Botoks Üç Filmden Etti - Son Dakika

Botoks Üç Filmden Etti

9 yıl önce

1
Güzel yıldız Nicole Kidman, Hollywood'un en iyi saklanan sırlarından birini bir süre önce gözler önüne serdi.

2
Botoks kullandığını itiraf eden 43 yaşındaki Kidman, daha sonra da bir daha botoks yaptırmayacağını söylemişti.

3
Katıldığı bir ödül törenininde Kidman'ın yüzünün olağandışı bir şekilde donuk bir görüntü sergilediği gözlerden kaçmadı.

4
Sinema dünyasının en gözde ve en güçlü oyuncuları arasında yer alan Nicole Kidman'ın gençleşmek ve güzelleşmek uğruna yaptırdığı botokslar başına bela oldu.
5
Bugüne kadar filmlerde gösterdiği üstün performansıyla birçok ödüle layık görülen Kidman, botoksları yüzünden üç filmde başrolü kaçırdı.

6
Yapımcılar, güzel görünmek için yüzüne sürekli botoks yaptıran 43 yaşındaki güzel oyuncunun mimiklerini kullanamadığı ve yüzünde soğuk bir ifade olduğunu söyleyerek Kidman'dan vazgeçtiler.

7
Kidman'ın gelecek sene vizyona girecek Bel Ami'de yakışıklı oyuncu Robert Pattinson'la birlikte rol alması bekleniyordu. Ancak son anda Kidman'ın rolü, Kill Bill filmiyle yıldızı parlayan güzel oyuncu Uma Thurman'a verildi.

8
Uzaktan kusursuz gibi görünen ünlüler botoks denen sihirli yöntem sayesinde her daim genç görünüp, pürüzsüz bir ciltle dolaşabiliyorlar. İşte zamana meydan okuyan botokslu yıldızlar...
9
Hollywood'un en yakışıklı aktörleri arasında ilk sırada gelen Brad Pitt, botoks yaptıran ünlü isimlerden biri. En son Mayıs ayında yüzüne botoks uygulattığı söylense de menajeri bunu yalanlıyor.

10
Hollywood'un en güzel yüzlü aktrislerinden olan Angelina Jolie‘nin alın bölgesine botoks yaptırdığı iddialar arasında. Ancak güzel yıldızın dolgun dudakları doğal.

11
35 yaşındaki Ben Affleck'ın alnına ve göz çevresine botoks yaptırdığı iddia ediliyor.

12
Burnunu düzelttiren Cameron Diaz'ın yüzüne botoks yaptırdığı ifade ediliyor.

13
Botoksun en verimli uygulandığı yüzlerden biri olarak Colin Farrell kabul ediliyor. Belli bir süre sonra botoksun etkisinin geçmesiyle 31 yaşındaki aktörün göz kenarındaki kırışıklıklar göze çarpıyor. Ancak uzmanlar aktörün yüzündeki çizgilerle çok daha doğal bir görüntü verdiğini söylüyor.

14
50 yaşında olan Madonna'nın sık sık botoks yaptırdığı söyleniyor.

15
65 yaşındaki ünlü oyuncu Michael Douglas'ın genç kalmak için botoks yöntemine başvurduğu söyleniyor.

16
Catherine Zeta Jones'un en çok şikayet ettiği konu ise göz çevresindeki kırışıklıklar. Jones'ın bu sorundan kurtulmak için botoks yaptırdığı biliniyor.

17
Marcia Cross da botokslu ünlüler arasında

18
Jennifer Aniston'un son yıllarda sık sık yüzüne botoks yaptırarak genç kalmaya çalıştığı belirtiliyor. Özellikle de göz bölgesine botoks yaptırıyor.

19
Courteney Cox ilk olarak alnındaki kırışıklara botoks yaptırdı. Ardından gülerken yüzünde oluşan çizgileri yok ettirdi. Ayrıca çok ince olan dudaklarını da dolgunlaştırdı. Uzmanlar yaptırdığı operasyonların Cox'un ifadesine canlılık kattığı görüşünde birleşiyor.


20
Sharon Stone'un ismi de botokslu ünlüler arasında geçiyor.

21
Magazin yıldızı Pamela Anderson'ın çok sık estetik yaptırdığı biliniyor. Anderson'ın yüzüne botox yaptırdığı ve çenesini doldurttuğu belirtiliyor

22
Kate Walsh

23
Gwyneth Paltrow

24
Son olarak göz kapaklarını kaldırtan Teri Hatcher'ın sık sık botoks yaptırdığı belirtiliyor.

25
Ünlü aktris Meg Ryan'ın sürekli botoks yaptıran ünlülerden.
26
Seksi oyuncun Demi Moore'un yüzü bir kaç yıl öncesine kadar yılların ona armağan ettiği çizgilerle doluydu. Ancak botoks yaptırdıktan sonra pürüzsüze yakın bir cilde kavuştu. Moore göz çevresindeki ve alnındaki kırışıklıkları botoks yöntemiyle yok ettirdi.

27
Sarah Jessica Parker da estetik ve botoks yaptırmakta bir sakınca görmeyen Hollywood ünlülerinden... Seksi oyuncu alnındaki kırışıklıkları botoks yaptırarak tamamen yok etti. Ayrıca göz kapaklarını toparlattı ve göz çevresine botoks yaptırdı.


YORUMLAR


Diğer Galeriler

Güzel sporcu işi abarttı! Eşiyle birlikte karantinada çıplak antrenman yaptı Avustralya'da Müslüman hayır dernekleri, kimsesiz yaşlılara yardımda bulunuyor Victoria's Secret'ın kızıl saçlı meleği koronavirüse yakalandı Süper Lig kulüplerinden, Milli Dayanışma Kampanyası'na büyük destek Star Wars'un yıldızı Andrew Jack koronavirüsten hayatını kaybetti