Kılıçdaroğlu, büyükşehir belediye başkanları ile bir araya geldi - Son Dakika

Kılıçdaroğlu, büyükşehir belediye başkanları ile bir araya geldi

26.01.2023 10:01

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin 9 büyükşehir belediye başkanı ile bir araya geldi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin 9 büyükşehir belediye başkanı ile bir araya geldi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın da aralarında bulunduğu CHP'li büyükşehir belediye başkanları, genel başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nu parti genel merkezinde ziyaret etti. Basına kapalı gerçekleşen toplantıda Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun da yer aldı. (DHA)

Kaynak: DHA
YORUMLAR
500
İmamoğlu'nun esnaf ziyaretinde ilginç diyalog: Ekmek gibi yesinler Ekrem'i İmamoğlu'nun esnaf ziyaretinde ilginç diyalog: Ekmek gibi yesinler Ekrem'i İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Bilecik'te ziyaretlerde bulundu İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Bilecik'te ziyaretlerde bulundu Kılıçdaroğlu, Konya Akşehir'de; Batı Cephesi Karargâh Müzesi ve Nasreddin Hoca Türbesi'ni Ziyaret Etti Kılıçdaroğlu, Konya Akşehir'de; Batı Cephesi Karargâh Müzesi ve Nasreddin Hoca Türbesi'ni Ziyaret Etti

Son Dakika Güncel Kılıçdaroğlu, büyükşehir belediye başkanları ile bir araya geldi - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement