Deprem sırasında yıkılan binanın görüntüsü araç kamerasına böyle yansıdı - Son Dakika

Deprem sırasında yıkılan binanın görüntüsü araç kamerasına böyle yansıdı

09.02.2023 10:53

Kahramanmaraş Elbistan merkezli meydana gelen 7.6 büyüklüğündeki depremde, Çukurova ilçesine bağlı Güzelyalı Mahallesi'ndeki Sinem Apartmanı'nın yıkılma anı bir araç kamerasına yansıdı.

Kahramanmaraş Pazarcık ve Elbistan merkezli iki büyük depremin şok edici yeni görüntüleri ortaya çıkmaya devam ediyor. Tüm Türkiye'yi yasa boğan felaketin yıkımı Adana'da bir araç kamerası tarafından kaydedildi.

BETON PARÇALARI ARACA ÇARPIYOR

Çukurova ilçesine bağlı Güzelyalı Mahallesi'ndeki Sinem Apartmanı'nın yıkılma anı ve sonrasındaki toz bulutu kameraya yansıdı. Görüntülerde, bina yıkıldıktan sonra beton parçalarının araca çarptığı görüldü. Ortalığı toz dumanı sararken, araç içerisinde bulunan vatandaş büyük panik yaşadı.

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
Depremin 50'nci günüde Kahramanmaraş'ta son durum böyle görüntülendi Depremin 50'nci günüde Kahramanmaraş'ta son durum böyle görüntülendi Giresun'dan deprem bölgelerine 648 araçla yardım malzemesi sevk edildi Giresun'dan deprem bölgelerine 648 araçla yardım malzemesi sevk edildi Müteahhitten 'ilk depremde binanın yalnızca bir kısmı yıkıldı' savunması Müteahhitten 'ilk depremde binanın yalnızca bir kısmı yıkıldı' savunması

Son Dakika 3. Sayfa Deprem sırasında yıkılan binanın görüntüsü araç kamerasına böyle yansıdı - Son Dakika


Advertisement