Son Dakika Haberleri: Madonna Eşcinsel Hayranlarını Kızdırdı

Madonna Eşcinsel Hayranlarını Kızdırdı

6 yıl önce

1
Dünyaca ünlü popstar Madonna "gay" kelimesini hakaret olarak kullanınca hayranlarından büyük tepki aldı.

2
Ünlü yıldızın eşcinsel hakları konusundaki mücadeleci tavrını bir anlığına unutup bir sebzeyi tanımlamak için gay demesi şaşkınlık yarattı.

3
Geçtiğimiz gün Buzzfeed internet sitesinin düzenlediği online bir kelime oyununa katılan Madonna'dan kendisine verilen kelimeye karşılık aklına gelen ilk şeyi önündeki kağıda yazması istendi.

4
Oyunun kuralları gereği ünlü yıldız "karalahana" (kale) kelimesine karşılık olarak "gay" yazınca sosyal medyada büyük tepki topladı.

5
Özellikle Rusya Devlet Başkanı Putin'e karşı gay haklarını koruyan tavrıyla övgü toplayan ve Rusya'da 2012'de verdiği konser sırasında ölüm tehditleri alan Madonna'nın bu tavrı hayranlarını şoke etti.

6
Oyun esnasında kelime olarak "Putin" verilince Madonna kağıda yine "gay" yazdı.

7
Dünya çapında pek çok gay hayranı olduğu bilinen Madonna'nın özür dileyip dilemeyeceği merak konusu oldu.

8
İşte süperstarın fotoğrafları...

9
10
11
12
13
14
15
16Haber Yayın Tarihi: 24.04.2014 07:36 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Savaşçı'nın Teğmen Çiğdem'i, gerçekte bambaşka biri! Instagram pozları mest etti Canlı yayında mesajı ifşa olmuştu! Acun Ilıcalı'nın, Şeyma Subaşı ile ilişkisi nasıl başladı Küçük bir ben tanesi deyip geçmeyin! Sırtından koca parçayı götürdü Fırıncı babasının izinden gitti! İşte MasterChef'in renkli yarışmacısı Rıfat Yurttaş İnternetten sipariş verdiği batarya çalışmayınca içini açtı! Çıkanlar şoke etti