SON DAKİKA ARABESK HABERLERİ

Son Dakika Arabesk Haberleri

 • 16 Ocak 2019 06:44 Arabesk Müziğin Ünlü İsmi 100 Kilonun Üstündeydim!şimdi İse... Arabesk Müziğin Ünlü İsmi 100 kilonun üstündeydim!
 • 14 Ocak 2019 14:49 Müslüm Filminin Başrol Oyuncusu Şahin Kendirci'nin İkiz Kardeşi Komilik Yaparak Ailesine Destek Oluyor Müslüm Filminin Başrol Oyuncusu Şahin Kendirci'nin İkiz Kardeşi Komilik Yaparak Ailesine Destek Oluyor "Müslüm" filminin yıldızı Şahin Kendirci'nin ikiz kardeşi Muhammet Kendirci Adana'da bir restoranda komi olarak çalışıyor. Muhammet, yaptığı işten memnun olduğunu ve ailesine kazandığı parayla destek olduğunu söyledi.
 • 13 Ocak 2019 13:25 Bursa'da Hakan Altun Rüzgarı Bursa'da Hakan Altun Rüzgarı Bursa'da Hakan Altun rüzgarıBURSA - Bursa'da sahne alan Hakan Altun, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.
 • 13 Ocak 2019 12:33 Bursa'da Hakan Altun Rüzgarı Bursa'da Hakan Altun Rüzgarı Bursa'da sahne alan ünlü sanatçı Hakan Altun, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.
 • 13 Ocak 2019 10:33 İkizi Komi, Kendisi Ünlü İkizi Komi, Kendisi Ünlü "Müslüm" filminde arabesk müziğin babası olarak bilinen Müslüm Gürses'in gençliğini canlandıran Şahin Kendirci'nin ikiz kardeşi Muhammet Kendirci, Adana'da bir restoranda komi olarak çalışıyor.
 • 11 Ocak 2019 14:22 Gece Yolcuları'ndan Özel Proje! Gece Yolcuları'ndan Özel Proje! "Baba Şarkılar" Geliyor Gece Yolcuları, Müslüm Gürses şarkılarını yorumlayacakları "Baba Şarkılar" adlı projeleriyle sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.
 • 08 Ocak 2019 15:04 Bursa Müzeleri 1 Milyon Kişiyi Ağırladı Bursa Müzeleri 1 Milyon Kişiyi Ağırladı kuruluş yıldönümünü kutlayan 'Sokak Oyunları Şenliği', 'Arabesk Yıllar', 'Milli Mücadele'nin İki Kahramanı' gibi birçok etkinlik ve sergiye ev sahipliği yapan Bursa Kent Müzesi ise 2018 yılında 94 bin ziyaretçi sayısına ulaştı
 • 08 Ocak 2019 14:36 Müzelere 1 Milyon Ziyaretçi Müzelere 1 Milyon Ziyaretçi kuruluş yıldönümünü kutlayan 'Sokak Oyunları Şenliği','Arabesk Yıllar','Milli Mücadele'nin İki Kahramanı' gibi birçok etkinlik ve sergiye ev sahipliği yapan Bursa Kent Müzesi ise 2018 yılında 94 bin ziyaretçi sayısına ulaştı
 • 01 Ocak 2019 13:13 Demet Akalın'ı, Okan Kurt ve Hira da Dinledi ANTALYA'da yılbaşı gecesi beş yıldızlı bir otelde sahneye çıkan şarkıcı Demet Akalın'ı, boşandığı Okan Kurt ile kızı Hira da izledi.
 • 01 Ocak 2019 13:11 Antalya Demet Akalın'ı, Okan Kurt ve Hira da Dinledi Antalya Demet Akalın'ı, Okan Kurt ve Hira da Dinledi Antalya'da yılbaşı gecesi beş yıldızlı bir otelde sahneye çıkan şarkıcı Demet Akalın'ı, boşandığı Okan Kurt ile kızı Hira da izledi.
 • 01 Ocak 2019 10:48 Demet Akalın'ı, Okan Kurt ve Hira da Dinledi Demet Akalın'ı, Okan Kurt ve Hira da Dinledi Antalya'da yılbaşı gecesi beş yıldızlı bir otelde sahneye çıkan şarkıcı Demet Akalın'ı, boşandığı Okan Kurt ile kızı Hira da izledi.
 • 31 Aralık 2018 08:39 Duygularıma Soru Sormadan Yaşıyorum Duygularıma Soru Sormadan Yaşıyorum Arabesk müziğin güçlü ismi Hakan Altun 2018 in son Kıbrıs konserini Elexus Hotel'de verdi. Altun, Sevenlerine unutulmaz müzik dolu bir gece yaşattı.
 • 29 Aralık 2018 13:38 Sokakta Şarkı Söyleyerek Gençlik Hayalini Gerçekleştirdi Sokakta Şarkı Söyleyerek Gençlik Hayalini Gerçekleştirdi İZMİT'te, yıllarca pazarcılık yapan Ali Çakmak (59), sokaklarda şarkı söyleyerek gençlik hayalini gerçekleştirdi.
 • 29 Aralık 2018 12:21 Kocaeli Gençlik Hayalini Sokakta Şarkı Söyleyerek Gerçekleştirdi Kocaeli Gençlik Hayalini Sokakta Şarkı Söyleyerek Gerçekleştirdi İzmit'te, pazarlarda çalışan 59 yaşındaki Ali Çakmak, yaşının ilerlemesinin ardından gençlik hayalini gerçekleştirmeye başladı.
 • 28 Aralık 2018 14:46 Yılın İlk Şarkısının Sahibi Serkan Kaya Kimdir? Yılın İlk Şarkısının Sahibi Serkan Kaya Kimdir? Arabeskin müziğin güçlü isimlerinden Serkan Kaya, yeni yılın ilk günü 1 Ocak 2019'da sözü müziği Soner Sarıkabadayı'ya ait olan "Tarifi Zor" şarkısını şarkısını sevenleri ile paylaşacağını açıkladı
 • 27 Aralık 2018 12:56 O İzmir'in 'Çöpçüler Kralı' O İzmir'in 'Çöpçüler Kralı' İzmir Büyükşehir Belediyesinde Atık Transfer Dairesi Başkanlığında görevli Şahin Karadirek, elinde süpürge ve kürekle çalışırken söylediği şarkıyı bir arkadaşının sosyal medyada paylaşmasıyla tanındı ve 'Çöpçüler Kralı' olarak kabul edildi.
 • 26 Aralık 2018 18:36 İzmir'in 'Çöpçüler Kralı' İzmir'in 'Çöpçüler Kralı' İzmir'in 'Çöpçüler Kralı' Kemal Sunal'ın "Çöpçüler Kralı" filmini hatırlatan temizlik görevlisi sesiyle dikkat çekiyorİZMİR - İzmir Büyükşehir Belediyesinde Atık Transfer Dairesi Başkanlığında görevli Şahin Karadirek, elinde süpürge ve kürekle çalışırken söylediği şarkıyı bir arkadaşının...
 • 26 Aralık 2018 10:13 İzmir'in 'Çöpçüler Kralı' İzmir'in 'Çöpçüler Kralı' İzmir Büyükşehir Belediyesinde Atık Transfer Dairesi Başkanlığında görevli Şahin Karadirek, elinde süpürge ve kürekle çalışırken söylediği şarkıyı bir arkadaşının sosyal medyada paylaşması üzerine hayatı değişti.
 • 24 Aralık 2018 15:22 Enrico Caruso'nun Taht Adayı İçin, 48 Kişilik Ekip Çalışacak! Enrico Caruso'nun Taht Adayı İçin, 48 Kişilik Ekip Çalışacak! Efsanevi Tenor Enrico Caruso'nun tahtına 21. yüzyılda en yakın ilk 5 aday arasında favori aday olarak gösterdiği Can Pulat, 2019 yılının Ocak ayında (15 Ocak) Türkiye'ye geliyor.
 • 24 Aralık 2018 10:44 Bambaşka Hande Yener! Bambaşka Hande Yener! Müzik dünyasının yıldız ismi Hande Yener, 31 Aralık akşamı Yeşilköy'deki İstanbul WOW İstanbul Hotel'de sahne alacak.
 • 23 Aralık 2018 13:49 Cengiz Kurtoğlu, Evlilik Teklifinden Sonra Sahnesinde Öpüşen Çifte Tepki Gösterdi: Ne Yapıyorsunuz Arkadaşlar Cengiz Kurtoğlu, Evlilik Teklifinden Sonra Sahnesinde Öpüşen Çifte Tepki Gösterdi: Ne Yapıyorsunuz Arkadaşlar Arabesk müziğinin usta ismi Cengiz Kurtoğlu, evlilik teklifi için sahneye çıkan çiftin öpüşmesi sonucu panikledi. Kurtoğlu'nun tepkisi ise izleyenleri kahkahaya boğdu.
 • 22 Aralık 2018 15:20 Müslüm Gürses Şarkısı Çalarken Kedinin Tepkisini Görüntülediler Arabesk müziğin sevilen sanatçısı, 3 Mart 2013'te hayatını kaybeden Müslüm Gürses'in seslendirdiği 'Yeşil Ördek Gibi' şarkısı cep telefonunda çalınırken, bir kedinin gözlerini kapatıp başını salladığı görüntüler, sosyal medyada ilgi gördü
 • 22 Aralık 2018 13:56 Müslüm Gürses Şarkısı Çalarken Kedinin Tepkisini Görüntülediler Müslüm Gürses Şarkısı Çalarken Kedinin Tepkisini Görüntülediler Arabesk müziğin sevilen sanatçısı, 3 Mart 2013'te hayatını kaybeden Müslüm Gürses'in seslendirdiği 'Yeşil Ördek Gibi' şarkısı cep telefonunda çalınırken, bir kedinin gözlerini kapatıp başını salladığı görüntüler, sosyal medyada ilgi gördü
 • 22 Aralık 2018 13:46 Güzel Sanatçı Merve Özbey, Kıyafetinin Fiyatı: 20 Bin ! Güzel Sanatçı Merve Özbey, Kıyafetinin Fiyatı: 20 Bin ! Güzel sanatçı Merve Özbey, 31 Aralık akşamı Gece Nakkaştepe'de sahne alacak.
 • 22 Aralık 2018 13:25 Adana Müslüm Gürses Dinleyen Kedinin Tepkisi, Şaşırttı Adana Müslüm Gürses Dinleyen Kedinin Tepkisi, Şaşırttı Arabesk müziğin sevilen sanatçısı, 3 Mart 2013'te hayatını kaybeden Müslüm Gürses'in seslendirdiği 'Yeşil Ördek Gibi' türküsünü dinleyen kedinin tepkisi, izleyenleri şaşırttı
 • 22 Aralık 2018 10:30 İntizar : Cahilim, Toyum, Çocuk Ruhluyum İntizar : Cahilim, Toyum, Çocuk Ruhluyum Arabesk-fantezi müziğinin güçlü seslerinden İntizar, sessizliğini Jolly Joker Beyoğlu'nda bozdu.
 • 20 Aralık 2018 15:54 MasterChef Murat ile İlgili Tartışmalı Yorum Yapan Emel Müftüoğlu Kimdir? MasterChef Murat ile İlgili Tartışmalı Yorum Yapan Emel Müftüoğlu Kimdir? 2002 yılında "Arabesk" albümünü çıkaran Müftüoğlu'nunbu albümdeki tüm şarkı sözleri Müftüoğlu'nun keşfettiği Alper Narman-Fettah Can ikilisinin kaleminden çıktı
 • 20 Aralık 2018 09:46 Hakan Altun'dan İtiraf: Hakan Altun'dan İtiraf: "O Gün Bugündür Aşkla Mesafeliyiz" Arabesk müziğin güçlü sesi Hakan Altun, önceki gece Jolly Joker İstmarina Kartal'da sevenleriyle buluştu.
 • 19 Aralık 2018 06:23 Türkiye-Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri Sahiplerini Buldu Muhterem Nur, Selçuk Ural, Hakan Peker, Aşkın Tuna, Turgay Kıran ve Brilliant Dadshova'ya da 'Yaşam Boyu Onur Ödülü' verilen gecede, şu isimler ödüllendirildi:  Yılın En İyi Otel Yöneticisi- Müberra EresinYılın En İyi Uluslararası İş Kadını -Sevgi ErenYılın En İyi Yöneticisi -Cüneyt Ali TurgutYılın En İyi Oteli - Eresın Hotels TopkapıYılın En İyi İş Kadını -Gülnare HüseynovaYılın Kadın Girişimcisi- Ebru ÇakmazYılın Erkek Girişimcisi -İbrahim YılmazYılın En İyi Turizm Yatırımcısı - Azka Hotel -  Bülent KayaYılın En İyi Tekstil Firması -  İşrak Marka - Nuray & Tarık SadıkoğluYılın En İyi Kozmetik Firması- Rehoc KozmetikYılın En İyi Blogeri – Şafak KuralYılın En İyi Albümü-Ebru YaşarYılın En İyi Arabesk Kadın Sanatçısı-KibariyeYılın En İyi Arabesk Erkek Sanatçısı -Serkan KayaYılın En İyi Kadın Pop Sanatçısı-Tuğba YurtYılın En İyi Erkek Pop Sanatçısı -Emre KayaYılın En İyi Pop Kadın Sanatçısı -Roza ZergerliYılın En İyi Pop Erkek Sanatçısı- Ayaz GasimovYılın En İyi Ses Sanatçısı-Koray AvcıYılın En İyi Tv Programm Sunucusu – Seren SerengilYılın En İyi Yapımcısı Kemal AslanYılın En İyi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi - Estetium Life - Uzmn
 • 19 Aralık 2018 01:06 Türkiye-Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri Sahiplerini Buldu Türkiye-Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri Sahiplerini Buldu Muhterem Nur, Selçuk Ural, Hakan Peker, Aşkın Tuna, Turgay Kıran ve Brilliant Dadshova'ya da 'Yaşam Boyu Onur Ödülü' verilen gecede, şu isimler ödüllendirildi: Yılın En İyi Otel Yöneticisi- Müberra EresinYılın En İyi Uluslararası İş Kadını -Sevgi ErenYılın En İyi Yöneticisi -Cüneyt Ali TurgutYılın En İyi Oteli - Eresın Hotels TopkapıYılın En İyi İş Kadını -Gülnare HüseynovaYılın Kadın Girişimcisi- Ebru ÇakmazYılın Erkek Girişimcisi -İbrahim YılmazYılın En İyi Turizm Yatırımcısı - Azka Hotel - Bülent KayaYılın En İyi Tekstil Firması - İşrak Marka - Nuray & Tarık SadıkoğluYılın En İyi Kozmetik Firması- Rehoc KozmetikYılın En İyi Blogeri ? Şafak KuralYılın En İyi Albümü-Ebru YaşarYılın En İyi Arabesk Kadın Sanatçısı-KibariyeYılın En İyi Arabesk Erkek Sanatçısı -Serkan KayaYılın En İyi Kadın Pop Sanatçısı-Tuğba YurtYılın En İyi Erkek Pop Sanatçısı -Emre KayaYılın En İyi Pop Kadın Sanatçısı -Roza ZergerliYılın En İyi Pop Erkek Sanatçısı- Ayaz GasimovYılın En İyi Ses Sanatçısı-Koray AvcıYılın En İyi Tv Programm Sunucusu ? Seren SerengilYılın En İyi Yapımcısı Kemal AslanYılın En İyi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi - Estetium Life - Uzmn
 • 19 Aralık 2018 00:56 Türkiye-Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri Sahiplerini Buldu Muhterem Nur, Selçuk Ural, Hakan Peker, Aşkın Tuna, Turgay Kıran ve Brilliant Dadshova'ya da 'Yaşam Boyu Onur Ödülü' verilen gecede, şu isimler ödüllendirildi: Yılın En İyi Otel Yöneticisi- Müberra EresinYılın En İyi Uluslararası İş Kadını -Sevgi ErenYılın En İyi Yöneticisi -Cüneyt Ali TurgutYılın En İyi Oteli - Eresın Hotels TopkapıYılın En İyi İş Kadını -Gülnare HüseynovaYılın Kadın Girişimcisi- Ebru ÇakmazYılın Erkek Girişimcisi -İbrahim YılmazYılın En İyi Turizm Yatırımcısı - Azka Hotel -  Bülent KayaYılın En İyi Tekstil Firması -  İşrak Marka - Nuray & Tarık SadıkoğluYılın En İyi Kozmetik Firması- Rehoc KozmetikYılın En İyi Blogeri – Şafak KuralYılın En İyi Albümü-Ebru YaşarYılın En İyi Arabesk Kadın Sanatçısı-KibariyeYılın En İyi Arabesk Erkek Sanatçısı -Serkan KayaYılın En İyi Kadın Pop Sanatçısı-Tuğba YurtYılın En İyi Erkek Pop Sanatçısı -Emre KayaYılın En İyi Pop Kadın Sanatçısı -Roza ZergerliYılın En İyi Pop Erkek Sanatçısı- Ayaz GasimovYılın En İyi Ses Sanatçısı-Koray AvcıYılın En İyi Tv Programm Sunucusu – Seren SerengilYılın En İyi Yapımcısı Kemal AslanYılın En İyi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi - Estetium Life - Uzmn
 • 19 Aralık 2018 00:55 Türkiye-Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri Sahiplerini Buldu Türkiye-Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri Sahiplerini Buldu Muhterem Nur, Selçuk Ural, Hakan Peker, Aşkın Tuna, Turgay Kıran ve Brilliant Dadshova'ya da 'Yaşam Boyu Onur Ödülü' verilen gecede, şu isimler ödüllendirildi: Yılın En İyi Otel Yöneticisi- Müberra EresinYılın En İyi Uluslararası İş Kadını -Sevgi ErenYılın En İyi Yöneticisi -Cüneyt Ali TurgutYılın En İyi Oteli - Eresın Hotels TopkapıYılın En İyi İş Kadını -Gülnare HüseynovaYılın Kadın Girişimcisi- Ebru ÇakmazYılın Erkek Girişimcisi -İbrahim YılmazYılın En İyi Turizm Yatırımcısı - Azka Hotel -  Bülent KayaYılın En İyi Tekstil Firması -  İşrak Marka - Nuray & Tarık SadıkoğluYılın En İyi Kozmetik Firması- Rehoc KozmetikYılın En İyi Blogeri – Şafak KuralYılın En İyi Albümü-Ebru YaşarYılın En İyi Arabesk Kadın Sanatçısı-KibariyeYılın En İyi Arabesk Erkek Sanatçısı -Serkan KayaYılın En İyi Kadın Pop Sanatçısı-Tuğba YurtYılın En İyi Erkek Pop Sanatçısı -Emre KayaYılın En İyi Pop Kadın Sanatçısı -Roza ZergerliYılın En İyi Pop Erkek Sanatçısı- Ayaz GasimovYılın En İyi Ses Sanatçısı-Koray AvcıYılın En İyi Tv Programm Sunucusu – Seren SerengilYılın En İyi Yapımcısı Kemal AslanYılın En İyi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi - Estetium Life - Uzmn
 • 16 Aralık 2018 11:57 Bergen'i Öldüren Kocasının Eski Gelini, Fuhuş Yaptırmaktan Tutuklandı Bergen'i Öldüren Kocasının Eski Gelini, Fuhuş Yaptırmaktan Tutuklandı Adana'da düzenlenen fuhuş operasyonunda gözaltına alınan ve çıkarıldıkları mahkemece tutuklanan 18 kişiden kişiden birinin Bergen'i öldüren Halis S.'nin eski gelini olduğu ortaya çıktı.
 • 14 Aralık 2018 09:55 Jolly Joker'de Hakan Altun Rüzgarı Arabesk müziğinin sevilen sanatçısı Hakan Altun, önceki gece Jolly Joker Vadistanbul'da hayranlarıyla buluştu.
 • 11 Aralık 2018 20:18 6. Uluslararası İpekyolu Film Ödülleri" Bu yılki SETEM Emek Ödülü, Türk sinemasında yapımcı ve sanat yönetmeni olarak bir çok projeye imza atan, "Aşk-ı Memnu", "Arabesk", "Devlerin Ölümü", "Kurt Kanunu", "Tersine Dünya", "Mum Kokulu Kadınlar" ile "Şarkıcı" filmleriyle bilinen Annie Pertan'a takdim edildi
 • 10 Aralık 2018 08:17 Vadistanbul Jolly Joker Aralık Ayı Konserleri Devam Ediyor Vadistanbul Jolly Joker Aralık Ayı Konserleri Devam Ediyor 00'de Cengiz Kurtoğlu konseriArabesk müziğin yaşayan efsanesi Cengiz Kurtoğlu, Vadistanbul Jolly Joker'de sevenleriyle bir araya gelecek
 • 08 Aralık 2018 09:36 Mehmet Erdem, Ahmet Kaya Şarkısını Söyledi! Mehmet Erdem, Ahmet Kaya Şarkısını Söyledi! Arabesk'den oyun havalarına kadar bir çok şarkıyı hep beraber söyleyeceğiz
 • 07 Aralık 2018 16:59 Oyuncu Candan Sabuncu İçin Tören Tiyatronun yanı sıra dizi ve sinema filmlerinde de rol alan sanatçı, "Kabadayı", "Arabesk", "Bitmeyen Yol" ve "Bekleyiş" gibi yirmiden fazla yapımın kadrosunda bulundu
 • 06 Aralık 2018 17:21 Oyuncu Candan Sabuncu Son Yolculuğuna Uğurlanacak Aynı zamanda 2015'te hayatını kaybeden tiyatro ve sinema yönetmeni Başar Sabuncu'nun eşi olan sanatçı, "Kabadayı", "Arabesk" ve "Bitmeyen Yol" gibi sinema filmlerinde aldığı rollerle tanınıyordu
 • 06 Aralık 2018 14:46 Yeşilçam'ın Usta Oyuncusu Candan Sabuncu 74 Yaşında Hayatını Kaybetti Yeşilçam'ın Usta Oyuncusu Candan Sabuncu 74 Yaşında Hayatını Kaybetti Afife Tiyatro Ödülleri, 2002, Yardımcı Rolde Yılın En Başarılı Kadın OyuncusuOynadığı Bazı Tiyatro OyunlarıCeza KanunuKafkas Tebeşir DairesiŞvayk İkinci Dünya SavaşındaAile ŞerefiKanlı DüğünKadınlar da Savaşı YitirdiBahar NoktasıBir Ata KrallığımAntonius İle CleopatraSarı NaciyeHisse-i ŞayiaOynadığı Bazı Sinema FilmleriKabadayı - 2007Tersine DünyaAşk Fillerinin Unutulmaz Yönetmeni-1990Boynu Bükük KüheylanArabesk-1988Kupa Kızı-1986Çıplak Vatandaş-1985BekleyişBitmeyen YolSevinç Göz YaşlarıVe Allah Gençleri YarattıBeş Şeker KızSatılık Kızlar - 1964Kırk Küçük Anne - 1964Cilalı İbo Kadın Avcısı - 1964Üç Öfkeli Genç - 1963Tosun İle Yosun - 1963Köroğlu-Dağlar Kralı - 1963Adanalı Tayfur - 1963Yaralı Aslan - 1963Perişan - 1963Cilalı İbo Kızlar Pansiyonunda - 1963Erkek Fatma Evleniyor - 1963Barut Fıçısı - 1963Neşemizi Bulalım - 1962Ne Şeker Şey - 1962
 • 01 Aralık 2018 13:25 Arabesk'e Devam! Sahne Öncesi Yeni Albüm Müjdesi! Arabesk'e Devam! Sahne Öncesi Yeni Albüm Müjdesi! Teşekkürle başladığı röportajında sevenlerine bir de albüm müjdesi veren Funda Arar, muhabirlerin ''Arabesk albümü çok beğenildi
 • 30 Kasım 2018 12:38 İzmir'in Yeni Mekanına Özel Bir Partiyle Açılış İzmir'in Yeni Mekanına Özel Bir Partiyle Açılış İş insanları Nuri Tekin ve Serkan Orta'nın ortaklığında açılan Folkart Öküz, açılışa özel bir parti gerçekleştirdi.
 • 29 Kasım 2018 10:05 Jolly Joker İstmarina'da Arabesk Gecesi Jolly Joker İstmarina'da Arabesk Gecesi Fantezi müziğin güçlü sesi Hakan Altun, geçtiğimiz gece Jolly Joker İstMarina'da konser verdi. Sevilen şarkısı " Telefonun Başında Çaresiz Bekliyorum" ile hayranlarını selamladı.
 • 28 Kasım 2018 13:55 İsrailli Tom'un Hayali Selda Bağcan'a Saz Çalmak (2) - Tel İsrailli Tom'un Hayali Selda Bağcan'a Saz Çalmak (2) - Tel Hiç bir eğitim almadan kendi başına saz çalmayı öğrenen ve Türkçe türküler ezberleyen İsrailli Tom Kaplinsky, ses sanatçısı Selda Bağcan'a sazıyla eşlik etmenin hayalini kuruyor.
 • 28 Kasım 2018 11:47 İsrailli Tom'un Hayali Selda Bağcan'a Saz Çalmak - Tel İsrailli Tom'un Hayali Selda Bağcan'a Saz Çalmak - Tel Hiç bir eğitim almadan kendi başına saz çalmayı öğrenen ve Türkçe türküler ezberleyen İsrailli Tom Kaplinsky, ses sanatçısı Selda Bağcan'a sazıyla eşlik etmenin hayalini kuruyor.
 • 23 Kasım 2018 16:00 Arabesk Müziğin Yükselen Yıldızlarından Özgür Alter, Albümünün 3. Klibini Arabesk Müziğin Yükselen Yıldızlarından Özgür Alter, Albümünün 3. Klibini "Keşke" Şarkısına Çekti! Arabesk müziğinin başarılı isimlerinden Özgür Alter, geçtiğimiz aylarda Avrupa Müzik markasıyla yayımladığı "Efkar" isimli albümünde yer alan "Keşke" şarkısına klip çekti.
 • 23 Kasım 2018 12:18 Bilecik'te Sahne Alan Bilecik'te Sahne Alan "Arabesk Müzikali" Ayakta Alkışlandı 13. Uluslararası Bilecik Tiyatro Festivali kapsamında sahne alan "Arabesk Müzikali" adlı tiyatro oyunu, seyirciler tarafından ayakta alkışlandı.
 • 22 Kasım 2018 16:26 Funda Arar Çarşamba'yı "ARABESK Gecesi" İlan Etti Funda Arar geçtiğimiz akşam 'Arabesk Geceleri' konseptiyle Günay Restaurant sahnesindeydi. Hafta içi olmasına rağmen izleyici rekoru kıran gecede Arar, Songül Sarpbaş imzalı ışıltılı elbisesiyle göz doldurdu.
 • 21 Kasım 2018 23:58 Arabesk Müziğin Sevilen İsmi Zeki Özpınar, Hayatını Kaybetti Arabesk Müziğin Sevilen İsmi Zeki Özpınar, Hayatını Kaybetti Sanatçı Onur Akay, başta İbrahim Tatlıses olmak üzere çok sayıda sanatçı tarafından seslendirilen 'Gezer dolaşırım gözlerim yaşlı' isimli eserin söz yazarı olan ses sanatçısı Zeki Özpınar'ın vefat ettiğini duyurdu.
 • 21 Kasım 2018 15:05 Müslüm Filminde Gürses'in Babasının Kızını ve Eşini Öldürdüğü Sahnenin Kurgu Olduğu Ortaya Çıktı Müslüm Filminde Gürses'in Babasının Kızını ve Eşini Öldürdüğü Sahnenin Kurgu Olduğu Ortaya Çıktı FİLMDEKİ KURGUNUN GERÇEK OLMADIĞI ORTAYA ÇIKTIArabesk müziğinin önde gelen isimlerinden Müslüm Gürses'in hayatını anlatan Müslüm filminin kurgusu tartışmaya neden oldu