Sorgun Belediyespor Asbaşkan Çelik Açıklaması - Son Dakika

Sorgun Belediyespor Asbaşkan Çelik Açıklaması

15.01.2012 12:00
Sorgun Belediyespor Asbaşkan Çelik Açıklaması, System.String[]

Bölgesel Amatör Lig (BAL) 6.Grup'ta mücadele eden Sorgun Belediyespor'da Asbaşkanı Salih Çelik, "Ligde bir şeyler yapmak istiyorsanız iyi bir takıma sahip olmanız gerekir" dedi.

Bölgesel Amatör Lig (BAL) 6. Grup'ta mücadele eden Sorgun Belediyespor'da Asbaşkanı Salih Çelik, "Ligde bir şeyler yapmak istiyorsanız iyi bir takıma sahip olmanız gerekir" dedi.

Çelik, yaptığı açıklamada, ligi istedikleri yerde bitiremediklerini, bu nedenle yeni transferlere gerek duyulduklarını bildirdi.

İlçenin futbola büyük ilgisinin olduğunu, ancak 2 yıldır mücadele ettikleri Bölgesel Amatör Lig'de iyi sonuçlar alamadıkları için taraftarların eleştirilerine maruz kaldıklarını ifade eden Çelik, şöyle konuştu:

"Bu lig, 3. Lig'den daha zevkli ve daha heyecan verici. Türkiye'nin tüm bölgelerinde bu ligin heyecanı yaşanıyor. Futbol Federasyonumuz iyi ki bu ligi düşünmüş. Bu ligde bir şeyler yapmak istiyorsanız iyi bir takıma sahip olmanız gerekir. İyi bir takıma sahip olmak için de para gerekir. Bizim takımımız, belediyemiz tarafından finanse ediliyor. Ligde bir çok takım trilyonlar tutarında transferler yapıyor. O takımlarla mücadele etme şansımız çok az. Ancak çok parayla çok iyi futbolcular alınmıyor. Biz de belediyemizin bize sağladığı olanaklarla kılı kırk yararak transferler yapmaya çalıştık. Şu anda 6 futbolcu ile görüştük ve prensipte anlaştık. Fildişi Sahilleri'nden Colibali, Kayserispor A-2 takımının alt yapısından Uğur Fırat, Vanspor'dan Harun Çollu, Niğde Belediyespor'dan Raşit Gür, Yunus Kalender, İstanbul Tophanespor'dan Burak Balkan'ı kadromuza katmayı düşünüyoruz."

Çelik, futbolcuların hiçbir alacağının olmadığını, her ne şartta olursa olsun onların tüm alacaklarını ödemeyi prensip edindiklerini sözlerine ekledi.

- YOZGAT

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Sorgun Belediyespor Asbaşkan Çelik Açıklaması - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Böyle kaza görülmedi! Otomobilin çarptığı kızını gören anne baygınlık geçirdi 15:17 Böyle kaza görülmedi! Otomobilin çarptığı kızını gören anne baygınlık geçirdi Turistleri kıskandıracak okul yolu! Her sabah okullarına tekneyle gidiyorlar, üstelik ücretini devlet karşılıyor 15:10 Turistleri kıskandıracak okul yolu! Her sabah okullarına tekneyle gidiyorlar, üstelik ücretini devlet karşılıyor Mezarlıkta toprağa gömülü olarak bulunan bebeğin, annesi ve anneannesi tarafından bırakıldığı öne sürüldü 15:08 Mezarlıkta toprağa gömülü olarak bulunan bebeğin, annesi ve anneannesi tarafından bırakıldığı öne sürüldü
Halka açık idamlara başlayan Taliban, 4 kişiyi vince asarak katletti 14:49 Halka açık idamlara başlayan Taliban, 4 kişiyi vince asarak katletti ABD'li televizyon kanalı Erdoğan'ın açıklamalarından rahatsız oldu: Bize rağmen meydan okuyor 14:47 ABD'li televizyon kanalı Erdoğan'ın açıklamalarından rahatsız oldu: Bize rağmen meydan okuyor Çocuklarının babası Serdar Oral'ın ani ölümüyle yıkılan Özgü Namal, aylar sonra ilk kez oğluyla görüntüledi 14:24 Çocuklarının babası Serdar Oral'ın ani ölümüyle yıkılan Özgü Namal, aylar sonra ilk kez oğluyla görüntüledi
Cani koca ''Biz aşiretiz, adam keseriz'' diyerek, 9 aylık bebeğinin annesini 2 gün boyunca işkence ederek öldürdü 14:05 Cani koca ''Biz aşiretiz, adam keseriz'' diyerek, 9 aylık bebeğinin annesini 2 gün boyunca işkence ederek öldürdü Yangın söndürme bombası geliştirdi! İsviçre, Japonya, Suudi Arabistan ve Kanada'dan gelen teklifleri reddetti 12:43 Yangın söndürme bombası geliştirdi! İsviçre, Japonya, Suudi Arabistan ve Kanada'dan gelen teklifleri reddetti
Advertisement