Rus televizyonu Putin'in karşısına oturan ABD'li gazeteciye tepki gösterdi: Bacaklarıyla ne yapıyor? - Son Dakika

Rus televizyonu Putin'in karşısına oturan ABD'li gazeteciye tepki gösterdi: Bacaklarıyla ne yapıyor?

19.10.2021 12:05

Rus devlet televizyonu, Putin'e Avrupa'daki gaz krizi hakkında soru soran ABD'li bir kadın gazeteciyi, sert bir şekilde suçladı. Kadın sunucunun etkinlikte bacaklarını Putin'e doğru uzatması ve diğer hareketleri, Ruslar tarafından cazibesini kullanmak olarak yorumlandı. Yorumcular sunucu hakkında "Eleştirilme korkusu olmadan kendini açıkça cinsel bir obje olarak konumlandırdı." ifadelerini kullandı.

Rusya lideri Putin geçtiğimiz günlerde bir foruma katılmış ve sunucuyla olan diyaloğu gündem yaratmıştı. ABD'li bir kadın gazetecinin Rusya'nın Avrupa'ya gaz arzı hakkındaki sorusuna yanıt veren ardından aynı sorunun bir kez daha yöneltilmesiyle söylediklerinin dinlenmediğini düşünen Putin, "Önümde ne dediğimi duymamış gibi soruyu tekrarlayan güzel bir kadın var. Cevabı tekrar edeceğim" ifadelerini kullanmıştı.

"PUTİN'İN İLGİSİNİ ÇEKMEYE ÇALIŞTI"

Rus devlet televizyonu da Vladimir Putin'in dikkatini dağıtmaya çalıştığı iddiasıyla ABD'li kadın sunucuya tepki gösterdi. Gamble'ın Rus liderin "dikkatini dağıtmaya" çalıştığını iddia ettiler.

Rus televizyonundan Putin'in karşısına oturan ABD'li gazeteciye tepki: Bacaklarıyla ne yapıyor?

BACAKLARINA DİKKAT ÇEKİLDİ

Başka bir sunucu olan Dmitry Kiselyov da, kadın sunucunun "vücut dilini tam gaz kullandığını" iddia etti. Bu sırada görüntüler moderatör Hadley Gamble'ın bacaklarına odaklandı. Bacak görüntüleri devlet televizyonu tarafından 69 yaşındaki Devlet Başkanı Putin'i gafil avlamak için başarısız bir girişim olarak görüldü.

Rus televizyonundan Putin'in karşısına oturan ABD'li gazeteciye tepki: Bacaklarıyla ne yapıyor?

CAZİBE VE ÇEKİCİLİK OLARAK YORUMLANDI

Görüntülerle ilgili yorum yapması istenen beden dili uzmanı Judy James, "tüm eski beden dili flört kılavuzları, ayağınızı birinin yönüne doğrultma hareketini cazibe ve çekicilik olarak işaret ettiğini" belirtti.

Rus televizyonu Putin'in karşısına oturan ABD'li gazeteciye tepki gösterdi: Bacaklarıyla ne yapıyor?

"KENDİNİ CİNSEL BİR OBJE OLARAK KONUMLANDIRDI"

Putin'in savunucusu olarak bilinen Kiselyov, izleyicilere şunları söyledi: "Özetlemek gerekirse, Hadley cüretkar davrandı, feministler tarafından eleştirilme korkusu olmadan kendini açıkça cinsel bir obje olarak konumlandırdı."

Rus televizyonu Putin'in karşısına oturan ABD'li gazeteciye tepki gösterdi: Bacaklarıyla ne yapıyor?

Son Dakika Dünya Rus televizyonu Putin'in karşısına oturan ABD'li gazeteciye tepki gösterdi: Bacaklarıyla ne yapıyor? - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (3)
500

Son Dakika

Son dakika: Türkiye'de 20 Kasım günü koronavirüs nedeniyle 201 kişi vefat etti, 23 bin 347 yeni vaka tespit edildi 19:20 Son dakika: Türkiye'de 20 Kasım günü koronavirüs nedeniyle 201 kişi vefat etti, 23 bin 347 yeni vaka tespit edildi Son dakika: Kılıçdaroğlu'ndan vatandaşın mutfağındaki yangını söndürmek için hükümete 6 maddelik öneri 17:31 Son dakika: Kılıçdaroğlu'ndan vatandaşın mutfağındaki yangını söndürmek için hükümete 6 maddelik öneri Cübbeli Ahmet'in patronlara bir mesajı var: Fazla vereni dövüyorlar mı? 15:32 Cübbeli Ahmet'in patronlara bir mesajı var: Fazla vereni dövüyorlar mı?
İYİ Partili Durmuş Yılmaz özür diledi 14:46 İYİ Partili Durmuş Yılmaz özür diledi Boji'nin tramvaya tuvaletini yaptığı iddialarına İBB'den videolu yanıt! 14:10 Boji'nin tramvaya tuvaletini yaptığı iddialarına İBB'den videolu yanıt! Bahar Candan karakolluk oldu 13:22 Bahar Candan karakolluk oldu
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kılıçdaroğlu'na açtığı davayı geri çekti 11:16 Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kılıçdaroğlu'na açtığı davayı geri çekti Yarışmacı 200 bin lira değerindeki soru karşısında kalakaldı 11:00 Yarışmacı 200 bin lira değerindeki soru karşısında kalakaldı
Advertisement