740. Ertuğrul Gazi'yi Anma ve Yörük Şenlikleri'nde bakanların zor anları - Son Dakika

740. Ertuğrul Gazi'yi Anma ve Yörük Şenlikleri'nde bakanların zor anları

11.09.2021 19:48

740. Ertuğrul Gazi'yi Anma ve Yörük Şenlikleri'nde bakanların zor anları Bakan Dönmez ve Çavuşoğlu az kalsın eziliyordu Protokol üyelerinin türbe ziyaretinde içeri girmek için barikatlara yüklenen vatandaşlar polise zor anlar yaşattı 740.

740. Ertuğrul Gazi'yi Anma ve Yörük Şenlikleri'nde bakanların zor anları

Bakan Dönmez ve Çavuşoğlu az kalsın eziliyordu

Protokol üyelerinin türbe ziyaretinde içeri girmek için barikatlara yüklenen vatandaşlar polise zor anlar yaşattı

BİLECİK - 740. Ertuğrul Gazi'yi Anma ve Yörük Şenlikleri'nde Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ve Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu yoğunluk nedeniyle zor anlar yaşadı.

740. Ertuğrul Gazi'yi Anma ve Yörük Şenlikleri'ne Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ve Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Sağlık Bakan Yardımcısı Halil Eldemir, Söğüt Belediye Başkanı İsmet Sever, Ak Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, Bilecik Vali Vekili Yunus Fatih Kadiroğlu, Söğüt Kaymakamı Ömer Faruk Tuncer'in katılımıyla gerçekleştirildi. Söğüt Hükümet Konağı önünde toplanan protokol üyeleri ve vatandaşlar, mehter marşı eşliğinde Ertuğrul Gazi'nin Türbesi'ne geldi. Bu esnada polis kontrollüne BBP Genel Başkanı Mustafa Destici ile gelen çok sayıda partili içeri girmek istedi. Bu esnada Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ve Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ezilme tehlikesiyle karşı karşı kaldı. Kendilerine barikattan zor içeri atan bakanlar zor anlar yaşadılar.

YORUMLAR
500
Bakan Dönmez'den Yalova'ya 595 milyon TL'lik yatırım müjdesi Bakan Dönmez'den Yalova'ya 595 milyon TL'lik yatırım müjdesi Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Dönmez, AK Parti Yalova İl Başkanlığı'nı ziyaret etti Açıklaması Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Dönmez, AK Parti Yalova İl Başkanlığı'nı ziyaret etti Açıklaması Bakan Dönmez: 'Batıda ne varsa doğuda da o olacak anlayışıyla 81 ilin tamamına doğalgazı götürdük' Bakan Dönmez: 'Batıda ne varsa doğuda da o olacak anlayışıyla 81 ilin tamamına doğalgazı götürdük'
Kaynak: İHA

Son Dakika Genel 740. Ertuğrul Gazi'yi Anma ve Yörük Şenlikleri'nde bakanların zor anları - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement