Son Dakika Haberleri: Halk Oylamasına Doğru

Halk Oylamasına Doğru

3 yıl önce

CHP Ankara Milletvekili Necati Yılmaz ile İzmir Milletvekili Tacettin Bayır, Yüksekova ilçesinde halk oylaması çalışması yaptı.

Halk Oylamasına Doğru, System.String[]

CHP Ankara Milletvekili Necati Yılmaz ile İzmir Milletvekili Tacettin Bayır, Yüksekova ilçesinde halk oylaması çalışması yaptı.


CHP'li vekiller Yılmaz ve Bayır ile Parti Meclisi Üyesi Ali Rıza Erbay, Cengiz Topel Caddesi'nde esnafı ziyaret etti.


Bayır, gazetecilere yaptığı açıklamada, tüm CHP'li vekillerin Türkiye'ye dağılarak halk oylaması çalışması yaptığını söyledi.


Ülke için hayırlı sonuç almak için çaba gösterdiklerini belirten Bayır, "Biz bunun bir seçim olmadığını, bir rejim değişikliği olduğunu anlatıyoruz. Toplum da bunun farkında. Hakkari'deki işsizlik sorunu neyse İzmir'de de öyle. Bu ülkenin tekrar yapılanması, tekrar üretim yapması lazım." ifadesini kullandı.


Yılmaz ise mevcut anayasanın sorunların çözümü için engel olmadığını, aksine önerilen anayasanın sorunları daha da derinleştireceğini savundu.

Haber Yayın Tarihi: 06.04.2017 04:49 Kaynak: AANASA açıkladı! 6 Mayıs 2022'de Dünya'ya çarpacak gök taşı milyonları öldürecek
Kız öğrencisinin etek altı görüntülerini çeken öğretmen, kameralar tarafından yakalandı ABD'nin Yahudi yerleşim birimlerini "yasa dışı görmeme" kararı İsrail'de sevinçle karşılandı