Son Dakika Haberleri: Evhamlı Anneye 'Hain' Tuzak

Evhamlı Anneye 'Hain' Tuzak

7 yıl önce

1
ABD'de annesinin kendisini sürekli merak etmesinden sıkılan Samantha Busch çıktığı tatilde ona “hain” bir oyun hazırladı. Busch'un intikam fotoğrafı internette en çok paylaşılanlar arasına girdi.
2
ABD'nin İllinois eyaletinde yaşayan Samantha Busch kendisini sürekli merak eden annesinden intikam almak için Büyük Kanyon'da uçurumdan yuvarlanıyormuş gibi poz verdiği fotoğrafını ona yolladı. Busch'un fotoğrafı sosyal paylaşım sitelerinde en çok paylaşılanlar arasına girdi.
3
ABC televizyonuna konuşan 22 yaşındaki Busch erkek arkadaşıyla Büyük Kanyon'dayken annesinin sürekli arayarak orada dikkatli olmasını söylediğini belirtti.
4
Annesi Rebacca'nın bu uyarılarından bıktığını söyleyen Busch erkek arkadaşıyla uçurumun kenarında güzel bir açı yakaladıklarını ve annesinin yüreğini ağzına getiren bu kareyi çektiklerini söyledi.
5
Anne Rebacca fotoğraf cep telefonuna geldiği an yaşadıklarını söyle anlattı: “Neredeyse kalp krizi geçiriyordum”. Busch annesine her gün nerede olduğunu haber vermek zorunda kalmamak adına bir deneme yaptığını ve bu tarz oyunlarına devam edeceğini sözlerine ekledi.Haber Yayın Tarihi: 24.11.2012 02:35 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Charlie'nin Melekleri galasına dekolte damgası! Tül elbisesiyle gözleri şaşı etti Yıldız futbolcu Neymar'ın yeni aşkı, bikinili pozlarıyla kendine hayran bırakıyor! Cinsel ilişki fantezisi genç çiftin sonu oldu! Metal çubukla saldırdı Milyoner'de ilginç anlar! 'Yusuf Miroğlu' sorusu için yardım istedi, İmirzalıoğlu'nun yanıtı olay oldu Instagram'ın Playboy'u Dan Bilzerian, ABD başkanlığına aday olacak!