10 yıl önce bugün neler oldu ? - Son Dakika

10 yıl önce bugün neler oldu ?

10 yıl önce bugün dünyada ve Türkiye'de gerçekleşen olayları sizler için derledik.

10 yıl önce bugün dünyada ve Türkiye'de gerçekleşen olayları sizler için derledik.

"TDH LİDERİ SARIGÜL'ÜN ÜMRANİYE MİTİNGİ"

Türkiye Değişim Hareketi (TDH) lideri Mustafa Sarıgül, son günlerde basında yer alan parti kurma çalışmalarını ertelediği ve CHP'ye katılacağı yolundaki haberlere, Ümraniye'deki mitingde cevap verdi.

İHH GEMİLERİ YOLUNA DEVAM EDİYOR

Filistin'e ilaç, tıbbi malzeme vb. Insani yardım malzemesi taşıyan gemiler Kıbrıs'tan ayrıldı. 7 geminin 25 saatlik bir yolculuktan sonra yarın Gazze sularında olması bekleniyor. Güney Kıbrıs Rum kesimi, Avrupa parlamentosundan gelecek olan milletvekillerininin geçişine izin vermediği için gecikme yaşanmıştı.

,

OSMANLI ŞEHZADESİ VATANDAŞLIK İSTEDİ

Osmanlı Hanedan Vakfı, Kahire'de hayatını kaybeden Osmanlı hanedanı ailesine mensup şehzade Hasan Orhan Efendi için Mevlidi Şerif okuttu. Beşiktaş Yıldız Parkı Çadır Köşkü'nde okunan Mevlide, Osmanlı Hanedanı'nın son şehzadelerinden Hasan Orhan Osmanoğlu ve ailesi de katıldı.

EUROVISION'DA 2'İNCİ OLAN MANGA YURDA DÖNDÜ

Norveç'in başkenti Oslo'da gerçekleştirilen 55. Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi "We Could Be The Same (Aynı Olabiliriz)" adlı parçasıyla temsil eden ve 170 puan alarak ikinci olan Manga grubu yurda döndü.

Ellerinde Türk bayraklarıyla Atatürk Havalimanı'na gelen Manga grubunun üyeleri, TRT yetkilileri tarafından karşılandı.

(İHA)

Son Dakika

14:28 Havai fişek fabrikasındaki patlamada depo sahiplerinin hayatlarını bir bardak su kurtardı 13:41 "Bu pazar milletvekili seçimi olsa kime oy verirsiniz?" anketi! AK Parti ile CHP'nin arasındaki fark 6 puan 13:40 Uzmanlardan sahte altın uyarısı: Güvendiğiniz yerden alın 13:29 Tokat'taki bakır madeninde altın bulundu 12:43 Acun Ilıcalı dede oldu! Banu Ilıcalı ilk bebeği Begüm'ü kucağına aldı 12:37 Ezine'nin 40 yıllık sanayi sitesi hayali gerçek oluyor 11:37 Selçuklu döneminden günümüze kadar gelen Konya'nın eşsiz lezzetlerinden fırın kebabı damak çatlatıyor 11:20 Ünlü sunucu Kelly Brook'tan cinsel ilişki itirafı: Yaş ilerledikçe daha iyi oluyor 09:47 Tiryakilere kötü haber! Sigara ve alkole ÖTV zammı geldi 09:19 30 yıl önce askerimizi şehit eden saldırganlar sınır ötesi operasyonla yakalandı 09:17 Savcılık, Ecrin bebeğin ölümünde 'ihmali bulunan' üvey babaannenin 25 yıl hapsini istedi 07:47 Antalya'nın Korkuteli ilçesi Türkiye'nin mantar üretiminin yüzde 30'unu karşılıyor 04:18 Komşuların haber vermesiyle eve geldi, karısı ve 2 çocuğunun cansız bedeniyle karşılaştı 00:37 Dünya Sağlık Örgütü'nden dünyayı ayağa kaldıracak itiraf! Salgını Çinlilerden öğrenmediklerini kabul ettiler 22:19 Erzincan'da sel felaketi böyle geldi! Gerilim hattı direkleri saniyeler içinde devrildi