Son Dakika Haberleri: Edirne'de 2 Bin 500 Sülün ve Keklik Doğaya Salındı

Edirne'de 2 Bin 500 Sülün ve Keklik Doğaya Salındı

4 ay önce

Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü, yaban hayvanlarının yaşam ortamlarıyla birlikte korunması maksadıyla tabiatı destekleme çalışmalarına devam ediyor.

Edirne'de 2 Bin 500 Sülün ve Keklik Doğaya Salındı, System.String[]
Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve  Milli Parklar Genel Müdürlüğü, yaban hayvanlarının yaşam ortamlarıyla birlikte korunması maksadıyla tabiatı destekleme çalışmalarına devam ediyor.

Yürütülen çalışmalar neticesinde bu yılda  Edirne'nin Uzunköprü ilçesi Alıç Baraj Göleti mevkiinde bulunan  Yaban Hayvanı Yetiştirme Sahasına  İstanbul  Polonezköy  Sülün Üretme İstasyonunda üretilen bin adet sülün,  Afyon Keklik Üretme İstasyonunda üretilen bin 500 adet keklik doğaya salındı.

Sülün ve keklikler  İstanbul Doğa Koruma ve Milli Parklar 1. Bölge Müdürlüğü,  Edirne Şube Müdürlüğü yetkilileri, avcı dernekleri ve vatandaşların katılımı ile doğaya salındı. - EDİRNE
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!


Tramvaydaki Sosyal Deney Kontrolden Çıkınca Az Daha Dayak Yiyecekti 10 Yaşındaki Necmi, Yatakta Bastığı Annesi ve Komşusu Tarafından Yastıkla Boğuldu
Soçi'deki Üçlü Zirve Sona Erdi! Putin: Seçimler ve Yeni Anayasa Görüşüldü