Antalyaspor Başkanı Öztürk: Abdullah Avcı ile görüşüyoruz - Son Dakika

Antalyaspor Başkanı Öztürk: Abdullah Avcı ile görüşüyoruz

02.11.2020 22:30

Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, 2-1 mağlup oldukları Fenerbahçe maçı sonrası teknik direktörlük görevi için Beşiktaş'ın eski hocası Abdullah Avcı ile görüştüklerini doğruladı ve "Abdullah Avcı büyük ihtimalle olacak" dedi.

Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, 2-1 mağlup oldukları Fenerbahçe maçı sonrası önemli açıklamalarda bulundu. Tamer Tuna'dan boşalan teknik direktörlük koltuğu için görüştükleri ismi açıkladı.

Öncelikle karşılaşmayı değerlendiren Öztürk, Jahovic'in kırmızı kart pozisyonuyla ilgili, "Fenerbahçe'ye karşı dirençli oynamaya çalıştık ama olmadı. Jahovic'in kırmızı kartı doğru ama niyet önemli. Adam koşuyor, yanlışlıkla basıyor. Hakemin sınıfta kaldığını düşünüyorum. Fenerbahçe aleyhine bu kırmızı kart pozisyonu verilebilecek miydi? Adam koşuyor. Hikaye ve niyet önemli" dedi.

"AVCI BÜYÜK İHTİMALLE OLACAK"

Hoca arayışlarıyla ilgili de konuşan Ali Şafak Öztürk, geçtiğimiz günlerde yolların ayrıldığı Tamer Tuna'nın yerine teknik direktörlük görevi için Beşiktaş'ın eski hocası Abdullah Avcı ile görüştüklerini dile getirdi.

Antalyaspor Başkanı konuyla ilgili, "Abdullah Avcı görüştüğümüz hocalardan bir tanesi. Bizim takım bu, gençlerle de oynuyoruz. Gelen hoca buna göre gelsin. Aykut Kocaman ile görüşmedik. Abdullah Avcı dışında da opsiyonlarımız var ama Abdullah Avcı büyük ihtimalle olması lazım ama bakalım" ifadelerini kullandı.

Antalyaspor Başkanı Öztürk: Abdullah Avcı ile görüşüyoruz

Son Dakika Spor Antalyaspor Başkanı Öztürk: Abdullah Avcı ile görüşüyoruz - Son Dakika Spor


YORUMLAR (1)

Son Dakika

Ev yapmak için kazdıkları topraktan insan kemikleri çıktı Ev yapmak için kazdıkları topraktan insan kemikleri çıktı Cumhurbaşkanı Erdoğan sosyal medyadan duyurdu: BOZDOĞAN ilk atışta hedefi tam isabetle vurdu Cumhurbaşkanı Erdoğan sosyal medyadan duyurdu: BOZDOĞAN ilk atışta hedefi tam isabetle vurdu Instagram hesabı açan Müge Anlı'nın ilk paylaşımı sosyal medyayı salladı Instagram hesabı açan Müge Anlı'nın ilk paylaşımı sosyal medyayı salladı AK Partili Şamil Tayyar patates dağıtımını şova çeviren kaymakama ateş püskürdü: Hadsiz AK Partili Şamil Tayyar patates dağıtımını şova çeviren kaymakama ateş püskürdü: Hadsiz Rachid Ghezzal'in Beşiktaş'taki hikayesi sona eriyor Rachid Ghezzal'in Beşiktaş'taki hikayesi sona eriyor Sıla ve İlker Kaleli aşklarını sosyal medyaya taşıdı! Birbirini takibe aldılar Sıla ve İlker Kaleli aşklarını sosyal medyaya taşıdı! Birbirini takibe aldılar Batan tekne babayı hayattan kopardı, olay yerine koşan oğlu sinir krizi geçirdi Batan tekne babayı hayattan kopardı, olay yerine koşan oğlu sinir krizi geçirdi Fenerbahçe'nin eski hocası Erol Bulut ve Volkan Demirel kasap açtı Fenerbahçe'nin eski hocası Erol Bulut ve Volkan Demirel kasap açtı