Evhamlı Anneye 'Hain' Tuzak - Son Dakika

Evhamlı Anneye 'Hain' Tuzak

24.11.2012 14:35

1
ABD'de annesinin kendisini sürekli merak etmesinden sıkılan Samantha Busch çıktığı tatilde ona “hain” bir oyun hazırladı. Busch'un intikam fotoğrafı internette en çok paylaşılanlar arasına girdi.
2
ABD'nin İllinois eyaletinde yaşayan Samantha Busch kendisini sürekli merak eden annesinden intikam almak için Büyük Kanyon'da uçurumdan yuvarlanıyormuş gibi poz verdiği fotoğrafını ona yolladı. Busch'un fotoğrafı sosyal paylaşım sitelerinde en çok paylaşılanlar arasına girdi.
3
ABC televizyonuna konuşan 22 yaşındaki Busch erkek arkadaşıyla Büyük Kanyon'dayken annesinin sürekli arayarak orada dikkatli olmasını söylediğini belirtti.
4
Annesi Rebacca'nın bu uyarılarından bıktığını söyleyen Busch erkek arkadaşıyla uçurumun kenarında güzel bir açı yakaladıklarını ve annesinin yüreğini ağzına getiren bu kareyi çektiklerini söyledi.
5
Anne Rebacca fotoğraf cep telefonuna geldiği an yaşadıklarını söyle anlattı: “Neredeyse kalp krizi geçiriyordum”. Busch annesine her gün nerede olduğunu haber vermek zorunda kalmamak adına bir deneme yaptığını ve bu tarz oyunlarına devam edeceğini sözlerine ekledi.

YORUMLAR
500

Son Dakika Evhamlı Anneye 'Hain' Tuzak - Son Dakika


Advertisement