Son Dakika Haberleri: AK Parti Düzce Milletvekili Arslan'ın Sözleri

AK Parti Düzce Milletvekili Arslan'ın Sözleri

4 yıl önce

AKP Düzce Milletvekili Korkmaz "Fevai beyi tanıyanlar, inanç dünyasını bilenler bunun bir dil sürçmesi olduğunu çok rahat anlar." dedi.

AK Parti Düzce Milletvekili Arslan'ın Sözleri, System.String[]

AK

Parti  Düzce  Milletvekili  İbrahim Korkmaz,  AK Parti  Düzce  Milletvekili  Fevai Arslan'ın seçim bürosu açılışında yaptığı bir konuşmadaki, "Allah'ın bütün vasıflarını taşıyan lider" şeklindeki sözlerine ilişkin, "Fevai beyi tanıyanlar yapısını bilenler, inanç dünyasını bilenler bunun bir dil sürçmesi olduğunu çok rahat  anlar. Fevai bey, Allah'ın bütün sıfatlarının bir şahısta bulunmayacağını çok iyi bilen bir insandır" dedi.

Korkmaz, gazetecilere yaptığı açıklamada,  Düzce AK Parti seçim bürosunun açılışı sırasında  Fevai Arslan'ın bir konuşma yaptığını hatırlatarak, sarf edilen sözleri o anda fark ettiğini ancak bunun bir dil sürçmesi olduğunu anladığını söyledi.

Arslan'ın konuşmasının yaklaşık bir hafta sonra bu şekilde gündeme taşınmasında "kasıt" olduğunu ifade eden Korkmaz, şöyle konuştu:

"Fevai beyi tanıyanlar yapısını bilenler, inanç dünyasını bilenler, bunun bir dil sürçmesi olduğunu çok rahat  anlar. Fevai Bey Allah'ın bütün sıfatlarının bir şahısta bulunmayacağını çok iyi bilen bir insandır. 6 gün sonra bu laf bütün  Türkiye'ye yayılıyor. Burada bir kasıt var. 'Fevai Bey'e karşı veya onun şahsında Sayın Başbakan'a karşı 'Acaba birşey yapabilir miyiz?' diye. Çok sefil bir yaklaşım. İğrenç bir yaklaşım. Burada söylemek istediği şey çok açık. 'Allah'ın bütün güzel vasıfları üstüne topladığı Sayın Başbakanımız' diyecekken 'Allah'ın bütün vasıflarını' demiş. Olabilir insanın dili sürçer. Bu bu kadar büyütülmesi gereken bir olay değil."

Gelin Adayıyla İlgili Şok İtiraf: Kocasının İzniyle Gece Beni Eve Aldı 5 Gün Önce Eşinden Boşanan Mustafa Ceceli, Jet Hızıyla Sevgili Yaptı
Öğretmene Otobüste Tecavüz Eden Sapığa 'İmitasyon Yüzük' İndirimi

1