Erdoğan'ın Sedat Peker'le Fotoğrafı Ortaya Çıktı - Son Dakika
Güncel

Erdoğan'ın Sedat Peker'le Fotoğrafı Ortaya Çıktı

Yeni Şafak Yazarı Taha Ün'ün düğününden servis edilen fotoğraflar arasında Sedat Peker ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'ayaküstü' sohbetini gösteren fotoğraf da yer aldı.

15.06.2015 11:17  Güncelleme: 11:52

Yeni Şafak yazarı Taha Ün, Emine Erdoğan'ın özel kalem müdiresi Sema Silkin'le düğününün ardından başta nikah şahitliğini yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan olmak üzere birçok isme teşekkür etti. Basının alınmadığı düğünden servis edilen fotoğraflar arasında Sedat Peker ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'ayaküstü' sohbetini gösteren fotoğraf da yer aldı.

KUTLAYANLARA TEŞEKKÜR ETTİ

AK Parti'ye yakın isimlerden "Sağlam İrade" rumuzlu Twitter kullanıcısı ve Yeni Şafak yazarı Taha Ün, 13 Haziran'da gerçekleşen nikâh törenine katılan ve kendisini kutlayanlara Twitter'dan şükranlarını sundu.

SEDAT PEKER DE ORADAYDI

Ün'ün teşekkür ettiği isimler arasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere Başbakan Ahmet Davutoğlu, eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, İHH Başkanı Bülent Yıldırım ve yeraltı dünyasını ünlü ismi, Ergenekon sanığı Sedat Peker yer aldı.

NİKAHI KADİR TOPBAŞ KIYDI, ERDOĞAN'LAR ŞAHİTLİK YAPTI

Taha Ün'le, Cumhurbaşkanı'nın eşi Emine Erdoğan'ın özel kalem müdiresi Sema Silkin'in nikâhını İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş kıymış, çiftin şahitliklerini, Tayyip ve Emine Erdoğan'ın yanısıra Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam ile İnsani Yardım Vakfı (İHH) Başkanı Bülent Yıldırım yapmıştı.

SEDAT PEKER'LE SAMİMİ SOHBET

Beylerbeyi Sarayı'ndaki törende, Cumhurbaşkanı Erdoğan'la Ergenekon davası sanığı Sedat Peker ve İHH Başkanı Yıldırım'ın samimi sohbeti dikkat çekti.

Erdoğan\'ın Sedat Peker\'le Fotoğrafı Ortaya Çıktı

Son Dakika Güncel Erdoğan'ın Sedat Peker'le Fotoğrafı Ortaya Çıktı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

  Yorumlar (79)

 • Sivaslı: Cumhurun başı olduğunu iddia eden kişi ve geliri ne iş yaptığı meçhul biriyle aynı karede.büyük hata 89 2 Yanıtla
 • 77@: sedat peker bu ülkedeki birçok vatan haininden daha namuslu daha şereflidir en azından ülkesini satmıyor , hainlere maşalık yapmıyor 26 43 Yanıtla
 • Ypg: Bu zat mafyayı bitirdim demişti. Demek ki nikahına almış yeni anladım. Ben diyorum bugünlerde c b kabadaylığa neden özenmiş. Körle yatan şaşı kalkar 46 5 Yanıtla
 • çArşı: yer altı mafyasıyla arasına mesafe koymayanlar halkın cumhurbaşkanı olamaz şşşşşşTürkiye uyuyor 39 7 Yanıtla
 • arif : ne var bunda reisler bulusuyor zorunuzami gitti 31 14 Yanıtla
 • HALK: mafya dediklerinizle, yan yanasınız....... 38 3 Yanıtla
 • Adam: Iki adam yan yana durmuş.. 5 32 Yanıtla
 • CİNOBİLİ: 1 KARE 2 REİS KARADENİZ FIRTINASI :) 14 23 Yanıtla
 • Ahmet: Sözün bittiği yerdeyiz.ülkenin Cumhurbaşkanı ve mafya bozuntusu aynı karede . 24 11 Yanıtla
 • HALK: MHP ile dansa başlamış 26 5 Yanıtla
 • Tüm yorumlar için tıklayınız

Advertisement