Sahilde romantizm! 50 yaşındaki yıldız oyuncu Dominic Purcell 17 yaş küçük sevgilisini öpücüklere boğdu - Son Dakika

Sahilde romantizm! 50 yaşındaki yıldız oyuncu Dominic Purcell 17 yaş küçük sevgilisini öpücüklere boğdu

14.09.2020 15:19

Prison Break'in yıldız oyuncusu Dominic Purcell, kendisinden 17 yaş küçük sevgilisini sahilde öpücüklere boğdu. Çiftin romantik anları objektiflere takıldı.

1
2
Ünlü aktris AnnaLynne McCord, mor tonlu bikinisiyle karın kaslarını, ince belini ortaya çıkardı.
3
İlişkileri 2011'de başlayan ve 2018'de kısa süreli bir ayrılık yaşayan ünlü çift AnnaLynne McCord ve Dominic Purcell, Kaliforniya'da denizin ve dalgaların tadını çıkarırken görüntülendi.
4
Uzun süre bir birilerine sıkı sıkı sarılan çiftin heyecanları ilk günkü gibi.
5
6
7
Ülkemizde Prison Break dizisi ile büyük ün kazanan Dominic Purcell bir arkadaşıyla sörf yapmayı bitirdikten sonra yine sevgilisinin yanına giderek uzun süre samimi şekilde sarıldılar.

8
9

Son Dakika Sahilde romantizm! 50 yaşındaki yıldız oyuncu Dominic Purcell 17 yaş küçük sevgilisini öpücüklere boğdu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Bu kaya, görünümü kadar neden olduğu batıl inançla da nam salmış Sürpriz bayramda geldi! Bengü, ikinci çocuğuna hamile WhatsApp'ın sözleşme onayı için verdiği süre bugün doldu! Twitter'da yer yerinden oynadı Serenay Sarıkaya, "Arkadaşım" dediği iş adamıyla fena yakalandı İsrail'in yok etmek için var gücüyle bombaladığı Hamas'ın tünelleri ilk kez görüntülendi
Advertisement