87 yaşındaki emekli asker, ailesini tek tek katletti! Önce eşini ardından oğullarını vurdu - Son Dakika

87 yaşındaki emekli asker, ailesini tek tek katletti! Önce eşini ardından oğullarını vurdu

Son Güncelleme: 28.01.2023 15:52

Eskişehir'de 87 yaşındaki emekli astsubay Mehmet Aslan, ruhsatlı tabancasıyla eşini öldürdü. Ardından çocuklarının oturduğu eve giden Aslan, oğullarından birini sabah saatlerinde vurarak öldürdü. Diğer oğlunu ise kapı girişinde vurarak ağır yaralayan Aslan, daha sonra karakola gidip teslim oldu. Ağır yaralanan oğlunun yaşam mücadelesi sürüyor.

İnönü ilçesi Erenköy Mahallesi'nde oturan emekli astsubay Mehmet Aslan (87), henüz bilinmeyen bir sebepten dolayı eşi Fadime Aslan'ı öldürdü.

2 OĞLUNU DA VURDU, BİRİ HAYATINI KAYBETTİ

Ardından Bilecik'in Bozüyük ilçesinde oturan oğulları Erol Aslan ve Osman Aslan'ın evlerine giden Mehmet Aslan, iki çocuğunu silahla yaraladı. Yaralanan Erol Aslan hayatını kaybederken, Osman Aslan olay yerine gelen 112 Acil Sağlık ekipleri tarafından kaldırıldığı Bozüyük Devlet Hastanesine kaldırıldı.

TESLİM OLDU

Yaralının hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi. Olay sonrasında polis karakoluna giden Aslan, kendi teslim oldu. Şüpheli Aslan'ın teslim olması ardından İnönü ve Bozüyük ilçesinde bulunan olay yerlerinde inceleme başlatıldı. Jandarma ve polis ekiplerinin olayla ilgili incelemelerinin devam ettiği öğrenildi.

87 yaşındaki emekli astsubay, eşini ve bir oğlunu öldürdü, diğer oğlunu da ağır yaraladı

VURULMA ANI GÜVENLİK KAMERASINDA

Öte yandan, ağır yaralanan Osman Aslan'ın, babası Mehmet Aslan tarafından vurulma anı ise güvenlik kamerasına yansıdı.

"CEBİNDEN ÇIKARDIĞI TABANCAYLA VURDU"

Olayı gören esnaf Hikmet Bozacı ise şunları anlattı: "Baba oğul ikisi beraber geldiler. Osman Bey telefonla konuşurken babası cebinden silahı çıkartıp bir el ateş ediyor, ondan sonra yaralı yan taraftaki komşunun berber dükkanına 'Vuruldum' diye kendini atıyor. Orada zaten bayılıyor. Burada iki oğlu vardı, bir tanesini sabahtan öldürmüş, bu ikinci oğlunu da yaralamış. Daha önceden İnönü ilçesinde karısını öldürüyor, daha sonra buraya geliyor, burada ikinci olayı işliyor; ondan sonra diğer oğlunu da kapı girişinde yaralıyor. İkinci katta diğer oğlunu öldürdükten sonra bu yaraladığı oğlunu da buraya çağırıyor, aralarında bir husumet var mı bilmiyoruz."

Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa 87 yaşındaki emekli asker, ailesini tek tek katletti! Önce eşini ardından oğullarını vurdu - Son Dakika


Advertisement