61 yaşındaki yıldız şarkıcı Madonna, George Floyd protestolarına koltuk değneğiyle katıldı - Son Dakika

61 yaşındaki yıldız şarkıcı Madonna, George Floyd protestolarına koltuk değneğiyle katıldı

07.06.2020 14:38

Dünyaca ünlü şarkıcı Madonna, Londra'da düzenlenen George Floyd protestolarına katıldı. 61 yaşındaki şarkıcının protestolara koltuk değnekleri ile katılması dikkat çekti.

1
George Floyd isimli Afro-Amerikalı'nın polis tarafından öldürülmesinin ardından etkisini artıran protestolar dünya geneline yayıldı. İngiltere'deki eylemlere katılan dünyaca ünlü şarkıcı Madonna, kalabalığın en dikkat çeken ismiydi.
2
Yıldız şarkıcı Madonna, Londra'da ABD'nin Minneapolis kentinde polis şiddeti sonucu siyahi Amerikalı George Floyd'un hayatını kaybetmesiyle başlayan 'Siyahların Yaşamı Önemlidir' protestolarına katıldı.
3
61 yaşındaki ünlü şarkıcının, koltuk değnekleri ile protestoya katılması dikkat çekti. Madonna'yı tanıyan eylemciler telefonlarıyla fotoğraf ve video çekti.

4
Hayranları Madonna'nın koltuk değnekleriyle protestolara katıldığını vurguladı.
5
6
7
8
9
10

Son Dakika 61 yaşındaki yıldız şarkıcı Madonna, George Floyd protestolarına koltuk değneğiyle katıldı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (1)

Diğer Galeriler

Nefise Karatay'la çıplak pozlarından pişman olan Mali'den bir itiraf daha: Kandırıldık Beklenmedik kaza! Ivanka Trump sörf tahtasıyla oğlunun yüzüne çarptı Yalanlasalar da kameralardan kaçamadılar! Sibel Can ve Emir Sarıgül aşkı belgelendi Bayram paylaşımları art arda geldi! Tarkan ve Cem Yılmaz'ın pozlarına beğeni yağıyor Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu
Advertisement