Gelecek Partisi'nde neler oluyor? İlçe başkanı istifa edip yanında 20 kişiyle AK Parti'ye geçti - Son Dakika
28 MAYISSEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

Gelecek Partisi'nde neler oluyor? İlçe başkanı istifa edip yanında 20 kişiyle AK Parti'ye geçti

22.03.2023 19:59

Gelecek Partisi Avcılar İlçe Başkanlığından istifa eden Ahmet Şahin ile 20 partili, düzenlenen törenle AK Parti'ye katıldı. Şahin'in rozeti AK Parti İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe tarafından bizzat takıldı.

AK Parti Avcılar İlçe Başkanlığı'ndaki törende Şahin'e rozeti, AK Parti İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe tarafından takıldı. AK Parti Avcılar İlçe Başkanı Abdullah Küçükoğlu da diğer katılımcılara rozetlerini taktı.

Törende konuşan Şahin, 2,5 yıldır Gelecek Partisi Avcılar İlçe Başkanlığı yaptığını belirterek, "Vatan, millet bizim en kıymetlilerimizdir. Bunlar mevzubahisse gerisi teferruattır. Bütün koltukları, makamları bir kenara bırakır, gereğini yaparız. Biz de bunu yaptık" dedi.

"RABBİM ÇIKTIĞIMIZ YOLU AYDINLIK KILSIN"

İçeriden ve dışarıdan Türkiye üzerine oynanan oyunları gördüğünü ve bu vebalin parçası olmak istemediğini dile getiren Şahin, şöyle devam etti: "Muhalefet tarafından milli değerlerimiz hedef gösterilerek yapılan açıklamalar karşısında yüreğinde vatan, bayrak ve millet sevgisi taşıyan, partide görev alan veya gönül vermiş pek çok arkadaşımın rahatsızlıklarını biliyor, yakmış olduğum bu kıvılcım ateşinin yükseleceğini umut ediyorum. Bundan sonraki mücadelemizde safımız belli, yolumuz çetin, derdimiz büyük. Bu zamana kadar karşısında durup mücadelesini verdiğimiz zihniyetle, düne kadar 'Apo'nun heykelini dikeceğiz diyenleri serbest bırakacağız' diyenlerle, Osman Kavala gibi terör örgütü üyelerine özgürlük savunuculuğu yapanlarla, sınırlarımıza dayanmış emperyalist güçlere karşı 'özerklik ilan edeceğiz' diyenlerle, 'Ayasofya'yı tekrardan müzeye dönüştüreceğiz' diyenlerle, 'Hakkari'ye özerklik getireceğiz' diyenlerle mücadelemiz sonuna kadar devam edecektir. Bu yolda ilerlerken Cumhurbaşkanı'mız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın yanında olacağım. Rabbim çıktığımız yolu aydınlık kılsın, birliğimiz ve beraberliğimiz daim olsun."

Gelecek Partisi'nde neler oluyor? İlçe başkanı istifa edip yanında 20 kişiyle AK Parti'ye geçti

"BU SEÇİMİ BİZE YAKIŞAN VAKARLA YAPACAĞIZ"

AK Parti İl Başkanı Kabaktepe de deprem bölgesinde yaraların hızla sarılmaya çalışıldığını belirterek, "16'ncı günde kalıcı konutların temelini atmaya başladık. Bir yıl içinde de Allah kardeşlerimizi evlerine kavuşturmayı nasip etsin. Birbirimize destek olacağız. Coğrafi büyüklük olarak İstanbul'un 20 katı, İngiltere büyüklüğünde bir coğrafyada olan bir depremden bahsediyoruz. Milletimizin alicenaplığı ve gücüyle, Cumhurbaşkanı'mızın liderliğiyle inşallah bu sıkıntıyı en kısa sürede çözeceğiz. Bu seçimi de millet olarak bize yakışan vakarla yapacağız" diye konuştu.

Gelecek Partisi'nde neler oluyor? İlçe başkanı istifa edip yanında 20 kişiyle AK Parti'ye geçti

"DAHA DA GÜÇLENECEĞİZ" VURGUSU

Gelecek Partisinden istifa ederek AK Parti'ye katılanlara "Hoş geldiniz" diyen Kabaktepe, Ahmet Şahin'in, siyasetin vatan ve millete hizmet için yapıldığına ilişkin açıklamalarına dikkati çekti. Kabaktepe, yeni katılanlarla partilerinin daha da güçleneceğini vurgulayarak, Türkiye'yi daha da büyütüp güçlendireceklerini söyledi.

Kaynak: AA
YORUMLAR (4)
  • ertuğrul şahin: Yaprak dökümü. Tüm masadaki 6 1 parleri,darısı başınıza. Cevap Yaz 5 4 Yayından Kaldır
  • Aydın Gökmenoğlu: Allah tövbenizi kabul etsin doğru yolu bulmussunuz Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Serkan Semiz: Bugün satan yarında satar..... Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Güncel Gelecek Partisi'nde neler oluyor? İlçe başkanı istifa edip yanında 20 kişiyle AK Parti'ye geçti - Son Dakika


Advertisement