Basketbol Sevgisi Yeter! Jem Wolfie Instagram'ı Sallıyor - Son Dakika

Basketbol Sevgisi Yeter! Jem Wolfie Instagram'ı Sallıyor

27.03.2018 13:16

1,1 milyon takipçili hesabıyla bazen basket topuyla bazen fiziğiyle şov yapan Jem Wolfie, herkesi büyülüyor...

1
26 yaşındaki Jem Wolfie, Instagram'ın son dönemlerde en çok dikkat çeken isimlerinden biri.

2
Herkes onu önce basketbola olan aşkıyla tanıyor sonra ise kıvrımlı vücuduyla. 1,1 milyon takipçili hesabından sık sık paylaşım yapan Wolfie, basket potasında yaptığı hareketlerle herkesin beğenisini topluyor.

3
Jem Wolfie, 17 yaşındayken geçirdiği sakatlık nedeniyle basketboldaki profesyonel hayatını sonlandırmak zorunda kalsa da spora hayranlığı ve yeteneğiyle basketbolu bırakmış değil.

4
Spor hocalığı yapıyor
Spor hocalığı yapıyor
Jem Wolfie'nin en sevdiği oyuncusu ise Michael Jordan. Wolfie, kıvrımlı hatlarıyla Kim Kardashian'a da benzetilse de kendisinin böyle bir iddiası yok.

5
Yetenekleri sayesinde internet üzerinde fazlasıyla dikkat çeken Jem hem Good Eats adındaki sağlıklı yemek markasının kurucusu hem de özel spor hocası.

6
O boş zamanlarda fitness yapıyor ve kendisine güveniyor. Güzel sporcu yaptığı bir açıklamada "Fitness her zaman benim için bir tutku oldu. Pek çok sporu yaparak büyüdüm." dedi ve ekledi:

7
"Batı Avustralya Basketbol Ligi'nde oynadım. Onun dışında tenis ve yüzmede de iyiyim."

8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Son Dakika Basketbol Sevgisi Yeter! Jem Wolfie Instagram'ı Sallıyor - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Çobanın dağda bulduğu taş, bölgede tek bir şeyin varlığına işaret ediyor Muhteşem kamuflaj! Fotoğraftaki yılanı kimse göremiyor Boşanma öncesi sınırları yıktı geçti! Kim Kardashian bu kez tamamen soyundu Sevgilisi, Dele Alli'yi oyun bağımlılığı yüzünden terk etti Psikolojik sorunu için doktora giden genç kadının komaya kadar uzanan hazin sonu