeki Müren'i, çok sevdiği ve son yıllarını geçirdiği Bodrum'da su altında andı.

 • 24.09.2022 24 Eyl 18:08 Zeki Müren, vefatının 26. yılında Bodrum'da anıldı

  Zeki Müren, vefatının 26. yılında Bodrum'da anıldı Türk Sanat Müziği'nin unutulmaz isimlerinden Zeki Müren'in ölümünün 26. yılında, son yıllarını geçirdiği ve ölümünden sonra müze olarak düzenlenen evinde anıldı.

 • 24.09.2022 24 Eyl 13:20 Son dakika haberleri... ZEKİ MÜREN, ÖLÜMÜNÜN 26'NCI YIL DÖNÜMÜNDE KABRİ BAŞINDA ANILDI

  Son dakika haberleri... ZEKİ MÜREN, ÖLÜMÜNÜN 26'NCI YIL DÖNÜMÜNDE KABRİ BAŞINDA ANILDI Son dakika haberleri: TÜRK sanat müziği sanatçısı Zeki Müren, vefatının 26'ncı yıl dönümünde Bursa'daki kabri başında anıldı.

 • 22.09.2022 22 Eyl 14:32 Türk müziğinin güneşi: Zeki Müren

  Türk müziğinin güneşi: Zeki Müren Türk müziğinde, unutulmaz sesi ve yorumuyla iz bırakan, "Sanat Güneşi" Zeki Müren'in vefatının üzerinden 26 yıl geçti.

 • 21.09.2022 21 Eyl 20:56 Mehmetçik Vakfı, Zeki Müren'i Bodrum ve Bursa'da düzenlenecek etkinliklerle anacak

  Mehmetçik Vakfı, Zeki Müren'i Bodrum ve Bursa'da düzenlenecek etkinliklerle anacak Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) Mehmetçik Vakfı, sanatçı Zeki Müren'i vefatının 26'ncı yılında Bodrum ve Bursa'da düzenleyeceği etkinliklerle anacak.

 • 21.09.2022 21 Eyl 11:14 Hurdadan aldığı klasik otomobilleri ilk günkü ihtişamına kavuşturuyor

  Hurdadan aldığı klasik otomobilleri ilk günkü ihtişamına kavuşturuyor Muğla'da yaşayan Mahmut Çiriş, hurdaya atılmış, çürümeye terkedilmiş ve birçok parçası kaybolmuş klasik otomobilleri el emeği ile yenileyerek eski ihtişamına kavuşturuyor.

 • 20.09.2022 20 Eyl 09:36 Zeki Müren, Ölümünün 26. Yılında Bodrum'da Anılacak

  Zeki Müren, Ölümünün 26. Yılında Bodrum'da Anılacak Tüm mal varlığını Türk Silahlı Kuvvetleri Mehmetçik Vakfı ve Türk Eğitim Vakfı’na bağışlayan 'Sanat Güneşi' Zeki Müren, vefatının 26’ncı yılında, Bodrum’da anılacak.

 • 19.09.2022 19 Eyl 23:44 Zeki Müren vefatının 26'ncı yıldönümünde Bursa'da anıldı

  Zeki Müren vefatının 26'ncı yıldönümünde Bursa'da anıldı Şarkıcı, besteci, söz yazarı ve oyuncu Zeki Müren, vefatının 26'ncı yıldönümünde konser ile anıldı.

 • 30.08.2022 30 Ağu 18:41 Sahne arkasında Cenk Eren'le öpüşürken kameralara yakalanan Ajda Pekkan açıklama yaptı: Dudaktan öpmedi

  Sahne arkasında Cenk Eren'le öpüşürken kameralara yakalanan Ajda Pekkan açıklama yaptı: Dudaktan öpmedi Bodrum'da sahne arkasında Cenk Eren ile öpüşürken yakalann Ajda Pekkan açıklama yaptı. Cenk Eren'in sahnesi bittikten sonra içeri girerken kendisinin de sahneye çıkmak üzere olduğunu söyleyen Pekkan, ünlü şarkıcının sadece ellerinden tutarak yanağından öptüğünü söyledi.

 • 26.08.2022 26 Ağu 10:25 Sibel Can Bodrum'u coşturdu

  Sibel Can Bodrum'u coşturdu Yaz Konserleri çerçevesinde Bodrum'da sahne alan Sibel Can, muhteşem sesi ve enerjisiyle Bodrumlulara unutulmaz bir gece yaşattı.

 • 23.08.2022 23 Ağu 19:53 Zeki Müren'in halı koleksiyonunun son parçası

  Zeki Müren'in halı koleksiyonunun son parçası Zeki Müren'in halı koleksiyonunun son parçası 345 numaralı son parça olan ve "Aşk Şarabı" ismi verilen halı Kahramanmaraş'ta bir mağazada sergileniyor Merhum sanatçı Zeki Müren tarafından 1968 yılında resmedilen 12 adet halı tasarımının sonuncusu Kahramanmaraş'taki halı mağazasında sergileniyor.

 • 16.06.2022 16 Haz 14:26 'Bursa'yı Yönetenler' portre sergisi düzenlendi

  'Bursa'yı Yönetenler' portre sergisi düzenlendi 'Bursa'yı Yönetenler' portre sergisi düzenlendiBURSA Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin katkılarıyla Zeki Müren Güzel Sanatlar Lisesi tarafından düzenlenen 'Bursa'yı Yönetenler' portre sergisi, hizmetleriyle Bursa'ya değer katan 55 önemli ismi bir araya getirdi.

 • 12.05.2022 12 May 15:57 Bursa'da Zeki Müren Güzel Sanatlar Lisesi öğrencilerinin yıl sonu sergisi açıldı

  Bursa'da Zeki Müren Güzel Sanatlar Lisesi öğrencilerinin yıl sonu sergisi açıldı Bursa'daki Zeki Müren Güzel Sanatlar Lisesi öğrencilerinin çalışmalarının yer aldığı sanat sergisi Devlet Güzel Sanatlar Galerisi'nde açıldı.

 • 09.04.2022 09 Nis 16:58 Zeki Müren Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri Polis Haftası'nı resimleriyle kutladı

  Zeki Müren Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri Polis Haftası'nı resimleriyle kutladı Bursa'da, Zeki Müren Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri, Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 177. yıl dönümü ve 10 Nisan Polis Haftası etkinlikleri kapsamında polislerin zorlu görevlerini anlatan resim sergisi düzenledi.

 • 06.03.2022 06 Mar 11:35 ESKİ MOTODRAG ŞAMPİYONU MÜZE HAYALİNİ GERÇEKLEŞTİRİYOR

  ESKİ MOTODRAG ŞAMPİYONU MÜZE HAYALİNİ GERÇEKLEŞTİRİYOR TÜRKİYE Motosiklet Federasyonu'nun düzenlemiş olduğu yarışlarda motodrag kategorisinde 100'e yakın şampiyonluğu olan Oktay Dal (43), yurt içinden ve yurt dışından bugüne kadar topladığı 350 motosiklet ile yaklaşık 5 bin farklı obje ile müze oluşturmak için çalışıyor.

 • 13.02.2022 13 Şub 09:24 Türkiye'nin aşk şarkısı belli oldu

  Türkiye'nin aşk şarkısı belli oldu Araştırma şirketi Areda Survey'in bin 100 katılımcıyla gerçekleştirdiği "En sevilen Türkçe Aşk Şarkısı" araştırmasına ilişkin anketin sonucunda Kayahan'ın "Bizimkisi Bir Aşk Hikayesi" şarkısı yüzde 17,9 oranla zirvede yerini aldı.

 • 21.01.2022 21 Oca 15:23 Zeki Müren Şarkıları mest etti

  Zeki Müren Şarkıları mest etti Zeki Müren Şarkıları mest ettiBALIKESİR Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı Türk Sanat Müziği Korosu, "Zeki Müren Şarkıları" ile Balıkesirlileri mest etti.

 • 11.01.2022 11 Oca 12:30 Yabancı NFT koleksiyonerin Türk sanatçı ilgisi

  Yabancı NFT koleksiyonerin Türk sanatçı ilgisi Türk sanat camiasının ünlü simaları NFT piyasasında koleksiyonerlerin ilgisini çekti.

 • 01.01.2022 01 Oca 17:52 Bodrum'da yeni yılın ilk gününde güzel havayı denize girerek değerlendiler

  Bodrum'da yeni yılın ilk gününde güzel havayı denize girerek değerlendiler Bodrum'da yeni yılın ilk gününde güzel havayı denize girerek değerlendiler Muğla'nın Bodrum ilçesinde yeni yılın ilk günü güzel havayı fırsat bilen vatandaşlar, sahil kenarlarına akın etti.

Advertisement