Son Dakika Haberleri: Bahçeli, Tuğrul Türkeş'in Oğlunun Nikah Şahidi Oldu

Bahçeli, Tuğrul Türkeş'in Oğlunun Nikah Şahidi Oldu

5 yıl önce

*tuğrul Türkeş, babası Alparslan Türkeş'ten gelen bir gelenek olduğunu belirterek, gelin ve damada Kuran-ı Kerim ile Türk ve KKTC bayrakları verdi.Haber.

Bahçeli, Tuğrul Türkeş'in Oğlunun Nikah Şahidi Oldu, System.String[]
*tuğrul Türkeş, babası  Alparslan Türkeş'ten gelen bir gelenek olduğunu belirterek, gelin ve damada Kuran-ı Kerim ile Türk ve  KKTC bayrakları verdi. Haber: Ezgi ÇAPA Kamera: Özgür ARSLAN İstanbulDHAMHP Ankara  Milletvekili  Tuğrul Türkeş'in oğlu Osman Türkeş'in nikah törenine katılmak üzere Ankara'dan gelen  MHP Genel Başkanı  Devlet Bahçeli'yi  Çamlıca gişelerde yağmur altında bekleyen partililer karşıladı. Partililerin Bahçeli'nin elini öptüğü karşılamada İstanbul Milletvekilleri  Celal Adan,  Durmuş Ali Torlak,  Konya  Milletvekili Faruk Bal ve İstanbul İl Başkanı Abdurrahman Başkan da hazır bulundu. Konvoy eşliğinde nikah töreninin yapılacağı Büyük Kulüp'e gelen Bahçeli'yi kapıda  Tuğrul Türkeş karşıladı. Yaklaşık 400 davetlinin katıldığı törende  MHP'li vekillerin yanı sıra eski  CHP milletvekili  İlhan Kesici de Türkeş'i yalnız bırakmadı.  MHP'nin kurucusu  Alparslan Türkeş'in torunu olan Osman Türkeş'in nikah şahitliğini  MHP lideri Bahçeli yaparken, gelinin şahitliğini Ahmet Münip Oniz üstlendi. Çiftin evlilik cüzdanını Başak Sedefgül'e taktim eden Bahçeli, geline bilezik taktı. Nikah töreninin ardından kısa bir teşekkür konuşması yapan  Tuğrul Türkeş, babası  Alparslan Türkeş'ten gelen bir gelenek olduğunu belirterek, gelin ve damada Kuran-ı Kerim ile Türk ve  KKTC bayrakları verdi.

Bahçeli'den İstifası Gündemde Olan Gökçek İçin Çarpıcı Çıkış: Ne Kadar Faydalı Görüyoruz Mersin'deki Hain Saldırının Faili PKK Çıktı, 11 Kişi Gözaltında
İstifası İstenen Balıkesir Belediye Başkanı 16.30'da Açıklama Yapacak