Yoğun talep gelmişti, ay sonunda vatandaşlar Togg'una kavuşacak! - Son Dakika

Yoğun talep gelmişti, ay sonunda vatandaşlar Togg'una kavuşacak!

18.03.2023 15:47

Türkiye'nin ilk yerli ve akıllı aranası Togg'a ilk 24 saatte 22 bin 150 ön sipariş gelirken, teslimat tarihi de açıklandı. Sosyal medya üzerinde yeni araçların bantlardaki görüntülerini paylaşan Togg'dan, "Ay sonundan itibaren teslimatlara başlıyoruz. Teşekkürler Türkiye" açıklaması geldi.

Türkiye'nin yerli ve akıllı otomobili Togg'un sipariş süreci fırtına gibi geçiyor. Türk halkı yerli ve milli otomobil otomobil sahibi olmak için adeta seferber oldu. İlk 24 saatte 22 bin 150 adet T10X ön siparişi alındı. Togg satın almak isteyenler 27 Mart'a kadar başvurularını Trumore uygulamasından veya Togg websitesi üzerinden 60 bin lira yatırıp gerçekleştiriyor.

Bir günde 22 bin sipariş: Türkiye Togg alabilmek için seferber oldu

TESLİMATLAR AY SONUNDA BAŞLIYOR

Togg'a talep patlamasıyaşanırken, teslimat tarihi de belli oldu. İlk teslimatın ay sonundan itibaren başlayacağı belirtildi. Sahiplerini bekleyen yeni araçların bantlardaki görüntülerini sosyal medya hesabından paylaşan Togg, şu ifadeleri kullandı: "24 saatte aldığımız 22 bin 150 adet T10X ön siparişi ardından anlık Togg Teknoloji Kampüsümüz. Ay sonundan itibaren teslimatlara başlıyoruz. Teşekkürler Türkiye!"

Bir günde 22 bin sipariş: Türkiye Togg alabilmek için seferber oldu

27 MART'A KADAR ÖN SİPARİŞ VERİLEBİLECEK

2023 yılı boyunca kullanıcılarla buluşacak 12 bin T10X için ön sipariş sahiplerini belirleyecek çekiliş süreci, 27 Mart'a kadar devam edecek.

Bir günde 22 bin sipariş: Türkiye Togg alabilmek için seferber oldu

ÇEKİLİŞ TARİHİ 28 MART

Bu süreçte Trumore uygulamasından veya Togg websitesi üzerinden Tru.ID oluşturan her bir tekil kullanıcı, havale ya da kredi kartı aracılığıyla Trumore e-Cüzdan'a 60 bin lirayı aktardıktan sonra ön sipariş vermek istedikleri T10X'i konfigüre edip ön ödemeyi yaparak çekilişe katılmaya hak kazanacak. Ön sipariş dönemi kapandıktan sonra dijital çekiliş, 28 Mart'ta noter huzurunda yapılacak.

Bir günde 22 bin sipariş: Türkiye Togg alabilmek için seferber oldu
Bir günde 22 bin sipariş: Türkiye Togg alabilmek için seferber oldu
Kaynak: İHA
YORUMLAR (2)
  • Suat Koca: Ne oldu 9 ay sonra alırsınız diyen zihniyete!!!! Gerçi onlar bu araba üretimi olmayacak da diyorlardı, fabrika da yaşan diyorlardı, yaşanlar yalanlar yalanlar…. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • zorbey dünya: ALLAH UTANDIRMASIN. 2.MARKAYI DA BEKLİYORUZ. Cevap Yaz 23 2 Yayından Kaldır
500
Togg, ikinci el araç piyasasını hareketlendirdi Togg, ikinci el araç piyasasını hareketlendirdi İlan sayfalarında Togg hareketliliği: Çekiliş sırasını satanlar bile var! İlan sayfalarında Togg hareketliliği: Çekiliş sırasını satanlar bile var! 'Togg ne kadar yakıyor?' sorusu cevap buldu: kWs başına 7,99 lira ödenecek 'Togg ne kadar yakıyor?' sorusu cevap buldu: kWs başına 7,99 lira ödenecek

Son Dakika Ekonomi Yoğun talep gelmişti, ay sonunda vatandaşlar Togg'una kavuşacak! - Son Dakika


Advertisement