Son Dakika Haberleri: Erü'de Atatürk'ü Anma Töreni Düzenlendi

Erü'de Atatürk'ü Anma Töreni Düzenlendi

5 gün önce

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk, ölümünün 80. yıldönümünde Erciyes Üniversitesinde düzenlenen törenle anıldı.

Erü'de Atatürk'ü Anma Töreni Düzenlendi, System.String[]
Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk, ölümünün 80. yıldönümünde Erciyes Üniversitesinde düzenlenen törenle anıldı.

Rektörlük binası Atatürk Anıtı önünde gerçekleştirilen anma törenine; Erciyes Üniversitesi Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Recai Kılıç ve Prof. Dr. Mehmet Sıdkı İlkay, Kayseri Üniversitesi Rektör Yarımcısı Prof. Dr. Derviş Boztosun ile çok sayıda akademik ve idari personel katıldı.

Erciyes Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Recai Kılıç ile Kayseri Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Derviş Boztosun'un, Atatürk heykeli önüne üniversitelerinin çelenklerini bırakmasıyla başlayan anma töreni, saygı duruşu ve ardından Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Bölümü Korosu eşliğinde İstiklal Marşı'nın okunmasıyla sona erdi. - KAYSERİÇamaşır Makinesi Cinayetinde Şüpheliler Bir Birlerini Suçladı Ankara Kulislerini Sallayan İddia: Gökçek, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Görüştü, Aday Gösterilebilir

Evine Giden Tüm Yollar Kapanınca Komşusunun Duvarında Açılan Delikten Evine Gidiyor Futbol Yorumcusu Mehmet Demirkol: Burak Yılmaz İçin En Uygun Adres Beşiktaş