Cicişlerin Ceyda'sı, Paylaşımlarıyla Takipçilerini Büyüledi - Son Dakika

Cicişlerin Ceyda'sı, Paylaşımlarıyla Takipçilerini Büyüledi

2 yıl önce

Geçtiğimiz günlerde saç saça baş başa kavga eden, daha sonra ise barışan Esra-Ceyda kardeşlerin Ceyda'sının, şişme kuğu üzerindeki paylaşımları sosyal medyada çok konuşuldu.

Cicişlerin Ceyda'sı, Paylaşımlarıyla Takipçilerini Büyüledi, System.String[]

Magazin gündeminde 'Cicişler' olarak bilinen Esra-Ceyda kardeşlerin Ceyda'sının, şişme kuğu üzerindeki paylaşımları sosyal medyada olay oldu.

KUĞU ÜZERİNDEN CESUR POZLAR

Havuzun üzerinde şişme kuğu üzerinde cesur pozlar veren Ceyda Ersoy, takipçilerinden tam not aldı. Ceyda Ersoy pozlarıyla takipçilerini kendine hayran bıraktı.

CEYDA ERSOY KİMDİR?

Ceyda Ersoy, 30 Eylül 1988 tarihinde, kendisinden 4 yaş büyük ablası Esra Ersoy gibi Mersin'de üç katlı bir villada doğmuştur. İlkokul, ortaokul ve liseyi Mersin'de özel okullarda okuduktan sonra Ankara, Bilkent Üniversitesi'nde okudu ve İstanbul Kültür Üniversitesi, Halkla İlişkiler bölümünden mezun oldu. Üniversite yıllarında Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde tiyatro bölümüne devam etti.

Ablası Esra Ersoy ile beraber 2008 yılında yapımcılığını Fatih Aksoy, yönetmenliğini Kartal Tibet'in yaptığı "Hayat Güzeldir" adlı dizi filmde Alp Kırşan, Cem Davran, Begüm Kütük, Merve Sevi ile birlikte oynadılar.

Twitter'da ve YouTube'da birbirinden seksi klipler ve fotoğraflar yayımladılar. Çoğu kez de yaptıkları projeler, aşkları ya da ilginç açıklamaları gündeme taşıdı onları.

Mart 2010 yılında "Top Model Of Turkey" yarışmasında Miss Fotomodel of Turkey seçildi. Kasım 2012 da Çin'de yapılan Miss Fotomodel of the world'da ülkemizi Miss Fotomodel olarak temsil etti.

2009 yılında Cine5'te yaptıkları bir programı açarken "Günaydın cicişler" deyiverdi. Sonra Okan Bayülgen programında onlara takılırken hep "ciciş" dedi ve "ciciş" olarak kaldılar.

2014 yılında "Şipşak Anadolu" sinema filminde Cengiz Küçükayvaz, Erdal Tosun ile beraber oynadılar.

Cicişlerin Ceyda'sı, Paylaşımlarıyla Takipçilerini Büyüledi
Haber Yayın Tarihi: 04.09.2018 07:38 

YORUMLAR


Son Dakika

Bir düğüne katılan oyuncu Bige Önal, rüzgarın esmesiyle frikik verdi
Kardeşinin karısıyla birlikte olan adamın mahkemedeki ifadesi kan dondurdu Eski NBA oyuncusu Delonte West, yol ortasında dövüldü

Son Dakika Haberleri