Son Dakika Haberleri: Galatasaray'a Yeni Sponsor

Galatasaray'a Yeni Sponsor

9 gün önce

Galatasaray Kulübü, futbol takımının şort sponsorluğu için teknoloji firması Fluo ile anlaşma yaptı.

Galatasaray'a Yeni Sponsor, System.String[]
Galatasaray Kulübü, futbol takımının şort sponsorluğu için teknoloji firması Fluo ile anlaşma yaptı.

Türk Telekom Stadı'nda yapılan sponsorluk anlaşmasının imza törenine  Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek ile MNT Elektronik Yönetim Kurulu Başkanı Alexios Mavrogenis katıldı.

Törende konuşan Dursun Özbek,  Galatasaray'ın dünyada en çok tanınan Türk kulübü olduğunu belirterek, "Galatasaray, partnerlik ve sponsorluk anlamında da büyük firmalardan en çok talep gören kulüp. Fluo ise  Türkiye'de isminden söz ettirmeye başlayan  Yunanistan kökenli bir marka. Fluo ile  Galatasaray arasındaki bu anlaşma iki tarafa da güç verecektir. Bu anlaşma şampiyonluk yolunda bize katkı verecek. Anlaşmanın  Galatasaray'a uğurlu olacağına inanıyorum. Bu anlaşmanın her iki tarafta hayırlı olmasını diliyorum." ifadelerini kullandı.

Fluo ile yaptıkları anlaşmanın 1+1 yıllık olduğunu aktaran Özbek, futbol takımının forma kol sponsorluğu için de bir firmayla görüşme halinde olduklarını aktardı.

Dursun Özbek, kadın ve erkek  basketbol takımlarının sponsorluğu için de çalışmalarının devam ettiğini dile getirdi.

Alexios Mavrogenis de Fluo olarak 3 yıl önce  Türkiye pazarına girdiklerini aktararak, "Markamızın değerini  Türkiye'de yükseltmek için  Galatasaray ile böyle bir anlaşma yapmaya karar verdik.  Galatasaray çok büyük bir marka ve birlikte çalışmaktan dolayı çok mutluyuz. Yeni sezona çok iyi başlayan  Galatasaray'a başarılar diliyorum." diye konuştu.

Erdoğan'dan ABD Dönüşü Barzani'ye Salvolar: İstikametlerini Kaybediyorlar İdlib Operasyonu Öncesinde Sınırda 20 Bin Türk Askerinin Elleri Tetikte
Erdoğan, Dünya Devlerini Türkiye'ye Yatırım Yapmaya Çağırdı Kick Boksçu Gökhan Saki, İlk UFC Maçında Brezilyalı Rakibini Bayılttı