Şarkıcı Mithat Can Özer'in Sevgilisi Alina Boz Kimdir? - Son Dakika

Şarkıcı Mithat Can Özer'in Sevgilisi Alina Boz Kimdir?

01.11.2018 11:13
Şarkıcı Mithat Can Özer'in Sevgilisi Alina Boz Kimdir?, System.String[]

Usta sanatçı Sezen Aksu'nun oğlu Mithat Can Özer, Alina Boz ile mutlu bir birliktelik yaşıyor. Peki, Alina Boz kimdir, kaç yaşındadır?

Genç oyuncu Alina boz ile müzisyen Mithat Can Özer birlikte oldukları iddiası sonrası ikilinin yan yana olan ilk karesi de ortaya çıktıktan sonra Alina Boz merak konusu oldu. Peki, Alina Boz kimdir? İşte başarılı oyuncunun hayatı..

ALİNA BOZ KİMDİR?

Alina Boz, 14 Haziran 1998 tarihinde Rusya'nın Moskova'da dünyaya geldi. Alina Boz'un annesi Rus Olga Boz, babası ise Bulgaristan göçmeni bir Türk'dür. 7 yaşına kadar Rusya'da yaşayan Alina ailesiyle birlikte 2005 yılında İstanbul'a yerleşti. Türkçeyi sonradan öğrenen Alina, ilkokul eğitimine başladı. Okul hayatıyla birlikte dans ve tiyatroya da başlayan Alina, Havacılık Meslek Lisesi'nde okudu.

Dokuz yaşında tiyatro eğitimi almaya başlayan Alina, ardından oyunculuk ajansına yazılmıştır. Ata Demirer ile Avea reklamlarında rol alan Alina, Hey Girl dergisi için Murat Boz ile birlikte kapak oldu. Alina Boz ile Murat Boz arasında hiçbir akrabalık bağı yoktur.

DİZİLERDE YER ALDI

Alina Boz, 1 Aralık 2013 – 16 Şubat 2014 tarihleri arasında A TV'de yayınlanan komedi türündeki "Cesur Hemşire" adlı dizide Hakan Yılmaz, Şebnem Bozoklu, Yeliz Şar, Tuluğ Çizgen, Sezai Aydın, Çağlar Çorumlu ile beraber rol aldı.

1 Aralık 2014 tarihinde Star TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve başrollerinde Nurgül Yeşilçay ve Erkan Petekkaya`nın oynadığı "Paramparça" adlı dizide Alina Boz, Hazal karakterini canlandırırken; Ebru Özkan, Burak Tozkoparan, Cemal Hünal, Nursel Köse, Civan Canova, Ahu Yağtu ile birlikte rol aldı.

Alina Boz, 2016 yılında senaryosunu Emrah Kaman ve abisi Murat Emre Kaman ile beraber yazdığı "Kaçma Birader" filminde Zafer Algöz, Melek Baykal, Cihan Ercan, Algı Eke, Nursel Köse, Necip Memili ile beraber oynadı.

Şarkıcı Mithat Can Özer'in Sevgilisi Alina Boz Kimdir?

Son Dakika Magazin Şarkıcı Mithat Can Özer'in Sevgilisi Alina Boz Kimdir? - Son Dakika Magazin

YORUMLAR

Son Dakika

İtalyan teknik direktör Marcello Lippi, kariyerini sonlandırdı Adidas, koronavirüs döneminde değer kaybı yaşayan Reebok'ı satacak İYİ Parti'deki "FETÖ" kriziyle ilgili gündemi sarsacak sözler: 6 ay öncesinden haberimiz vardı Çipli kimlik kartıyla elektronik kimlik doğrulama sistemiyle ilgili esaslar belirlendi! İşte detaylar Erkan Kolçak Köstendil oğlu ile fotoğrafını paylaştı: Yalan dünya her şey bomboş Şarkıcı Jessie J, sevgilisiyle ayrıldığını kalça dansı yaparak duyurdu Ermenistan Savunma Bakanlığı yetkilisi: Azerbaycan ordusu bizden çok üstün, savaş tarihinde böyle bir durum yok Model Ansley Pocheco, evine girip ailesinin üzerine yürüyen iki soyguncuya ateş açtı