Son Dakika Haberleri: Gelin ve Damattan Mehmetçiğe Asker Selamı

Gelin ve Damattan Mehmetçiğe Asker Selamı

7 gün önce

Gelin ve damattan Mehmetçiğe asker selamı Sevgililer Günü'nde nikah kıydıran çiftler Mehmetçiği unutmadıSİVAS - Sivas'ta 14 Şubat Sevgililer Günü'nü daha da özel bir gün haline getirmek isteyen çiftler aylar öncesinden randevu alarak nikah salonları akın etti.

Gelin ve damattan Mehmetçiğe asker selamı
Sevgililer Günü'nde nikah kıydıran çiftler Mehmetçiği unutmadı

SİVAS - Sivas'ta 14 Şubat Sevgililer Günü'nü daha da özel bir gün haline getirmek isteyen çiftler aylar öncesinden randevu alarak nikah salonları akın etti. Nikah kıydıran bazı çiftler Afrin'de devam eden Zeytin Dalı Harekatı'nda görev yapan Mehmetçiği unutmadı.
Sivas Belediyesi Evlendirme Dairesi'nde 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla yoğunluk yaşandı. Bu özel günde 20 çift, nikah kıydırarak hayatlarını birleştirdi. 14 Şubat'ta nikahlarını kıydıran çiftlerin mutluluğuna aileleri de ortak oldu. Nikah kıydıran çiftler Suriye'nin Afrin kentinde devam eden Zeytin Dalı Harekatı'nda görev yapan Mehmetçiği unutmayarak asker selamı verdiler.
En büyük sevgiyi vatanı için canların veren şehitlerin ve Mehmetçik'lerin hak ettiğini söyleyen çiftler terörle mücadele eden askerlere fedakarlıklarından dolayı teşekkür ettiler.PKK'nın Afrin Mafyası Ortaya Çıktı! İnfazları Bizzat Lüks Çiftliğinde Yapıyor Esad Yanlısı Milislerin Afrin Hamlesi Sonrası TSK'ya Emir Verildi: Hareketli Hedefler Anında Vurulacak

Katliamın Yapıldığı Lisenin Öğrencileriyle Bir Araya Gelen Trump: Öğretmenleri Silahlandıralım Çavuşoğlu'ndan Sert Afrin Mesajı: YPG'yi Korumak İçin Gelene Fırsat Vermeyiz