Borsada günün ilk yarısı (1) - Son Dakika

Borsada günün ilk yarısı (1)

18.11.2020 13:31
Borsada günün ilk yarısı (1), System.String[]

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım9,85-1,79429,57
Acıpayam Selüloz17,001,98169,21
Adel Kalemcilik20,72-0,8631,97
Adese Alışveriş Ticaret3,403,66138,05
Afyon Çimento4,351,8790,93
Ak Enerji2,222,30103,67
Akbank6,213,67-23,43
Akçansa13,301,5337,19
Akdeniz Yatırım Hold.6,595,61212,32
Akfen GMYO4,071,750,49
Akın Tekstil20,362,2147,64
Akiş GMYO3,59-0,8314,61
Akmerkez GMYO52,55-3,67134,55
Aksa9,990,8142,65
Aksa Enerji7,270,4191,32
Aksigorta7,630,7940,83
Aksu Enerji12,321,82-17,15
Alarko Carrıer190,701,98219,29
Alarko GMYO16,952,1115,32
Alarko Holding6,521,4010,98
Albaraka Portföy Start- Up GSYF1.115,000,36

Albaraka Türk1,753,5514,38
Alcatel Lucent Teletaş28,502,15136,71
Alkim Kağıt13,050,31140,79
Alkim Kimya14,180,78128,64
Altınyağ Madencilik ve Enerji2,600,00534,15
Altınyunus Çeşme47,202,83372,47
Anadolu Efes21,700,931,98
Anadolu Grubu Holding21,701,7823,37
Anadolu Hayat Emek.8,19-0,1234,59
Anadolu Isuzu16,88-2,0338,70
Anadolu Sigorta6,92-0,5766,61
Anel Elektrik3,231,5783,22
Arçelik28,400,5036,28
ARD Bilişim Teknolojileri36,163,85

Arena Bilgisayar37,703,69417,50
Armada Bilgisayar53,008,08223,37
Arsan Tekstil7,041,2996,65
Artı Yatırım Holding6,769,92734,57
Aselsan17,951,5872,41
Ata GMYO4,231,93-6,62
Atakule GMYO2,444,7227,08
Atlantis Yatırım Holding3,95-9,82295,00
Atlas Yat. Ort.1,691,8174,84
AvivaSA Emeklilik Hayat14,120,075,33
Avrasya GMYO3,091,31104,64
Avrasya Petrol ve Tur.2,900,0059,34
Avrasya Stratejik GMYF1.454,800,0513,13
Avrupa Yatırım Holding5,47-0,55255,19
Ayen Enerji5,501,4858,50
Ayes Çelik Hasır ve Çit9,75-0,71345,21
Aygaz12,061,34-0,71
Bagfaş17,241,412,50
Bak Ambalaj18,012,33147,23
Balatacılar Balatacılık7,848,89532,26
Bantaş Ambalaj5,242,34107,94
Banvit24,72-0,9633,12
Baştaş Başkent Çimento8,502,16228,19
Batı Çimento4,221,2027,49
Batısöke Çimento2,672,30103,82
Bayrak Taban Sanayi8,070,25

Bera Holding10,874,52182,34
Berkosan Yalıtım6,221,97127,01
Beşiktaş Futbol Yat.3,070,9925,31
Beyaz Filo10,122,95223,34
Bilici Yatırım6,221,47116,99
Bim Mağazalar69,50-0,6450,40
Birko Mensucat1,250,00303,23
Birlik Mensucat2,420,83112,28
Bizim Mağazaları15,89-4,3943,50
Bomonti Elektrik24,005,081775,00
Borusan Mannesmann15,174,9832,49
Borusan Yat. Paz.199,602,89233,15
Bosch Fren Sistemleri1.040,003,78261,39
Bossa12,751,5958,19
Brisa18,172,4893,73
Burçelik22,401,54285,54
Burçelik Vana68,402,09604,43
Bursa Çimento8,391,45109,57
Carrefoursa24,00-0,83409,55
Casa Emtia Petrol55,0010,00485,73
Ceo Event Medya6,680,9182,40
Coca Cola İçecek57,951,4953,07
Cosmos Yat. Holding6,90-0,72238,24
Credıtwest Faktorıng5,423,0488,19
Çelebi81,302,33-18,17
Çelik Halat17,397,81167,54
Çemaş Döküm2,401,6991,46
Çemtaş14,270,9975,54
Çimbeton136,101,80229,86
Çimentaş32,120,31114,13
Çimsa15,271,1368,17
Çuhadaroğlu Metal6,381,27100,00
Dagi Giyim10,397,33315,60
Dagi Yatırım Holding16,000,00607,96
Dardanel26,30-0,75593,93
Datagate Bilgisayar15,656,10100,38
Demısaş Döküm6,023,6172,99
Denge Holding5,40-3,57294,16
Deniz GMYO3,380,9060,63
Derimod9,700,6235,85
Derlüks Deri9,510,32135,06
Desa Deri7,310,6961,01
Despec Bilgisayar12,114,49185,61
Deva Holding24,10-0,99169,95
Dinamik Isı Makina Yalıtım10,780,75

Diriteks Diriliş Tekstil3,380,00333,33
Ditaş Doğan29,041,89205,20
DO-CO371,102,12-34,20
Doğan Burda21,00

245,96
Doğan Holding2,591,9744,25
Doğtaş Kelebek Mobilya2,632,7359,39
Doğusan3,460,8766,35
Doğuş GMYO8,86-2,5395,58
Doğuş Otomotiv31,609,95231,93
Döktaş Dökümcülük33,72-0,126,55
Duran Doğan Basım22,224,6158,26
Dyo Boya11,061,19125,71
Eczacıbaşı İlaç6,91-1,2989,28
Eczacıbaşı Yatırım19,08-0,6398,08
Edip Gayrimenkul3,000,67115,83
Ege Endüstri1.309,801,93132,83
Ege Gübre125,501,13154,59
Ege Profil20,800,9773,77
Ege Seramik8,780,34138,68
Egeplast18,80-0,8450,40
Ekiz Kimya8,644,101316,39
Emek Elektrik3,441,47116,35
Eminiş Ambalaj23,00-2,461413,16
Emlak Konut GMYO1,920,5232,63
Enerjisa Enerji9,790,6245,34
Enka İnşaat7,240,8429,70
Erbosan26,601,146,49
Ereğli Demir Çelik11,212,8427,26
Ersu Gıda5,39-6,10160,39
Escort Teknoloji6,055,77335,25
Esenboğa Elektrik18,060,11

Etiler Gıda4,751,50306,82
Euro Kapital Yat. Ort.3,65-0,54127,59
Euro Trend Yat. Ort.4,37-0,23266,05
Euro Yat. Ort.5,67-10,00403,67
Euro Yatırım Holding2,951,7296,67
Fade Gıda6,30-1,87

Fenerbahçe Futbol33,721,57133,03
Fiba Portföy Yönetimi A.Ş. Re-Pie GMYF1.161,30

Flap Kongre Toplantı Hiz.8,08-4,0476,81
F-M İzmit Piston119,502,58152,31
Fonet Bilgi Teknolojileri11,732,8952,54
Ford Otosan115,80-1,7075,15
Formet Çelik Kapı4,60-2,7553,33
Frigo Pak Gıda24,002,48242,59
Galatasaray Sportif3,830,5288,67
Garanti Bankası8,743,80-21,54
Garanti Faktoring10,520,38171,83
Garanti Yat. Ort.2,890,00189,93
Gedik Y. Men. Değ.9,370,32197,94
Gediz Ambalaj19,770,00192,46
Gentaş4,801,69132,78
Gersan Elektrik6,662,78108,78
Global Men. Değ.4,740,00152,13
Global Yat. Holding4,671,30-4,11
Good-Year7,242,2678,77
Göltaş Çimento22,541,3526,70
Gözde Girişim6,342,2623,35
GSD Denizcilik5,010,6095,70
GSD Holding2,242,2850,34
Gübre Fabrik.38,101,82321,46
Güler Yat. Holding13,89-4,34584,24
Halk GMYO2,541,60118,10
Hatay Tekstil12,982,7792,75
Hedef Girişim6,001,69151,44
Hektaş12,720,5558,60
HUB Girişim16,701,1577,87
Hürriyet Gzt.2,152,3888,60
ICBC Turkey Bank6,701,0627,13
İdealist Danışmanlık11,953,02259,94
İdealist GMYO6,170,98101,63
İhlas Ev Aletleri1,862,20-40,58
İhlas Gayrimenkul1,240,8120,47
İhlas Gazetecilik4,47-0,67-1,54
İhlas Holding1,130,8924,18
İhlas Yayın Holding1,152,6837,95
İndeks Bilgisayar16,864,8579,75
Info Yatırım12,251,32151,92
İntema19,761,75113,39
Inveo Yatırım Holding28,941,47276,33
İpek Doğal Enerji11,570,7049,87
İskenderun Demir Çelik7,981,272,11
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Kaynak: AA

Son Dakika Ekonomi Borsada günün ilk yarısı (1) - Son Dakika Ekonomi


YORUMLAR

Son Dakika

Prof. Dr. Hakan Oğuztürk: Aşı yaptıranlar hemen ertesi gün kısıtlamalardan muaf edilmemeli, en az 40 günlük bir süreç olabilir Tarım ve Orman Bakanlığı'ndan İBB'nin mobil ekmek büfelerine yasak Marketten dönen çift kurşuna dizildi! Camdan bakan çocuk anne ve babasının cansız bedenini gördü Mansur Yavaş'tan Ankara'da yaşayan EYT'lilere müjde: GSS primlerini ödemeye başlıyoruz Trump'ın Biden'a bıraktığı mektubun içeriği basına sızdı: Joe biliyorsun ben kazandım İbo Show'un 10. bölüm fragmanı yayınlandı! 15 yıldır İbrahim Tatlıses ile küs olan Ebru Yaşar programa geliyor Yunanistan Parlamentosu Üyesi Velopoulos: Tek kurşun dahi atamadan Ege'nin yarısını Türklere kaybedeceğiz Eskort sitesine büyük darbe: 2 ayda bir milyona yakın para kazanmışlar