Son Dakika Haberleri: Hollywood Yıldızlarının Vizesi İçin Çavuşoğlu Devreye Girdi

Hollywood Yıldızlarının Vizesi İçin Çavuşoğlu Devreye Girdi

1 ay önce

Uluslararası Antalya Film Festivaline katılacak Amerikalı yıldızların, iki ülke arasındaki vize sorunundan etkilenmemesi için Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, ABD'li yetkililerle görüştü.

Antalya'da bu yıl 54'üncüsü gerçekleştirilecek Uluslararası  Antalya Film Festivaline katılacak Amerikalı yıldızların, iki ülke arasındaki vize sorunundan etkilenmemesi amacıyla Dışişleri Bakanı  Mevlüt Çavuşoğlu'nun  ABD'li yetkililerle görüştüğü kaydedildi.

BAKAN DEVREYE GİRDİ,  ABD'Lİ YETKİLİLERLE GÖRÜŞTÜ

Dışişleri Bakanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre, 54. Uluslararası  Antalya Film Festivalinin açılış törenine katılacak Amerikalı sinema ve tiyatro oyuncusu  Christopher Walken, aktris Juliette Lewis ile kapanış galasında yer alacak oyuncu Matt Dillon ve  Lindsay Lohan'ın vize sorunu yaşamaması için Dışişleri Bakanı  Mevlüt Çavuşoğlu,  ABD'li yetkililerle görüştü.

"ÖNLEMLER ALINDI, GİRİŞ KONUSUNDA YARDIMCI OLACAĞIZ"

Çavuşoğlu'nun görüşmesinin ardından sanatçıların  Türkiye'ye girişi konusunda kendilerine yardımcı olunacağı, herhangi bir sıkıntı yaşanmaması için önlem alındığı bildirildi.


;WALKEN, LEWİS VE LOHAN GELECEK

Festivalin açılış törenine Amerikalı ünlü oyuncu, Akademi Ödülü, SAG ve BAFTA ödülü sahibi, Altın  Küre, Tony ve Emmy ödülleri adayı Amerikalı sinema ve tiyatro oyuncusu  Christopher Walken, Amerikalı aktris Juliette Lewis'in, kapanış galasına katılmak üzere ise Amerikalı oyuncu Matt Dillon, Amerikalı oyuncu, model, pop şarkıcısı ve söz yazarı  Lindsay Lohan'ın  Antalya'ya geleceği açıklanmıştı.

Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!


Aydınlı Balıkçı, 320 Kiloluk Orkinosu Sergileyince Dükkanı Dolup Taştı YPG'li Teröristler, ABD'nin Verdiği Zırhlı Araçlarla Türkiye Sınırındaki Afrin'de Şov Yaptı
ASELSAN'da 8'inci Şüpheli İntihar! Genç Mühendis 14'üncü Kattan Atladı