CHP'li Eski Başkan Mezarlıkta Kalp Krizi Geçirip Öldü - Son Dakika

CHP'li Eski Başkan Mezarlıkta Kalp Krizi Geçirip Öldü

CHP\'li Eski Başkan Mezarlıkta Kalp Krizi Geçirip Öldü
Son Güncelleme: 03.01.2015 00:43

CHP Saruhanlı Eski İlçe Başkanı Diş Hekimi Muharrem Ekici (45) bir arkadaşının cenaze töreni için gittiği mezarlıkta kalp krizi geçirerek vefat etti.

CHP Saruhanlı Eski İlçe Başkanı Diş Hekimi Muharrem Ekici (45) bir arkadaşının cenaze töreni için gittiği mezarlıkta kalp krizi geçirerek vefat etti.

Alınan bilgiye göre, Diş Hekimi Muharrem Ekici, CHP parti üyesi olan Muhittin Bakar'ın cenaze töreni için gittiği ilçe mezarlığında "çok üşüyorum" diyerek aniden fenalaştı. CHP Manisa Milletvekili Özgür Özel'in de bulunduğu mezarlıkta bir otomobile bindirilen Ekici, tedavi için Devlet Hastanesine götürüldü. Kalp krizi geçirdiği belirlenen Ekici'ye hastanede yaklaşık bir buçuk saat kalp masajı yapıldı ancak tüm müdahalelere rağmen kurtarılmadı.

Ekici'nin cenazesi 3 Ocak Cumartesi günü Saruhanlı'daki çarşı camisinde kılınacak cenaze namazının ardından toprağa verilecek.

EKİCİ'NİN ÖZGEÇMİŞİ

1970 yılında dünyaya gelen evli ve 2 çocuk babası Muharrem Ekici, İlk, Orta ve Lise eğitimini Saruhanlı'da tamamladı. Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden 1992 yılında mezun olan Ekici, vatani görevini İzmir'deki 600 yataklı Hava Hastanesi'nde yaptı. Saruhanlı'da 1994 yılında Diş Hekimliği mesleğine başlayan Ekici, 2005-2010 yılları arasında CHP Saruhanlı İlçe Başkanlığı yaptı. Ekici, 12 Haziran 2011'deki Milletvekili Genel Seçimlerinde CHP'den Manisa 6. Sıra Milletvekili adayı, 30 Mart 2014 Yerel Seçimlerinde de Saruhanlı Belediye Başkan adayı olmuştu. - MANİSA

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel CHP'li Eski Başkan Mezarlıkta Kalp Krizi Geçirip Öldü - Son Dakika


Advertisement