Deprem anında İzmir'de olan Edis: Hayatımda böyle korku yaşamadım - Son Dakika

Deprem anında İzmir'de olan Edis: Hayatımda böyle korku yaşamadım

31.10.2020 17:03

Stüdyo çalışmaları için gittiği İzmir'de depreme yakalanan ünlü şarkıcı Edis, yaşadığı korku dolu anları sosyal medya hesabından anlattı. Edis, "Deprem anında İzmir'deydim. Hayatımda böyle korku yaşamadım" dedi.

İzmir'in Seferihisar ilçesi açıklarında dün 6.6 büyüklüğündeki deprem meydana geldi. Büyük sarsıntı İstanbul başta olmak üzere birçok ilde hissedildi. Deprem sonrası birçok bina yıkılırken, arama kurtarma ekiplerinin enkaz altında kalan vatandaşları kurtarma çalışmalarının devam ettiği belirtildi.

Afetin gecesinde depremzedeler belirtilen toplanma alanlarında kalırken, günü birlik kente ziyaret gerçekleştirip, depreme yakalananlar da büyük korku yaşadı. O isimlerden biri şarkıcı Edis oldu.

İZMİR'DE DEPREME YAKALANDI

Stüdyo çalışmaları için gittiği İzmir'de depreme yakalanan ünlü müzisyen Edis, büyük korku yaşadı. Depremden 5 dakika önce Bayraklı'daki otelinden çıkan Edis, depreme otomobiliyle köprü altından geçerken yakalandı. Köprüden parçaların düşmesiyle hemen geri geriye giderek güvenli bir yere geçen Edis'in yanında menajeri Berf Akın da vardı. Sarsıntının bitmesinin ardından hemen İzmir'de yaşayan ailesini arayan sanatçı, onların iyi olduğunu duymasıyla rahat bir nefes aldı.

"HAYATIMDA BÖYLE KORKU YAŞAMADIM"

Yaşadıklarını sosyal medya hesabından anlatan Edis, "Deprem anında İzmir'deydim. Hayatımda böyle korku yaşamadım" dedi.

Deprem anında İzmir'de olan Edis: Hayatımda böyle korku yaşamadım

Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Deprem anında İzmir'de olan Edis: Hayatımda böyle korku yaşamadım - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Manchester City, deplasmanda Sheffield'ı 1-0 mağlup etti Enkaz altındaki anne ve 2 çocuğuna ulaşan UMKE ekibi o anları anlattı: Ağlayacak oldum 4 kızı enkaz altında kalan annenin sözleri yürek dağladı: Güneş doğmadı bugün yavrularımın üstüne Trabzonspor'un hoca hedefi Tamer Tuna! Abdullah Avcı Antalya'ya gidiyor İzmir'de meydana gelen depremin sesi ortaya çıktı! Dinleyenlerin tüyleri ürperiyor Kaybolan ineğini, kalçasına balta saplanmış olarak bulundu 2000 yılına ait fotoğraf her şeyi ortaya çıkardı! Rıza Bey Apartmanı ile ilgili dehşete düşüren detay Cumhurbaşkanı Erdoğan onayladı: 39 milyon konut için değer takip sistemi geliyor