Son Dakika Haberleri: Beypazarı'ndan Zeytin Dalı Harekatı'na Destek

Beypazarı'ndan Zeytin Dalı Harekatı'na Destek

2 gün önce

Türkiye Kamu-Sen Beypazarı Temsilciliği ve TÜRKAV Beypazarı Temsilciliği üyeleri, "Zeytin Dalı Harekatı"na destek olmak ve terörü lanetlemek amacıyla bir araya geldi.

Beypazarı'ndan Zeytin Dalı Harekatı'na Destek, System.String[]
 Türkiye Kamu-Sen Beypazarı Temsilciliği ve TÜRKAV Beypazarı Temsilciliği üyeleri, "Zeytin Dalı Harekatı"na destek olmak ve terörü lanetlemek amacıyla bir araya geldi.

Atatürk Parkı'ndaki programda, harekatta ve terör saldırılarında şehit olanlar için dualar okundu.

Daha sonra "Şehitler ölmez vatan bölünmez", "Hepimiz Mehmetiz PKK'ya yeteriz" sloganları atıldı.

Basın mensuplarına dağıtılan ortak basın bildirisinde ise yüzyıllardan bu yana doğunun kaynaklarına göz diken emperyalistlerin, Türkiye'yi hedef tahtasına koydukları belirtildi.

Bildiride, şu ifadelere yer verildi:

"Yakın coğrafyamızda olan bitenlere bu gözle baktığınızda, asıl hedefin Türkiye Cumhuriyeti ve Türk milleti olduğunu görmek zor değildir. Bugün Mehmetçik cephede Türk milletinin kaderini yeniden yazmaktadır. Birkaç çapulcuyu maşa olarak kullanıp, Türk'e diz çöktüreceklerini sananlar bilsinler ki her bir askerimizin sinesinde 80 milyon yürek atıyor. Sanmasınlar ki Türk ordusu sadece silah altındaki askerlerden ibarettir."

Program, esnafa Türk bayrağı dağıtılmasıyla sona erdi.Şehit Annesi ve Babasının Sözleri Türkiye'nin Göğsünü Kabarttı: Dik Durun Kalın'dan "Türkiye, ABD'den Ne Bekliyor?" Makalesi

Afrin'de Zorlu Görev! Mehmetçik, Örümcek Ağını Andıran Tünellerde Terörist Avında Kilis'te Boş Araziye 3 Roket Düştü! 112 Komuta Merkezi Tahliye Edildi