Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Mihalıççık için doğalgaz müjdesi - Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Mihalıççık için doğalgaz müjdesi

07.09.2019 17:09

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Mihalıççık için doğalgaz müjdesi Cumhurbaşkanı Erdoğan, Eskişehir'de kendisini karşılayan vatandaşlara otobüsten hitap ettiESKİŞEHİR - Eskişehir'de Odunpazarı meydanında vatandaşlara seslenen Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan,...

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Mihalıççık için doğalgaz müjdesi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Eskişehir'de kendisini karşılayan vatandaşlara otobüsten hitap etti

ESKİŞEHİR - Eskişehir'de Odunpazarı meydanında vatandaşlara seslenen Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Mihalıççık ile ilgili olarak doğalgaz sorununu da gerekli talimatı Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanıma bugün veriyorum" dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, geçen yıl şubat ayında temelini attığı ve ünlü Japon mimarlık ofisi Kengo Kuma and Associates'ın imzasını taşıyan OMM'nin açılışının ardından Odunpazarı meydanında vatandaşlara seslendi. Otobüsün kapısında kısa bir konuşma yapan Erdoğan, Eskişehir'in Mihalıççık ilçesi ile ilgili olan doğalgaz sorununun çözüleceği müjdesini verdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bugün Odunpazarı Modern müzesinin malum açılışını yaptık. Hakikatten Eskişehir'imiz için çok büyük bir zenginlik olduğuna inandığım bu müzenin, Eskişehir'imize, Eskişehirlilere, tüm ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Sayın banisi Erol Tabanca beye ve eşine şahsım ve milletim adına teşekkür ediyorum. Bu tabi bu tür bir açılış töreni sebebiyle geldik. Şimdi bir ikinci müzenin açılışını yapacağız. Daha sonra teşkilatımız ile bir toplantımız var. Ardından da İstanbul'a dönemiz gerekiyor. Fakat sizlerle bundan sonraki süreçte ayrıca sık sık bir araya gelme durumumuz olacak ve Mihalıççık ile ilgili olarak doğalgaz sorununu da gerekli talimatı Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanıma bugün veriyorum. Onu da bir an önce inşallah hal yoluna gideceğiz. Sizleri Allah'a emanet ediyorum. Sağ olun, var olun" ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşmasının ardından Anadolu Üniversitesi Cumhuriyet Tarihi Müzesi'nin açılışını gerçekleştirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Mihalıççık için doğalgaz müjdesi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Mihalıççık için doğalgaz müjdesi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Mihalıççık için doğalgaz müjdesi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Mihalıççık için doğalgaz müjdesi

- Kaynak: İHA

Son Dakika Politika Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Mihalıççık için doğalgaz müjdesi - Son Dakika


Son Dakika

MasterChef Türkiye'de dokunulmazlık mücadelesi! Favori yarışmacı elemeye kaldı Eminönü'nde cansız bir erkek bedeni ağaçta asılı halde bulundu Aile vahşeti! Eşini ve oğlunu öldürüp pompalı tüfekle intihar etti İzlanda'yı 2-1 mağlup eden Macaristan, EURO 2020 biletini kaptı Merkez Bankası'nın yeni Başkanı Naci Ağbal, hızlı başladı! Artık 7 gün 24 saat EFT yapılabilecek Koronavirüs kısıtlamaları "kızamık" vakalarını artırdı Sosyal mesafeyi ihlal eden vatandaşları uyaran kaymakama şaşırtan cevap: Tamam dayı Feribotta hava aldırma bahanesiyle dışarı çıkarılan genç kıza otobüs muavini tecavüz etti