Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Başakşehir Belediyesi haberleri, Başakşehir Belediyesi son dakika, son dakika Başakşehir Belediyesi

Son Dakika Başakşehir Belediyesi Haberleri

Son dakika Başakşehir Belediyesi haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son başakşehir belediyesi haberleri anında burada.


 • 03.12.2023 03 Ara 16:09 Başakşehir Belediyesi Engelsiz Yaşam Fuarı'nda ilgi odağı oldu

  Başakşehir Belediyesi Engelsiz Yaşam Fuarı'nda ilgi odağı oldu Başakşehir Belediyesi, Cumhurbaşkanlığı himayelerinde düzenlenen 13. Engelsiz Yaşam Fuarı ve Farkındalık Zirvesi'nde ilgi odağı oldu. Engelsiz Müzik Grubu, verdiği konserle ziyaretçilere eğlenceli anlar yaşattı.

 • 02.12.2023 02 Ara 23:07 Girişimcilik Ekosistemi Startup Başakşehir'de buluştu

  Girişimcilik Ekosistemi Startup Başakşehir'de buluştu Başakşehir Belediyesi, yenilikçi fikir sahibi girişimciler ile yatırımcıları dört farklı etkinlikten oluşan Startup Başakşehir'de bir araya getirdi. Girişimcilik ekosisteminin önemine vurgu yapan Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, 'Fikirleriniz, çalışmalarınız ve projeleriniz gücümüze güç katacak. Biliyoruz ki, birlikten güç doğar. El ele vereceğiz, ülkemizin büyük hedeflerine birlikte yürüyeceğiz' dedi.

 • 02.12.2023 02 Ara 15:36 Başakşehir Belediyesi, yenilikçi girişimcileri bir araya getirdi

  Başakşehir Belediyesi, yenilikçi girişimcileri bir araya getirdi Başakşehir Belediyesi, yenilikçi fikir sahibi girişimciler ile yatırımcıları dört farklı etkinlikten oluşan Startup Başakşehir'de bir araya getirdi. Girişimcilik ekosisteminin önemine vurgu yapan Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, "Fikirleriniz, çalışmalarınız ve projeleriniz gücümüze güç katacak. Biliyoruz ki, birlikten güç doğar. El ele vereceğiz, ülkemizin büyük hedeflerine birlikte yürüyeceğiz" dedi.

 • 02.12.2023 02 Ara 15:10 Başakşehir Belediyesi, Startup Başakşehir etkinliği düzenledi

  Başakşehir Belediyesi, Startup Başakşehir etkinliği düzenledi Başakşehir Belediyesi'nin düzenlediği Startup Başakşehir etkinliğinde girişimciler, yatırımcılar, kurumsal firma yöneticileri ve akademisyenler bir araya geldi. Etkinlikte, Gelecek Vadeden Girişimler Yarışması'nın ödül töreni ve 'Gelecek Vadeden Girişimler' kitabının tanıtımı da yapıldı.

 • 27.11.2023 27 Kas 18:27 İSTANBUL-İBB MECLİSİ'NDE, GAZZE'YE KIZILAY ÜZERİNDEN YARDIM YAPMA TEKLİFİ GERGİNLİK YARATTI

  İSTANBUL-İBB MECLİSİ'NDE, GAZZE'YE KIZILAY ÜZERİNDEN YARDIM YAPMA TEKLİFİ GERGİNLİK YARATTI Uğur GÜLBOY / İSTANBUL Büyükşehir Belediyesi (İBB) Meclisinde, Gazze'ye yapılması planlanan yardımın Kızılay üzerinden yapılması teklifi, CHP ve AK Parti meclis üyeleri arasında gerginliğe neden oldu.

 • 27.11.2023 27 Kas 14:23 Başakşehir Belediyesi Yeni Medya Akademi'den mezunlarını uğurladı

  Başakşehir Belediyesi Yeni Medya Akademi'den mezunlarını uğurladı Başakşehir Belediyesi'nin hayata geçirdiği Yeni Medya Akademi'de mezuniyet töreni düzenlendi. Kursiyerler sertifikalarını alırken, Başakşehir Belediyesi'nin eğitim çalışmaları devam edecek.

 • 27.11.2023 27 Kas 14:21 Başakşehir Belediyesi Yeni Medya Akademi Mezunlarını Törenle Kutladı

  Başakşehir Belediyesi Yeni Medya Akademi Mezunlarını Törenle Kutladı Başakşehir Belediyesi'nin hayata geçirdiği Yeni Medya Akademi'de mezuniyet töreni düzenlendi. Yeni mezunlar sertifikalarını aldı ve Başakşehir Belediye Başkanı'na teşekkür etti.

 • 26.11.2023 26 Kas 16:30 Başakşehir Belediyesi Yeni Medya Söyleşileri'nde Mehmet Akif Ersoy konuştu

  Başakşehir Belediyesi Yeni Medya Söyleşileri'nde Mehmet Akif Ersoy konuştu Başakşehir Belediyesi'nin düzenlediği Yeni Medya Söyleşileri'ne deneyimli gazeteci Mehmet Akif Ersoy konuk oldu. Ersoy'un, Orta Doğu'daki gelişmeler ve medya algısı üzerine gerçekleştirdiği söyleşiye Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu da katıldı.

 • 25.11.2023 25 Kas 20:25 Bakan Kacır, Yetenek İstanbul Mali Destek Programı İmza Töreni'nde konuştu Açıklaması

  Bakan Kacır, Yetenek İstanbul Mali Destek Programı İmza Töreni'nde konuştu Açıklaması Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, Yetenek İstanbul Programı kapsamında, gençlere sadece eğitim veren değil aynı zamanda onların istihdam edilmelerini sağlayan kuruluşlara destek ödemesi yaptıklarını belirterek, "Bugüne kadar 20 projeye destek kararı verdik.

 • 25.11.2023 25 Kas 09:29 Başakşehir Belediyesi, Altınşehir Mahallesi'nde birçok proje hayata geçirdi

  Başakşehir Belediyesi, Altınşehir Mahallesi'nde birçok proje hayata geçirdi Başakşehir Belediyesi, Altınşehir Mahallesi'nde sosyal donatı alanlarından eğitime, yeşil alanlardan üstyapı çalışmalarına kadar birçok projeyi hayata geçirdi. Altınşehir Millet Bahçesi, Altınşehir İlkokulu ve Altınşehir Spor Tesisi gibi projelerle ilçe sakinlerinin talepleri doğrultusunda çalışmalarını sürdürdü.

 • 23.11.2023 23 Kas 23:16 Başakşehir'de öğretmenlere yönelik kariyer sempozyumu düzenlendi

  Başakşehir'de öğretmenlere yönelik kariyer sempozyumu düzenlendi Başakşehir Belediyesi tarafından anaokulu, sınıf ve rehber öğretmenlerin mesleki gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla düzenlenen Kariyer Sempozyumu, yoğun katılımla gerçekleştirildi.

 • 23.11.2023 23 Kas 11:57 Başakşehir Belediyesi Kariyer Sempozyumu düzenledi

  Başakşehir Belediyesi Kariyer Sempozyumu düzenledi Başakşehir Belediyesi tarafından anaokulu, sınıf ve rehber öğretmenlerin mesleki gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla düzenlenen Kariyer Sempozyumu, yoğun katılımla gerçekleştirildi.

 • 20.11.2023 20 Kas 17:03 İBB Meclisi, Adalar ile Avrupa Yakası'ndaki 7 ilçenin 2024 yılı mali bütçesini onayladı

  İBB Meclisi, Adalar ile Avrupa Yakası'ndaki 7 ilçenin 2024 yılı mali bütçesini onayladı İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Meclisi, Adalar ile Avrupa Yakası'ndaki 7 ilçenin 2024 yılı mali bütçelerini oy birliğiyle kabul ederek onayladı. Bağcılar Belediyesi, 5 milyar 600 milyon lira ile en yüksek bütçeli ilçe belediyesi oldu. Adalar ise 175 milyon lira ile en düşük bütçeli belediye olarak belirlendi.

 • 19.11.2023 19 Kas 09:22 Başakşehir'e Özdemir Bayraktar Bilim Kültür Yaşam Merkezi açılıyor

  Başakşehir'e Özdemir Bayraktar Bilim Kültür Yaşam Merkezi açılıyor Başakşehir Belediyesi, ilçeye yeni bir eğitim merkezi daha kazandırıyor. Milli teknoloji hamlelerinin öncülerinden Özdemir Bayraktar'ın isminin yaşatılacağı Özdemir Bayraktar Bilim Kültür Yaşam Merkezi'nin açılışı için geri sayım başladı. Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, Deneyap Teknoloji Atölyesi'nin de olacağı merkez hakkında bilgi verdi.

 • 18.11.2023 18 Kas 10:56 Başakşehir Belediyesi, "Başakşehir'e eser, Başakşehirliye değer" sloganıyla çalışmalarına devam ediyor

  Başakşehir Belediyesi, 'Başakşehir'e eser, Başakşehirliye değer' sloganıyla çalışmalarına devam ediyor Hayata geçirilen yatırımlar ve yapımı devam eden projelerle birlikte Başakşehir Mahallesi'nde yaşam standartları her geçen gün yükseliyor.

 • 11.11.2023 11 Kas 09:40 Başakşehir Belediyesi, 1 milyon ağaç hedefine emin adımlarla ilerliyor

  Başakşehir Belediyesi, 1 milyon ağaç hedefine emin adımlarla ilerliyor Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, Milli Ağaçlandırma Günü vesilesiyle Güvercintepe Mahallesi'nde ağaç dikimi yaparak, Cumhuriyet'in 100'üncü yılında 1 milyon ağaç hedeflerine yaklaştıklarını belirtti. Başakşehir'in yeşil alan miktarını artırmak ve yeni ağaçlar dikmek için çalışmalarına devam edeceklerini vurgulayan Başkan Kartoğlu, doğayı korumak ve temiz oksijen sağlamak için ağaçlandırma çalışmalarının önemine dikkat çekti.

 • 08.11.2023 08 Kas 23:13 Başakşehir'de Türkiye Yüzyılı'nda Gençlik ve Spor Çalıştayı yapıldı

  Başakşehir'de Türkiye Yüzyılı'nda Gençlik ve Spor Çalıştayı yapıldı Başakşehir Belediyesi'nin ev sahipliğini üstlendiği Türkiye Yüzyılı'nda Gençlik ve Spor Çalıştayı düzenlendi. Çalıştaya üniversite rektörleri, spor yöneticileri, eğitmenler ve gençler katıldı. Çalıştayda gençlik, spor, yönetim, eğitim, sağlık ve teknoloji konularında oturumlar gerçekleştirildi. Ayrıca Başakşehir Belediyesi'nin gençlik ve spor organizasyonlarına dair fotoğraf sergisi de açıldı. Çalıştayın amacı, Türkiye'nin geleceğinde gençlik ve sporun önemini ele almak ve fikirleri bir araya getirmektir.

 • 08.11.2023 08 Kas 12:29 Türkiye Yüzyılında Gençlik ve Spor Çalıştayı İstanbul'da Başladı

  Türkiye Yüzyılında Gençlik ve Spor Çalıştayı İstanbul'da Başladı Başakşehir Belediyesi, Spor Araştırma ve Geliştirme Merkezi, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa, Marmara Üniversitesi, İstanbul Gelişim Üniversitesi, İbn Haldun Üniversitesi, Haliç Üniversitesi, İstanbul Medeniyet Üniversitesi ve İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü iş birliğinde düzenlenen Türkiye Yüzyılında Gençlik ve Spor Çalıştayı, İstanbul'da başladı. Çalıştaya Gençlik ve Spor Bakanlığı Müşaviri Ömer Faruk Terzi, İstanbul Vali Yardımcısı Ünal Kılıçarslan, Başakşehir Kaymakamı Uğur Turan, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Rektörü Prof. Dr. Nuri Aydın, İstanbul Medeniyet Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Gülfettin Çelik, Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Veysel Küçük, İstanbul Gelişim Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mehmet Soyalp, İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü Genel Müdürü Tamer Güngör, Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu'nun yanı sıra spor yöneticileri, akademisyenler ve gençler katılıyor. Çalıştayda gençlik ve spor ile ilgili yapılacak çalışmaların önemi vurgulanırken, çıkacak sonuçların faydalı olacağına inanılıyor.

 • 08.11.2023 08 Kas 12:28 Başakşehir Belediyesi Türkiye Yüzyılı'nda Gençlik ve Spor Çalıştayı'na Ev Sahipliği Yaptı

  Başakşehir Belediyesi Türkiye Yüzyılı'nda Gençlik ve Spor Çalıştayı'na Ev Sahipliği Yaptı Başakşehir Belediyesi'nin ev sahipliğini üstlendiği Türkiye Yüzyılı'nda Gençlik ve Spor Çalıştayı, Başakşehir'de gerçekleştirildi. Çalıştaya üniversite rektörleri, spor yöneticileri, akademisyenler ve gençler katıldı. Çalıştayda gençlik, spor, yönetim, eğitim, sağlık ve teknoloji konularında oturumlar düzenlendi ve gençlik ve spor organizasyonlarına dair bir sergi açıldı. Programın sonunda bir bildirge yayınlanacak ve gençlerin geleceğe dair fırsatlar ve bilgiler elde etmeleri hedefleniyor.

 • 08.11.2023 08 Kas 12:04 Başakşehir Belediyesi Türkiye Yüzyılında Gençlik ve Spor Çalıştayı düzenledi

  Başakşehir Belediyesi Türkiye Yüzyılında Gençlik ve Spor Çalıştayı düzenledi Başakşehir Belediyesi, Spor Araştırma ve Geliştirme Merkezi (SARGEM), Medeniyet Üniversitesi, Gelişim Üniversitesi, Marmara Üniversitesi, Haliç Üniversitesi, İstanbul Cerrahpaşa Üniversitesi, İbn Haldun Üniversitesi ve Rams Başakşehir Futbol Kulübü iş birliğinde Türkiye Yüzyılı'nda Gençlik ve Spor Çalıştayı düzenledi. Çalıştayda Türkiye Yüzyılı'nda gençliği ve sporu ele alan oturumlar gerçekleştirildi. Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, gençlerle birlikte hedeflere ulaşacaklarını belirtti.

 • 07.11.2023 07 Kas 12:19 İstanbul İlçe Belediyeleri İsrail Menşeli Ürünlere Boykot Başlattı

  İstanbul İlçe Belediyeleri İsrail Menşeli Ürünlere Boykot Başlattı İstanbul'daki ilçe belediyeleri, Filistin'e yönelik saldırıları destekleyen uluslararası firmaların ürünlerine karşı boykot kampanyası başlattı. Belediyeler, sosyal medya üzerinden İsrail menşeli ürünleri boykot edeceklerini duyurdu. Boykot eylemine destek veren belediyeler, İsrail destekçisi firmalara karşı sessiz kalmadıklarını gösterdi. İsrail menşeli ürünlerin satışının yapılmayacağı sosyal tesislerin listesi açıklandı. Boykot kararı, İstanbul'daki tüm ilçe belediyeleri tarafından kalıcı olarak uygulanacak.

 • 05.11.2023 05 Kas 10:19 Başakşehir Belediyesi Yeni Medya Söyleşileri'ne Hande Fırat ve Zafer Şahin konuk oldu

  Başakşehir Belediyesi Yeni Medya Söyleşileri'ne Hande Fırat ve Zafer Şahin konuk oldu Başakşehir Belediyesi'nin düzenlediği Yeni Medya Söyleşileri'nin ilk konukları deneyimli gazeteciler Hande Fırat ve Zafer Şahin oldu. Fırat ve Şahin'in "Yeni Medya ve Algı Operasyonları" üzerine gerçekleştirdiği söyleşiye Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu da katıldı. Söyleşide, yeni medyanın toplum üzerindeki etkileri ve sosyal medyanın doğru kullanımı üzerine önemli konular ele alındı.

 • 05.11.2023 05 Kas 09:22 Başakşehir Belediyesi Yeni Medya Söyleşileri'ne Gazeteciler Hande Fırat ve Zafer Şahin Konuk Oldu

  Başakşehir Belediyesi Yeni Medya Söyleşileri'ne Gazeteciler Hande Fırat ve Zafer Şahin Konuk Oldu Başakşehir Belediyesi'nin düzenlediği Yeni Medya Söyleşileri'nin ilk konukları Hande Fırat ve Zafer Şahin oldu. Söyleşide, 'Yeni Medya ve Algı Operasyonları' konusu ele alındı. Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu da söyleşiye katıldı. Söyleşide, yeni medyanın toplum üzerindeki etkileri ve sosyal medyanın önemi üzerine önemli uyarılar yapıldı.

 • 29.10.2023 29 Eki 23:06 BAŞAKŞEHİR'DE CUMHURİYETİN 100'ÜNCÜ YILI COŞKUYLA KUTLANDI

  BAŞAKŞEHİR'DE CUMHURİYETİN 100'ÜNCÜ YILI COŞKUYLA KUTLANDI Başakşehir'de, Cumhuriyetin 100'üncü yıl dönümü büyük coşkuyla kutlandı.

 • 29.10.2023 29 Eki 22:57 Başakşehir'de Cumhuriyet'in 100. yılı coşkuyla kutlandı

  Başakşehir'de Cumhuriyet'in 100. yılı coşkuyla kutlandı Başakşehir'de Cumhuriyet'in 100. yılı coşkuyla kutlandı Başakşehir'de,Cumhuriyet'in 100'üncü yıl dönümü büyük coşkuyla kutlandı.

 • 28.10.2023 28 Eki 09:22 Başakşehir Belediyesi Şahintepe'yi Değiştiriyor

  Başakşehir Belediyesi Şahintepe'yi Değiştiriyor Başakşehir Belediyesi, Şahintepe Mahallesi'nde altyapıdan üstyapıya, sosyal donatı alanlarından kentsel yenilemeye kadar birçok alanda yatırımlarını sürdürerek ilçe sakinlerinin hayatına değer katıyor. Deprem riskini azaltmak için kentsel yenileme çalışmaları yapılırken, yeni konut projeleri de hızla yükseliyor. Ayrıca, ulaşım yatırımları, sağlık merkezleri, sosyal donatı alanları ve eğitim yatırımları da mahalledeki yaşam kalitesini artırmak için gerçekleştiriliyor.

 • 27.10.2023 27 Eki 14:55 Başakşehir Belediyesi Tamir Evim Atölyesi'ni Açıyor

  Başakşehir Belediyesi Tamir Evim Atölyesi'ni Açıyor Başakşehir Belediyesi, ilçe sakinlerine yönelik Tamir Evim Atölyesi'ni açmaya hazırlanıyor. Atölyede uygulamalı eğitimler verilecek ve ev tamiratları konusunda pratik bilgiler paylaşılacak.

 • 22.10.2023 22 Eki 09:56 Radyo Başakşehir Yeni Yayın Dönemine Başladı

  Radyo Başakşehir Yeni Yayın Dönemine Başladı Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu'nun katılımıyla gerçekleşen törenle Radyo Başakşehir yeni yayın dönemine başladı. Yeni yayın döneminde 'mutluluğun sesi sensin' sloganını benimseyen radyo, birçok farklı programla dinleyicilere hizmet verecek.

 • 21.10.2023 21 Eki 15:46 Başakşehir'de Teknoloji Günleri Etkinliği Düzenlendi

  Başakşehir'de Teknoloji Günleri Etkinliği Düzenlendi Başakşehir Living Lab ve Türk Telekom iş birliğiyle düzenlenen Teknoloji Günleri etkinliğinde, yazılım, inovasyon ve iletişim alanlarına ilgi duyan teknoloji meraklıları bir araya geldi. Etkinlikte, kurumsal altyapılardaki süreçler konuşuldu ve Türk Telekom'un değerli isimleri deneyimlerini Başakşehirli girişimcilere aktardı. Etkinliğe yoğun ilgi gösteren katılımcılar, kurumsal altyapılardaki süreçler hakkında vizyoner bir bakış açısı kazandı. Etkinliğin bir sonraki buluşması 28 Ekim'de yapılacak ve katılımcılara katılım belgesi verilecek.

 • 11.10.2023 11 Eki 09:41 Gece Karanlığında Polis Eşliğinde Yıkım: Şahintepe'de 131 Gündür Evinin Önünde Komşularıyla Nöbet Tutan Çetinkaya Ailesinin Evi Yıkıldı

  Gece Karanlığında Polis Eşliğinde Yıkım: Şahintepe'de 131 Gündür Evinin Önünde Komşularıyla Nöbet Tutan Çetinkaya Ailesinin Evi Yıkıldı İstanbul’un Başakşehir ilçesine bağlı Şahintepe Mahallesi'nde, Çetinkaya ailesinin, 131 gündür, hukuksuz olduğu gerekçesiyle kentsel dönüşüm kararına karşı direnerek, komşularıyla birlikte önünde nöbet tuttuğu evi bugün sabaha karşı Çevik Kuvvet polisleri eşliğinde yıkıldı. Yıkıma direnen mahalleliye müdahale eden polis 10 kişiyi gözaltına alırken, çıkan arbedede 2 kişi de yaralandı.

 • 08.10.2023 08 Eki 14:13 Başakşehir Belediyesi Dördüncü Kez Çocuk Maratonuna Ev Sahipliği Yaptı

  Başakşehir Belediyesi Dördüncü Kez Çocuk Maratonuna Ev Sahipliği Yaptı Başakşehir Belediyesi, Avrupa Yakası'nın en büyük çocuk maratonuna dördüncü kez ev sahipliği yaptı. 4 bin 500 çocuğun katıldığı maratonda renkli ve eğlenceli görüntüler ortaya çıktı. Çocuklar, el ele koşarak spor kültürünün gelişmesine katkı sağladı. Maratonda her çocuğa madalya ve sertifika verildi. Ayrıca pamuk şeker, patlamış mısır ve meyve ikramı yapıldı, çeşitli hediyeler verildi. Etkinlikte sahne programları da düzenlendi.

 • 08.10.2023 08 Eki 13:51 Başakşehir'de 4. Çocuk Maratonu Renkli Görüntülere Sahne Oldu

  Başakşehir'de 4. Çocuk Maratonu Renkli Görüntülere Sahne Oldu Başakşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 4. Başakşehir Çocuk Maratonu'na 4 bin 500 çocuk katıldı. El ele koşan çocuklar renkli ve eğlenceli görüntüler oluşturdu. Katılımcılara madalya ve sertifika verilirken, etkinlikte sahne programları ve gösteriler düzenlendi.

 • 07.10.2023 07 Eki 23:41 Başakşehir Belediyesi Kanal İstanbul güzergahında imar transferi yapıyor

  Başakşehir Belediyesi Kanal İstanbul güzergahında imar transferi yapıyor İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi'nin CHP'li üyesi Hayrettin Özbakır, AKP'li Başakşehir Belediyesi'nin Kanal İstanbul güzergahındaki Başakşehir-Şahintepe'de yaptığı imar transferine tepki gösterdi. Özbakır, taşınmazların AKP sayesinde taşınır hale geldiğini belirtti.

 • 06.10.2023 06 Eki 20:38 Başakşehir'de Şehrin Sanatçıları Sergisi Açıldı

  Başakşehir'de Şehrin Sanatçıları Sergisi Açıldı Başakşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Şehrin Sanatçıları Sergisi, 70 usta sanatçının nadir eserlerinden oluşan bir sergi olarak sanatseverlerin beğenisine sunuldu. Sergi açılışında Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, İstanbul'un ve Başakşehir'in zenginliğine katkı sağlayacaklarını belirtti. Ayrıca, yeni yapılacak olan Şehir Sanat Hat Tezhip Minyatür Yarışması'nın da duyurusu yapıldı.

 • 06.10.2023 06 Eki 20:11 Başakşehir Belediyesi Şehrin Sanatçıları Sergisi'ni Açtı

  Başakşehir Belediyesi Şehrin Sanatçıları Sergisi'ni Açtı Başakşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ve 70 usta sanatçıya ait 70 nadir eserden oluşan 'Şehrin Sanatçıları Sergisi' sanatseverlerin beğenisine sunuldu. Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, 'Bu eserlerle İstanbul'umuzun, Başakşehir'imizin zenginliğine zenginlik katmış olacağız' dedi.

 • 30.09.2023 30 Eyl 09:57 Başakşehir Belediyesi, Altınşehir Spor Parkı'nı hizmete açacak

  Başakşehir Belediyesi, Altınşehir Spor Parkı'nı hizmete açacak Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, Altınşehir Spor Parkı'nda incelemelerde bulunarak, spor parklarının sayısını 20'ye çıkaracaklarını açıkladı. 8 bin metrekarelik tesisin kısa süre içinde hizmete açılacağını belirten Kartoğlu, ilçenin dört bir yanında modern spor tesislerine yenilerini eklemek için çalışmaların sürdüğünü söyledi.

 • 30.09.2023 30 Eyl 09:24 Başakşehir Belediyesi, Altınşehir Spor Parkı'nı tamamlıyor

  Başakşehir Belediyesi, Altınşehir Spor Parkı'nı tamamlıyor Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, Altınşehir Spor Parkı'nda yapılan incelemelerde, spor parklarının sayısını 20'ye çıkaracaklarını belirtti. Altınşehir Millet Bahçesi'ndeki spor parkının sona yaklaştığını söyleyen Kartoğlu, yeni spor parkları için çalışmaların devam ettiğini ve yakında bir müjdeyi daha paylaşacaklarını ifade etti.

 • 23.09.2023 23 Eyl 11:55 Başakşehir Şahintepe'de Kentsel Dönüşüme Karşı 112 Gündür Nöbet Tutuyorlar.

  Başakşehir Şahintepe'de Kentsel Dönüşüme Karşı 112 Gündür Nöbet Tutuyorlar. İstanbul’un Başakşehir ilçesi Şahintepe Mahallesi sakinlerinin hukuki olmadığını belirttikleri kentsel dönüşüm sürecine karşı mücadeleleri sürüyor. Çetinkaya ailesi de 112’nci kez evlerinin bahçesinde mahalleliyle nöbet tuttu. Nöbete katılan AKP’li ve kanser hastası Gülay Yıldız, “Bu sene de AK Parti’ye oyumu verdim. Soruyorum şimdi belediyelere. Biz sizi başımıza bize ihanet edin diye mi getirdik? Şimdi ben Cumhurbaşkanıma, Sayın Tayyip Erdoğan’a sesleniyorum. Ben sana oy verdim, sana güvendim. Şimdi sizi yanımızda görmek istiyoruz. Bu rantları kaldırmanızı istiyoruz. Biz bir Suriyeli kadar vatandaş değil miyiz” dedi.

 • 23.09.2023 23 Eyl 11:02 Başakşehir Belediyesi Gençlik Projeleriyle Dikkat Çekiyor

  Başakşehir Belediyesi Gençlik Projeleriyle Dikkat Çekiyor Başakşehir Belediyesi, gençlerin önemine vurgu yaparak, hayata geçirdiği projeleri açıkladı. Living Lab İnovasyon ve Teknoloji Merkezi, Yeni Medya Akademisi, İstanbul Gençlik Oyunları gibi birçok projeyle gençlik yatırımlarına devam edildiği belirtildi. Teknoloji Akademi ile 81 il ve 36 ülkede 150 binden fazla teknoloji meraklısına eğitim verildiği ifade edildi. Ayrıca, kültür yaşam merkezleri, spor parkları, kütüphaneler ve sosyal projelerle gençlere fırsatlar sunulduğu vurgulandı.

 • 23.09.2023 23 Eyl 09:45 Başakşehir Belediyesi Gençlere Yatırımlarını Artırıyor

  Başakşehir Belediyesi Gençlere Yatırımlarını Artırıyor Başakşehir Belediyesi, kültür yaşam merkezleri, Başakşehir Living Lab İnovasyon ve Teknoloji Merkezi, Yeni Medya Akademisi ve İstanbul Gençlik Oyunları gibi projelerle gençlere yönelik yatırımlarını artırıyor. Spor, kültür, teknoloji ve eğitim alanlarında gençlerin talepleri doğrultusunda hayata geçirilen projelerle geleceğe ışık tutuluyor. Başakşehir'de gençlik yatırımlarına yenileri ekleniyor ve gençlere yeni fırsatlar sunuluyor.

 • 21.09.2023 21 Eyl 13:55 6. İstanbul Gençlik Oyunları'nın tanıtım lansmanı yapıldı

  6. İstanbul Gençlik Oyunları'nın tanıtım lansmanı yapıldı Başakşehir Belediyesi tarafından düzenlenecek olan 6. İstanbul Gençlik Oyunları'nın tanıtım lansmanı yapıldı.

 • 21.09.2023 21 Eyl 13:47 Bakan Bak: Türkiye, Avrupa'nın en genç spor ve tesis altyapısına sahip

  Bakan Bak: Türkiye, Avrupa'nın en genç spor ve tesis altyapısına sahip Başakşehir'de düzenlenen İstanbul Gençlik Oyunları'nın açılış programına katılan Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, "Türkiye, Avrupa'nın en genç spor ve tesis altyapısına sahip. Bu bir atılımdır.

 • 21.09.2023 21 Eyl 13:32 Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, İstanbul Gençlik Oyunları Lansmanı'na katıldı

  Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, İstanbul Gençlik Oyunları Lansmanı'na katıldı Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, İstanbul Gençlik Oyunları Lansmanı'na katıldı. Programda konuşan Bakan Bak, İstanbul Gençlik Oyunları'nın destekçisi olarak daha da büyümesini arzu ettiğini belirtti. Bakan Bak, geçen yıl 155 bin genç katılım sağlayan organizasyonun bu yıl 200 bin gence ulaşmayı hedeflediğini söyledi. Ayrıca, gençlerin spor tesislerinden faydalanması ve sporun bağımlılıkla mücadelede önemli bir rol oynadığını vurguladı. İstanbul Valisi Davut Gül ise bakanlığın öncülüğünde geleceğin daha güzel olacağına inandığını ifade etti. Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu ise İstanbul Gençlik Oyunları'nda 200 bin gencin katılmasını beklediklerini söyledi.

 • 16.09.2023 16 Eyl 10:14 Başakşehir Belediye Başkanı Kartoğlu: 'Başakşehir'i Avrupa yenilik başkenti yapacağız'

  Başakşehir Belediye Başkanı Kartoğlu: 'Başakşehir'i Avrupa yenilik başkenti yapacağız' Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, Avrupa İnovasyon Başkenti Ödülleri'nde Başakşehir'in yarı finale yükseldiğini açıkladı. Kartoğlu, Başakşehir'in teknoloji ve inovasyon alanındaki projeleriyle Türkiye'de örnek ve öncü olduğunu belirtti. Başakşehir Belediyesi, Avrupa Yenilik Başkenti unvanını kazanmak için çalışmalarını sürdürüyor.

 • 16.09.2023 16 Eyl 09:47 Başakşehir, Avrupa İnovasyon Başkenti Ödülleri'nde yarı finale yükseldi

  Başakşehir, Avrupa İnovasyon Başkenti Ödülleri'nde yarı finale yükseldi Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, Avrupa Birliği'nin düzenlediği Avrupa İnovasyon Başkenti Ödülleri'nde Başakşehir'in yarı finale yükseldiğini açıkladı. Kartoğlu, Başakşehir'in yenilikçi projeleriyle Avrupa Yenilik Başkenti ünvanını hak ettiğini belirtti ve bu sefer kazanacaklarına inandığını söyledi.

 • 09.09.2023 09 Eyl 09:35 Başakşehir Belediyesi, 2023-2024 eğitim öğretim yılı öncesinde ilçe genelindeki tüm hazırlıkları tamamladı

  Başakşehir Belediyesi, 2023-2024 eğitim öğretim yılı öncesinde ilçe genelindeki tüm hazırlıkları tamamladı Başakşehir Belediyesi, 2023-2024 eğitim öğretim yılı öncesinde ilçenin dört bir yanındaki okullarda hazırlıklarını tamamladı. Başakşehir'de, bu eğitim öğretim yılında da Başakşehirli öğrenciler için kültür yaşam merkezleri ve gençlik merkezinde ücretsiz eğitimler devam edecek.

 • 08.09.2023 08 Eyl 09:41 Başakşehir Belediyesi Avrupa İnovasyon Başkenti Ödülleri'nde yarı finale yükseldi

  Başakşehir Belediyesi Avrupa İnovasyon Başkenti Ödülleri'nde yarı finale yükseldi Başakşehir Belediyesi, Avrupa İnovasyon Başkenti Ödülleri'nde bu yıl da yarı finale yükseldi. Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, 'O sene, bu sene. Çok emek verdik, teknolojinin şehrine Avrupa İnovasyon Başkenti ünvanını eklemeye sadece bir adım kaldı' dedi.

 • 08.09.2023 08 Eyl 09:39 Başakşehir Belediyesi Avrupa İnovasyon Başkenti Ödülleri'nde yarı finale yükseldi

  Başakşehir Belediyesi Avrupa İnovasyon Başkenti Ödülleri'nde yarı finale yükseldi Başakşehir Belediyesi, Avrupa İnovasyon Başkenti Ödülleri'nde bu yıl da yarı finale yükseldi. Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, teknolojinin şehrine Avrupa İnovasyon Başkenti ünvanını eklemeye sadece bir adım kaldığını belirtti.

 • 06.09.2023 06 Eyl 16:45 Başakşehir Belediyesi Kuvvetli Sağanak Sonrası Çalışmalarını Sürdürüyor

  Başakşehir Belediyesi Kuvvetli Sağanak Sonrası Çalışmalarını Sürdürüyor Başakşehir Belediyesi, ilçede meydana gelen kuvvetli sağanağın ardından tüm imkanlarıyla çalışmalarını sürdürüyor. Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya ve İstanbul Valisi Davut Gül'ü bilgilendirdi. İlçede su baskınlarına hızlı müdahale ediliyor.

 • 06.09.2023 06 Eyl 13:00 Başakşehir Belediyesi Selde Mahsur Kalan Vatandaşları Kurtarıyor

  Başakşehir Belediyesi Selde Mahsur Kalan Vatandaşları Kurtarıyor Başakşehir Belediyesi, ilçede yaşanan kuvvetli sağanak yağışın ardından selde mahsur kalan vatandaşları kurtarıp evlerine servislerle ulaştırıyor. Belediye ekipleri, su baskınlarının yaşandığı bölgelerde çalışmalarını sürdürüyor.

Advertisement