KONGED'le Finansal Okuryazarlık - Son Dakika
Güncel

KONGED'le Finansal Okuryazarlık

KONGED\'le Finansal Okuryazarlık

KONGED, Antalya Kültür Merkezinde TEB (Türkiye Ekonomi Bankası) Aile Akademisi eğitmenleri ile ortak finansal okuryazarlık semineri düzenledi.

31.07.2015 13:43  Güncelleme: 13:44
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Konged akademi kapsamında gerçekleştirilen ve Genel Sekreter İlkhan Demir'in koordine ettiği program yoğun ilgi gördü. Yaklaşık 250 kişinin katılım sağladığı etkinliğin ücretiz ve sertifikalı olması programa olan ilgiyi artırdı. Aile bütçesi planlaması, gelir gider dengesi ve bütçe hesabı gibi konuların anlatıldığı sunum, video görselleriyle de desteklendi.

Katılım sayısının yüksek olmasından dolayı memnuniyetini ifade eden KONGED Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Alper Alveroğlu; "… gerek derneğimiz bünyesinden gerekse dışardan katılım sağlayan arkadaşlarımızın kişisel gelişim ve beceri kazanmaları için, onlara katkı sağlamayı amaçladığımız bu tür programlarımız belli aralıklarla devam edecek, bazı kurum ve kuruluşlarla, ortak eğitim ve uygulama etkinliklerimizi Konged akademi çatısı altında gerçekleştirmeye devam edeceğiz…" şeklinde konuştu.

Soru ve cevaplarla gayet interaktif geçen program, KONGED Başkanı Ahmet Alper Alveroğlu'nun katılımcılara hak kazandığı sertifikaları takdim etmesiyle son buldu.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel KONGED'le Finansal Okuryazarlık - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement