Belediyeden yasak alanlara uyarı tabelası - Son Dakika

Belediyeden yasak alanlara uyarı tabelası

17.11.2020 00:59
Belediyeden yasak alanlara uyarı tabelası

Devrek Belediyesi, ilçede sigara içilmesi yasaklanan cadde ve alanlara uyarı tabelaları astıKoronavirüse karşı alınan ek tedbirler kapsamında Devrek'te belirlenen meydan, cadde ve sokaklara "Sigara İçmek Yasaktır" tabelaları asıldı.

Devrek Belediyesi, ilçede sigara içilmesi yasaklanan cadde ve alanlara uyarı tabelaları astı

Koronavirüse karşı alınan ek tedbirler kapsamında Devrek'te belirlenen meydan, cadde ve sokaklara "Sigara İçmek Yasaktır" tabelaları asıldı.

Devrek İlçe Hıfzıssıhha Kurulu tarafından belirlenen İsmetpaşa Mahallesi, İnönü Caddesi, Eski Mahalle Dr. Veysel Atasoy, Ankara Asfaltı Caddeleri, Yeni Mahalle Atatürk, Vedat Ali Özkan ve 15 Temmuz Demokrasi Meydanı (Eski terminal alanı) ile Cumhuriyet Alanında sigara içme yasağı getirildi.

Devrek Belediyesi de sigara içme yasağı getirilen cadde ve meydanlara "Sigara İçmek Yasaktır" tabelası asarak vatandaşları uyardı.

İçişleri Bakanlığının, 81 ilin valiliğine gönderdiği 'Koronavirüs Tedbirleri' konulu ek genelgeye göre, cadde, sokak, meydan, park, bahçe, toplu ulaşım araç duraklarında sigara içilmesi yasaklandı. Sahil bandında, piknik alanında, fabrikalarda da toplu olarak bir araya gelindiğinde sigara yasağı uygulanması başladı ve toplu bir şekilde bir araya gelen kişilere de sigara içme yasağı getirilmişti. - ZONGULDAK

YORUMLAR
500
Prof. Dr. Yavuz: Maymun çiçeğinde ilk vaka tespit edildiğinde karantina 28 gün sürebilir Prof. Dr. Yavuz: Maymun çiçeğinde ilk vaka tespit edildiğinde karantina 28 gün sürebilir Ankara'da korkutan yangın, 1 kişi hastaneye kaldırıldı Ankara'da korkutan yangın, 1 kişi hastaneye kaldırıldı Koronavirüs salgınında günlük vaka sayısı 940 oldu Koronavirüs salgınında günlük vaka sayısı 940 oldu
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Belediyeden yasak alanlara uyarı tabelası - Son Dakika


Advertisement