Emine Erdoğan'dan kadın cinayetlerine ilişkin açıklama: Kalbimizde yeni yaralar açıyor - Son Dakika

Emine Erdoğan'dan kadın cinayetlerine ilişkin açıklama: Kalbimizde yeni yaralar açıyor

29.12.2020 22:35

Türkiye'de bir günde 3 kadın cinayeti işlenmesinin ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Kadınları katleden canilerin en ağır cezaları alması gerektiğini belirten Emine Erdoğan, "Her kadın cinayeti kalbimizde yeni yaralar açıyor" dedi.

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, "Her kadın cinayeti kalbimizde yeni yaralar açıyor. Kadınlarımızı katleden canilerin en ağır cezayı almalarını bekliyoruz." ifadesini kullandı.

Emine Erdoğan, kadın cinayetlerine ilişkin Twitter hesabından yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

"Her kadın cinayeti kalbimizde yeni yaralar açıyor. Kadınlarımızı katleden canilerin en ağır cezayı almalarını bekliyoruz. Yitirdiğimiz tüm kardeşlerime Allah'tan rahmet, ailelerine ve tüm ülkemize başsağlığı diliyorum."

BİR GÜNDE 3 KADIN CİNAYETİ İŞLENDİ

Türkiye'de bir günde 3 kadın cinayeti işlendi. İstanbul'da akademisyen Aylin Sözer, Kemal Delbe tarafından, Malatya'da Selda Taş evli olduğu Mehmet Taş tarafından, Gaziantep'te Vesile Sönmez ise oğlu Uğur Dönmez tarafından öldürüldü.

Kaynak: AA
KAHRAMANMARAŞ - Tarım ve Orman Bakanı Kirişci, Kahramanmaraş'ta gençlerle buluştu KAHRAMANMARAŞ - Tarım ve Orman Bakanı Kirişci, Kahramanmaraş'ta gençlerle buluştu Ürdün: Kur'an-ı Kerim'in yakılması, İslamofobinin yayılmasını sağlayan tehlikeli bir eylem Ürdün: Kur'an-ı Kerim'in yakılması, İslamofobinin yayılmasını sağlayan tehlikeli bir eylem Bakan Karaismailoğlu, Honaz Tüneli'nde incelemelerde bulundu Açıklaması Bakan Karaismailoğlu, Honaz Tüneli'nde incelemelerde bulundu Açıklaması

Son Dakika Güncel Emine Erdoğan'dan kadın cinayetlerine ilişkin açıklama: Kalbimizde yeni yaralar açıyor - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement