Son Dakika Haberleri: Beşiktaş'ta Binlerce Vatandaşın Katıldığı Cumhuriyet Coşkusu Havadan Görüntülendi

Beşiktaş'ta Binlerce Vatandaşın Katıldığı Cumhuriyet Coşkusu Havadan Görüntülendi

2 yıl önce

Beşiktaş'ta binlerce vatandaşın katıldığı cumhuriyet coşkusu havadan görüntülendi Fener alayına binlerce Beşiktaşlı bayraklarla ve marşlarla eşlik ettiİSTANBUL - Beşiktaş Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 95. Yılını fener alayı yürüyüşü ve konser programlarıyla kutladı.

Beşiktaş'ta Binlerce Vatandaşın Katıldığı Cumhuriyet Coşkusu Havadan Görüntülendi, System.String[]

Beşiktaş'ta binlerce vatandaşın katıldığı cumhuriyet coşkusu havadan görüntülendi

Fener alayına binlerce Beşiktaşlı bayraklarla ve marşlarla eşlik etti


İSTANBUL - Beşiktaş Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 95. Yılını fener alayı yürüyüşü ve konser programlarıyla kutladı. Barbaros Bulvarı boyunca coşkulu kalabalığın eşlik ettiği yürüyüş havadan görüntülendi.

Beşiktaş Belediyesi'nin her yıl binlerce İstanbulluyu büyük bir coşkuyla bir araya getirdiği 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları, 95.yılda da farklı etkinliklerle kutlandı. Saat 19.00'da Balmumcu'da toplanan binlerce Beşiktaşlı ellerinde Atatürklü Türk Bayrakları, dillerinde Cumhuriyet marşları ile Barbaros Meydanı'na yürüdü.Beşiktaş Belediye Başkan Vekili Tahir Doğaç ve eşi Günay Doğaç'ın da katıldığı fener alayına katılan binlerce vatandaş Barbaros Meydanı'na geldi. Ardından Ulu Önder Atatürk ve silah arkadaşları için saygı duruşunda bulunuldu. Beşiktaş Belediye Başkan Vekil Tahir Doğaç yaptığı konuşmada, "Cumhuriyet sevdalıları Mustafa Kemal'in yiğitleri 95. yılımızı kutladığımız etkinliğimize hoşgeldiniz" diyerek yürüyüşe katılan binlerce vatandaşı selamladı. Yürüyüşün ardından Barbaros Meydanı'nda kurulan dev platformda önce belediye folklor ekibi bu özel güne hazırlanan gösterilerini sundu. Ardından 29 Ekim coşkusu iki usta isim Leman Sam ve Ege konserleriyle son bulacak.

Beşiktaş'ta Binlerce Vatandaşın Katıldığı Cumhuriyet Coşkusu Havadan Görüntülendi

Haber Yayın Tarihi: 29.10.2018 08:51 Kaynak: İHATürkiye'ye dönüş hazırlığı yapan Cem Uzan'dan yeni iddia: En gizli FETÖ'cü Ahmet Necdet Sezer'dir
Belediye başkanı, vatandaşın market borcunu kapattı Erdoğan, Abdullah Gül'le arasında geçen 'Şehir Üniversitesi' diyaloğunu anlattı