Kırşehir Belediyesi buzlanmaya karşı önlem aldı - Son Dakika

Kırşehir Belediyesi buzlanmaya karşı önlem aldı

14.01.2022 12:10
Kırşehir Belediyesi buzlanmaya karşı önlem aldı

Kırşehir Belediyesi, soğuk hava ve kar yağışı nedeniyle oluşacak buzlanmaya karşı önlem aldı.

Kırşehir Belediyesi, soğuk hava ve kar yağışı nedeniyle oluşacak buzlanmaya karşı önlem aldı.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Fen İşleri Müdürlüğü 510 ton tuz stoku ve ekiplerle muhtemel buzlanmaya karşı hazırlıklarını tamamladı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, kar ve buzlanma ekiplerinin kent merkezinde 7 gün 24 saat hizmet verecek şekilde hazır beklediğini ifade etti.

Kamyon, kepçe ve greyderlerle ekiplerin olumsuzluklara müdahale edeceğini vurgulayan Ekicioğlu, şunları kaydetti:

"Kırşehir Belediyesi olarak her türlü hava koşullarını dikkate alarak haftalar öncesinden önlemlerimizi aldık. Kar ve buzlanma koşulları kapsamında 300 ton agrega ile karışık tuz ve 210 ton da saf tuz stokumuzla anında müdahaleye hazırız. İlimizdeki araç parkımızda greyder, kepçe ve kepçelerimiz ile birlikte ekiplerimiz, hemşehrilerimizin mağduriyet yaşamaması için tüm hazırlıklarını tamamlayarak araç bakımlarını da yaptı."

YORUMLAR
500
Gemlik'te telefon için kurulan saadet zincirinde 3 milyonluk vurgun Gemlik'te telefon için kurulan saadet zincirinde 3 milyonluk vurgun Kırşehir Belediye Başkanı Ekicioğlu, Ahi Çarşısı Esnafıyla Kahvaltıda Bir Araya Geldi Kırşehir Belediye Başkanı Ekicioğlu, Ahi Çarşısı Esnafıyla Kahvaltıda Bir Araya Geldi Kırşehir Belediye Başkanı Ekicioğlu, 'Türk Mutfağı Haftası' Programına Katıldı Kırşehir Belediye Başkanı Ekicioğlu, 'Türk Mutfağı Haftası' Programına Katıldı
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kırşehir Belediyesi buzlanmaya karşı önlem aldı - Son Dakika


Advertisement