Son Dakika Haberleri: Hardwell, İstanbul Konserini İptal Etmeyecek

Hardwell, İstanbul Konserini İptal Etmeyecek

6 yıl önce

1
Soma'daki facianın ardından konser ve etkinlikler birer birer iptal edilirken, elektronik müziğin dünyaca ünlü ismi Hardwell, bu akşam KüçükÇiftlik Park'ta vereceği konseri iptal etmeyeceğini açıkladı.

2
Sanatçı, konserden elde edeceği gelirin yüzde 10'unu Soma'daki ailelere bağışlayacağını söyledi. Hardwell'in açıklamaları şu şekilde:

3
Soma'da yaşanan trajedi çok üzücü bir olay. Şovu iptal edip etmemek konusunda çok düşündüm ama böyle durumlarda müziğin, kısa süreliğine de olsa sorunlardan kaçıp kurtulabilmek için iyi bir yol olduğu kararına vardım.

4
Bu sebeple, şova katılarak bu gerginlikten sıyrılabilme şansından sizi mahrum bırakmak istemedim. Bu faciadan etkilenen herkese umutlarımı ve sevgilerimi gönderiyorum.

5
Ayrıca bu konserden kazandığım paranın yüzde 10'unu Soma'daki ailelere bağışlayarak üzüntülerini bir nebze dindirmek isterim.

6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18Haber Yayın Tarihi: 17.05.2014 12:57 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

İnternetten sipariş verdiği batarya çalışmayınca içini açtı! Çıkanlar şoke etti 'Aşk ile çalışan yorulmaz!' diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, bakın günde kaç saat uyuyor! Uçakta mide bulandıran görüntü! Islak çoraplarını pencereye astı Deprem Kahini'nden korkutan uyarı! Bu kez tarih verdi Cüce striptizci, sevgilisini başka kadınla basınca dehşeti yaşatmıştı! Şimdi başı belada