Madonna Eşcinsel Hayranlarını Kızdırdı - Son Dakika

Madonna Eşcinsel Hayranlarını Kızdırdı

24.04.2014 19:36

1
Dünyaca ünlü popstar Madonna "gay" kelimesini hakaret olarak kullanınca hayranlarından büyük tepki aldı.

2
Ünlü yıldızın eşcinsel hakları konusundaki mücadeleci tavrını bir anlığına unutup bir sebzeyi tanımlamak için gay demesi şaşkınlık yarattı.

3
Geçtiğimiz gün Buzzfeed internet sitesinin düzenlediği online bir kelime oyununa katılan Madonna'dan kendisine verilen kelimeye karşılık aklına gelen ilk şeyi önündeki kağıda yazması istendi.

4
Oyunun kuralları gereği ünlü yıldız "karalahana" (kale) kelimesine karşılık olarak "gay" yazınca sosyal medyada büyük tepki topladı.

5
Özellikle Rusya Devlet Başkanı Putin'e karşı gay haklarını koruyan tavrıyla övgü toplayan ve Rusya'da 2012'de verdiği konser sırasında ölüm tehditleri alan Madonna'nın bu tavrı hayranlarını şoke etti.

6
Oyun esnasında kelime olarak "Putin" verilince Madonna kağıda yine "gay" yazdı.

7
Dünya çapında pek çok gay hayranı olduğu bilinen Madonna'nın özür dileyip dilemeyeceği merak konusu oldu.

8
İşte süperstarın fotoğrafları...

9
10
11
12
13
14
15
16

Son Dakika Madonna Eşcinsel Hayranlarını Kızdırdı - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Ormanda yürüyüş yapan hemşireye önce tecavüz etti, ardından arabayla üstünden geçti Türkiye'de nadir görülen manzara! İki adımla şehir değiştiriyorlar "Ronaldo'ya karşı koyamam" diyen G.Saray'ın eski yengesi, yeniden evlenmeye hazır Cinsel içerikli videolarından servet kazanan pilot sonunda patladı: Beni kullandılar Arka Sokaklar'ın Zeliş'i dekolteli poz verdi, takipçileri tek bir şeye takıldı