Uyuyan kediyi yumruklayan saldırgan kedi evini parçaladı - Son Dakika

Uyuyan kediyi yumruklayan saldırgan kedi evini parçaladı

27.11.2022 20:48

İstanbul Fatih'te bir kişi kedilerin uyuması için mahallelinin yaptırdığı yuvayı yumruklayarak parçaladı. Saldırganın yuvaya yumruk attığı sırada yuvada uyuyan kedi korkuyla uzaklaştı.

İstanbul'da gece saatlerinde sokakta gezen 3 kişiden birisi mahallelinin kedilerin kalması için yaptıkları yuvayı fark etti. Yuvaya doğru yaklaşan şüpheli sert bir şekilde yumruk atarak yuvayı parçaladıktan sonra olay yerinden kaçtı.

"KEDİYİ BİR DAHA GÖRMEDİK"

Yumruk atıldığı sırada yuvada uyuyan kedi ise can havliyle kendini dışarı attı. Mahalle sakinleri ise yaşanan bu olaydan sonra besledikleri kediyi bir daha görmediklerini ifade etti.

"BU HAYVAN ONA NE YAPMIŞ OLABİLİR Kİ?"

Mahalle sakinlerinden Suna Koç, "Gördüğünüz şahıs, bizim hayvanların uyuması için yaptırdığımız yuvaya gelip bütün kuvvetiyle içinde kedi varken yumruk atıyor. O hayvan o günden beri ortada yok. Biz bu şahsın bulunmasını istiyoruz. Biz şahsı tanımıyoruz, daha önce de görmedik. Bu olayda gece 03.00'te yaşanıyor. Yuva paramparça halde, kedi de ortada yok. Böyle insanların ortada dolaşmasını istemiyoruz. Bu hayvan ona ne yapmış olabilir ki? Kedinin hiçbir zararı yok, sokakta da dolaşmıyor. Kedi uyumaya çalışan, kendini soğuktan koruyan bir hayvan. Daha önce böyle olaylar çok yaşandı. Biz polise şikayet etsek de herhangi bir sonuç alınamıyor" dedi.

Kaynak: DHA
YORUMLAR
500
Kedi tekmeleyen hayvan düşmanının ifadesi ortaya çıktı: Site yönetimine verdiğim bir tepkiydi Kedi tekmeleyen hayvan düşmanının ifadesi ortaya çıktı: Site yönetimine verdiğim bir tepkiydi Avustralya'da çiftleşmek için canını hiçe sayan keseli kedinin soyu tükeniyor Avustralya'da çiftleşmek için canını hiçe sayan keseli kedinin soyu tükeniyor Serbest bırakılması tepki çekmişti! Kediyi tekmeleyen şüpheli hakkında yakalama kararı çıkarıldı Serbest bırakılması tepki çekmişti! Kediyi tekmeleyen şüpheli hakkında yakalama kararı çıkarıldı

Son Dakika Güncel Uyuyan kediyi yumruklayan saldırgan kedi evini parçaladı - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement