TBMM Dış İlişkiler Komisyonu Başkanı Kılıç, Polonya'da temaslarda bulundu - Son Dakika

TBMM Dış İlişkiler Komisyonu Başkanı Kılıç, Polonya'da temaslarda bulundu

29.11.2022 21:12
TBMM Dış İlişkiler Komisyonu Başkanı Kılıç, Polonya'da temaslarda bulundu

TBMM Dış İlişkiler Komisyonu Başkanı Akif Çağatay Kılıç ve beraberindeki heyet, Polonya'da çeşitli temaslarda bulundu.

TBMM Dış İlişkiler Komisyonu Başkanı Akif Çağatay Kılıç ve beraberindeki heyet, Polonya'da çeşitli temaslarda bulundu.

Resmi ziyaret kapsamında başkent Varşova'da bulunan Kılıç, Polonya Senatosu Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Komitesi Başkanı Bogdan Klich ile bir araya geldi.

Kılıç, ziyaret kapsamında Polonya Parlamentosu Başkan Yardımcısı Ryszard Terlecki ve Dış İlişkiler Komisyonu Başkanı Radoslaw Fogiel ile de görüştü.

İki ülke arasındaki turizm hacminin artırılması, savunma sanayii alanındaki işbirliği olanaklarının ele alındığı görüşmelerde Türkiye-AB ilişkileri ile NATO genişlemesi konularının da görüşüldüğü ifade edildi.

Kılıç'a, AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, AK Parti Bursa Milletvekili Atilla Ödünç, CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur ve MHP Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir eşlik etti.

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
7,7 Büyüklüğündeki Deprem 10 İli Vurdu… Barış Atay, İskenderun'da: 'Herhangi Bir Kurtarma Çalışması Yok. Yapayalnız Bir Şehir. Afad da Yok. Kimse Yok' 7,7 Büyüklüğündeki Deprem 10 İli Vurdu… Barış Atay, İskenderun'da: 'Herhangi Bir Kurtarma Çalışması Yok. Yapayalnız Bir Şehir. Afad da Yok. Kimse Yok' 7,7 Büyüklüğündeki Deprem, 10 İli Vurdu... Elbistan'da Enkaz Altında Kalan Bir Öğretmen Kurtarıldı 7,7 Büyüklüğündeki Deprem, 10 İli Vurdu... Elbistan'da Enkaz Altında Kalan Bir Öğretmen Kurtarıldı ABD'den Türkiye'ye taziye ve destek mesajları ABD'den Türkiye'ye taziye ve destek mesajları

Son Dakika Güncel TBMM Dış İlişkiler Komisyonu Başkanı Kılıç, Polonya'da temaslarda bulundu - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement