Polis, Şüpheli Kovalarken Çatıdan Düştü - Son Dakika

Polis, Şüpheli Kovalarken Çatıdan Düştü

15.11.2013 08:52

Kartal'da bir fabrikanın çatısında kapkaççı kovalayan polis memuru, şüphelinin yakalandığı sırada çatının kırılması sonucu polis memuru ve şüpheli 10 metre yükseklikten fabrikanın içine düştü.

1
Cumhuriyet Mahallesinde bir kapkaç olayının failini arayan polis ekipleri eşgale uyan bir kişiyi görünce dur ihtarında bulundu.
2
Polisin, dur ihtarı üzerine kaçmaya başlayan şüpheli Bekir Sarıusta ile polis ekipleri arasında kovalamaca yaşandı.
3
Kovalamaca sırasında Murat Sokak üzerindeki kağıt ve pet presleme fabrikasının çatısına çıkan şüpheliyi yakalamak için koşan polis memuru Erdem Şanlı'da (27) çatıya çıktı.
4
Polis memuru Erdem Şanlı çatıdaki kovalamaca da zanlıyı yakaladığı sırada çatı kırıldı.
5
Çatının kırılması sonucu polis memuru Erdem Şanlı ile Sarıusta yaklaşık 10 metre yükseklikten fabrikanın içine düştüler.
6
Polis memuru ağır şekilde yaralanırken, hafif yaralanan Sarıusta diğer polisler tarafından yakalandı.

7
Polis ekiplerinin haber vermesi üzerine olay yerine ambulans ekibi sevk edildi.
8
Ağır şekilde yaralanan ve bilinci kapanan Erdem Şanlı, ambulansa konularak Kartal Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

Son Dakika Polis, Şüpheli Kovalarken Çatıdan Düştü - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

İçine şeytan kaçtı diye medyuma götürdüğü kızı tarafından parçalara ayrıldı Poz uğruna kayalıklara tırmanan model dengesini kaybedince suya düştü İtalya'nın bir köyünde 9 TL'ye ev sahibi olunuyor! Almak için tek bir şart var Dünyanın en büyük elmacık kemiklerine sahip olmak isteyen model her gün kendine dolgu yapıyor Fahriye'nin dönüşü muhteşem oldu! Eskisinden daha fit