Akdeniz'deki Spor Tesisleri Yenileniyor - Son Dakika

Akdeniz'deki Spor Tesisleri Yenileniyor

07.07.2017 11:12
Akdeniz'deki Spor Tesisleri Yenileniyor, System.String[]

Mersin'in merkez Akdeniz ilçesinde belediye, spor tesislerini yenileme çalışmalarına başladı.

Mersin'in merkez Akdeniz ilçesinde belediye, spor tesislerini yenileme çalışmalarına başladı.

Akdeniz Belediye Başkanı Muhittin Pamuk, yaptığı açıklamada, gençlerin daha sağlıklı koşullarda spor yapmalarını sağlamak için spor tesislerinin bakım ve onarımını gerçekleştirdiklerini bildirdi.

Çalışmalar tamamlandığında gençlerin yeni sahalarda spor yapmanın keyfini yaşayacaklarını belirten Pamuk, "Belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlere de önem veriyoruz." ifadelerini kullandı.

Pamuk, şunları kaydetti:

"Spor alanları sporun gelişimine ve yaygınlaşmasına önemli katkılar sunmaktadır. İlçemizde bulunan tüm spor alanlarının eksiklerini tespit ederek, gerekli onarım ve yenileme çalışmalarını başlattık. Mevcut spor sahalarımızın yenilenmesi ve yeni spor tesislerinin yapımına ilişkin süreci hızlandırdık. Karacailyas, Karaduvar, Civanyayla, Adnan Menderes ve Huzurkent mahallelerine basketbol, Yenimahalle ve Karaduvar mahallelerine futbol, Ümit Yaşar Oğuzcan parkının içerisine de tenis kortu olmak üzere toplam 8 yeni spor sahası için çalışmalara başladık."

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Akdeniz'deki Spor Tesisleri Yenileniyor - Son Dakika


Son Dakika

Sorulara yanıt veremeyince yayını terk eden Şevval Şahin'e ünlü isimlerden destek geldi Son dakika: Azerbaycan ve Ermenistan, insani ateşkes konusunda anlaştı Fransa'nın beklediği destek Yunanistan'dan geldi: Erdoğan'ın Macron'a yönelik sözleri kabul edilemez Burak Yılmaz'ın golü yetmedi, Lille Nice ile berabere kaldı Aşk iddialarını yalanlayan Barış Murat Yağcı, Nisa Bölükbaşı ile birlikte ev kiraladı Cristiano Ronaldo'nun üçüncü koronavirüs testi de pozitif sonuçlandı 20 yaşındaki genç, yarı çıplak halde park halindeki aracın üstüne düştü Meteoroloji'den 4 il için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı