61 yaşındaki yıldız şarkıcı Madonna, George Floyd protestolarına koltuk değneğiyle katıldı - Son Dakika

61 yaşındaki yıldız şarkıcı Madonna, George Floyd protestolarına koltuk değneğiyle katıldı

Dünyaca ünlü şarkıcı Madonna, Londra'da düzenlenen George Floyd protestolarına katıldı. 61 yaşındaki şarkıcının protestolara koltuk değnekleri ile katılması dikkat çekti.

1
George Floyd isimli Afro-Amerikalı'nın polis tarafından öldürülmesinin ardından etkisini artıran protestolar dünya geneline yayıldı. İngiltere'deki eylemlere katılan dünyaca ünlü şarkıcı Madonna, kalabalığın en dikkat çeken ismiydi.
2
Yıldız şarkıcı Madonna, Londra'da ABD'nin Minneapolis kentinde polis şiddeti sonucu siyahi Amerikalı George Floyd'un hayatını kaybetmesiyle başlayan 'Siyahların Yaşamı Önemlidir' protestolarına katıldı.
3
61 yaşındaki ünlü şarkıcının, koltuk değnekleri ile protestoya katılması dikkat çekti. Madonna'yı tanıyan eylemciler telefonlarıyla fotoğraf ve video çekti.

4
Hayranları Madonna'nın koltuk değnekleriyle protestolara katıldığını vurguladı.
5
6
7
8
9
10

YORUMLAR (1)

Diğer Galeriler

Kimse ne olduğunu açıklayamadı! 3 kız öğrenicinin çektiği selfie'deki detay kan dondurdu Yetişkin film yıldızı Kendra Lust, James Rodriguez'in doğum gününü sosyal medyadan kutladı: Umarım beğenmişsindir Üzerine sinek konan yemeği çöpe atın! Önce kusup sonra yiyorlar Bikinili dansıyla olay olan Merve, şimdi de sütyensiz paylaşımıyla yürek hoplattı İkinci ele o kadar para vermeyin! İşte 2020'nin en ucuz sıfır araçları