Eski Sevgilisinin Kendisini Boğmaya Çalıştığını İddia Eden Bennu Gerede Kimdir? - Son Dakika

Eski Sevgilisinin Kendisini Boğmaya Çalıştığını İddia Eden Bennu Gerede Kimdir?

22.10.2018 10:31
Eski Sevgilisinin Kendisini Boğmaya Çalıştığını İddia Eden Bennu Gerede Kimdir?, System.String[]

Eski sevgilisi Ahmet Ağaoğlu'nun bebeğini ve kendisini boğmaya çalıştığını iddia eden Bennu Gerede kimdir?

Fotoğrafçı Bennu Gerede ayrılma kararı üzerinde, bebeğinin babası ve eski sevgilisi Ahmet Ağaoğlu'nun bebeğini ve kendisini yastıkla boğmaya çalıştığını öne sürdü. Eski sevgili Ahmet Ağaoğlu ise iddiaların asılsız olduğunu belirtti.

BENNU GEREDE KİMDİR?

Bennu Gerede, 30 Ağustos 1971 yılında İstanbul'da doğdu. Babası doktor, annesi ise senarist olan Gerede'nin dedesi Kurtuluş Savaşı gazisi ve aynı zamanda Atatürk'ün yaveri, eski büyükelçi Albay Hüsrev Gerede'dir. Kız kardeşi Fas'da yaşayan Gerede bebekken, babasının işi nedeniyle ailecek New York'a taşındı. Babası Birleşmiş milletler doktoru olarak 15 yıl New York'da görev yaptı.

AMERİKA'DA VE FRANSA'DA FOTOĞRAFÇILIK EĞİTİMİ ALDI

Lisans eğitimini, New York'ta ki Parsons School of Art'ta fotoğrafçılık üzerine alan fotoğrafçı, eğitimini tamamladıktan sonda ablası Şiva ile birlikte İstanbul'a geldi. Mankenlik, fotomodellik, oyunculuk yaptı. Bennu Gerede, bir müddet Fransa'nın güneyinde bir yatılı okula gitti, 4 yıl fotoğrafçılık eğitimi aldı. Ardından Türkiye'ye dönerek fotoğrafçılık üzerine çalışmaya başladı.

ANNESİNİN FİLMİNDE BAŞROLÜ OYNADI

Bennu Gerede, 1989 yılında ''İz Peşinde" dizisinde canlandırdığı Füsun karakteriyle oyunculuk kariyerine başladı. İlk sinema filmi ise 1991 yılında çekilen, ''Kurt Kanunu" filmidir. ''Aşk Ölümden Soğuktur'' adlı filmde Kadir İnanır ile başrolde oynadı. Bu filmin yönetmeni ve senaristi olan annesi Canan Gerede Altın Portakal Film Festivali'nde en iyi yönetmen Bergen'in hikayesini anlatıyordu.

MISIR'IN SİNA ÇÖLÜ'NDE EVLENDİ

Gerede, 1999 yılında Amsterdam'da tanıştığı fotoğrafçı Koray Erkaya ile Mısır'ın Sina Çölü'nde, Bedevi geleneğine göre evlendi. 2000 yılında New York'ta "Daren" ve "Dilan" adında ikiz oğulları oldu. 2001 yılında "Miro" Adını verdikleri bir oğlu daha oldu. Çift 2006 yılında ayrıldı. Bir dönem en yakın arkadaşı Zeynep Tunuslu'nun 2001 yılında ayrıldığı eşi Ahmet Ağaoğlu'yla 2006 yılında aşk yaşadı ve bu birlikteliğinden 2007 yılında Kai adında bir oğlu oldu. Gerede, 19 Mart 2010 tarihinde Cem Büyükhanlı ile evlendi. Ancak 6 Mayıs 2011 tarihinde boşandı.

SURVİVOR'A KATILDI

Fotoğrafçı Gerede, Panama'da çekimi yapılan, Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu Survivor Ünlüler – Gönüllüler yarışmasında 2013 yılında, Ünlüler takımında yer aldı.

Eski Sevgilisinin Kendisini Boğmaya Çalıştığını İddia Eden Bennu Gerede Kimdir?

Son Dakika Güncel Eski Sevgilisinin Kendisini Boğmaya Çalıştığını İddia Eden Bennu Gerede Kimdir? - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

ABD başkanlığına seçilen Biden zafer konuşması yaptı: Bölen değil, birleştiren olacağım Definecilerin kazdığı yerden 2 bin 500 yıllık lahit çıktı, görenler gözlerine inanamadı Trump: Bu seçimleri, hukuki yollarla kullanılan 71 milyon oyla ben kazandım Çukur dizisi hakkında gençlerin suça teşvik edildiği gerekçesiyle suç duyurusu bulunuldu Konyaspor, maç sonrası sosyal medyadan Fenerbahçe'nin gol müziğini paylaştı Restorandaki işini bırakan genç model, internetten sattığı çıplak fotoğraflarıyla haftada 215 bin lira kazanıyor Spikerlikten oyunculuğa! Ünlü ekran yüzü Gülay Özdem, artık Kanal 7 dizisinin 'kötü kadın İkbal'i Kardeşinin eşiyle ilişkiye giren Giggs hakkında çarpıcı itiraf: O bağımlı bir kadın avcısı