Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Kına gecesinde "halay başı olma" kavgası! Gelin ve damat tarafı birbirine girdi - Son Dakika

Kına gecesinde "halay başı olma" kavgası! Gelin ve damat tarafı birbirine girdi

Esenyurt İstiklal Mahallesi'nde düzenlenen bir kına gecesi eğlencesinde gelin ve damat tarafı arasında halay başı olma konusunda çıkan tartışma kavgaya dönüştü. Taraflar arasında yaşanan kavga anları ise cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

29.09.2023 - 09:20,  Güncelleme: 09:20

İstanbul Esenyurt'ta kına gecesi eğlencesi sırasında gelin ve damat tarafı arasında "Halay başı olma" kavgasında ortalık karıştı. Halay mendilini almak isteyen taraflar sokakta birbirine girerken yaşanan kavga anları cep telefonu kamerasına anbean yansıdı.

Dün gece saatlerinde Esenyurt İstiklal Mahallesi'nde meydana gelen olayda iddiaya göre kına gecesi eğlencesi sırasında gelin ve damat tarafı arasında halay çekilirken tartışma çıktı. Tartışmanın sebebinin ise iki tarafın da mendili alarak halay başı olmak istemeleri olduğu öğrenildi.

ORTALIK BİR ANDA KARIŞTI

Bir süre sonra taraflar arasında küfürleşme başlarken sinirler gerildi. Bir anda birbirine giren gelin ve damadın akrabaları sokağa çıkarak adeta ortalığı birbirine kattı. Sokakta birbirlerine vuran taraflar, eğlenceye gelen diğer kişiler tarafından güçlükle sakinleştirildi.

O ANLAR KAMERADA

Yaşanan "halay başı" kavgası ise çevredeki vatandaşların cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.

Kına gecesinde "halay başı olma" kavgası! Gelin ve damat tarafı birbirine girdi
Kaynak: İHA
YORUMLAR

Son Dakika 3. Sayfa Kına gecesinde 'halay başı olma' kavgası! Gelin ve damat tarafı birbirine girdi - Son Dakika


Advertisement